2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2013 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Čer TomášOpava 02:48:52.401:39:35(1)30
2.MA1.Pustovit ToniSvetlovodsk 02:51:26.601:42:25(4)30
3.MA2.Pilčík AdamBikestyle 02:52:07.601:41:26(3)25
4.MA3.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport 02:56:41.201:41:25(2)21
5.MC1.Švehla MiloslavHervis 02:58:47.701:45:33(5)30
6.MB2.Vágner MichalRCR Bike Team Česká Třebová 02:58:52.201:45:38(7)25
7.MA4.Sedlář JakubNovatop Lapierre 03:01:44.201:45:40(9)18
8.MC2.Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták 03:02:22.901:45:40(8)25
9.MB3.Volek JaromírSk Bagbike 03:02:36.301:45:42(10)21
10.MB4.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 03:05:26.701:49:16(12)18
11.MA5.Krčma MichalOD Morava Holešov 03:06:57.501:50:14(19)16
12.MB5.Barták RadimBike Triatlon Morkovice 03:06:58.901:50:11(17)16
13.MA6.Satke TomášBike Sport servis Opava 03:09:08.901:50:08(14)15
14.MB6.Pytel JaromírOstrava 03:09:53.201:50:06(13)15
15.MA7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 03:11:12.801:50:10(16)14
16.MB7.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 03:11:27.801:45:35(6)14
17.MB8.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 03:12:09.401:52:43(27)13
18.MA8.Žalčík ŠtěpánDT Swiss 3:12:1501:50:10(15)13
19.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:12:17.601:52:33(24)21
20.MA9.Žák PavelBike Triatlon Morkovice 3:12:4801:45:45(11)12
21.MB9.Žurek PavelHervis 03:14:29.401:50:30(20)12
22.MC4.Satke TomašHervis 03:14:43.401:52:41(25)18
23.MA10.Večeř MartinTNF bike team 03:15:39.901:51:48(21)11
24.MA11.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 03:16:27.301:56:54(37)10
25.MB10.Josefík MariánGhost - mojekolo.cz 03:16:45.201:51:51(22)11
26.MC5.Hrubý PetrLes Nice 03:19:02.401:52:32(23)16
27.MA12.Kroček RomanSk Bagbike 03:20:29.201:50:14(18)9
28.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 03:21:08.301:53:31(32)30
29.MB11.Kadrman MiloslavTTC Ústí nad Orlicí 03:21:09.601:53:28(31)10
30.MB12.Zlámal TomášProxima 03:21:22.701:52:42(26)9
31.MC6.Hruška TomášRCR Bike Team Česká Třebová 03:21:52.601:56:11(36)15
32.MB13.Winkler JanHervis 03:22:19.501:55:44(35)8
33.MD2.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:22:20.501:57:24(40)25
34.MB14.Vilášek MichaelNovatop Lapierre 03:22:37.501:57:06(39)7
35.MA13.Dubovecký AndrejDT Swiss 03:22:45.801:57:50(43)8
36.MC7.Horák ČestmírOD Morava Holešov 03:24:12.701:53:45(33)14
37.MD3.Schindler ZbyněkSport Club Opava 03:25:53.201:57:00(38)21
38.MB15.Václavík PavelOknoplast 03:26:37.701:58:17(45)6
39.MC8.Hejtmánek CtiborALW 03:26:59.401:59:34(49)13
40.MD4.Zmeškal ZdenekŠternberk 03:27:36.901:58:31(47)18
41.MA14.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 03:27:39.101:57:25(41)7
42.MB16.Dedek AlešZapro AD team 03:29:23.602:02:48(54)5
43.MA15.Janků MartinToyota Dolák MTB 03:30:30.701:59:50(50)6
44.MA16.Horký DavidCyklo Polách a syn 03:30:41.401:55:12(34)5
45.MD5.Bauer PavelTřebíč 03:30:48.301:57:51(44)16
46.MC9.Dulava LukášNovatop Lapierre 3:31:1602:03:01(55)12
47.MB17.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 03:31:17.601:53:00(28)5
48.MA17.Borák MartinCyklo Polách a syn 03:31:43.201:53:21(30)5
49.MA18.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport 03:31:43.601:53:06(29)4
50.MC10.Horký LubomírCyklo Polách a syn 03:32:45.501:59:29(48)11
51.MA19.Kašpar PetrCredo team 3:32:5302:02:46(53)4
52.MD6.Rohan JanOpavský sportovní klub 03:33:04.702:03:20(59)15
53.MB18.Vošický PavelDama Sport 03:33:24.102:03:04(56)4
54.MB19.Čermák KarelProstějov 03:34:11.402:01:34(52)4
55.MC11.Tomášek MichalCredo team 03:34:16.402:03:06(58)10
56.MC12.Fojt RadovanProstějov 03:34:35.602:03:25(60)9
57.MC13.Janíček Petr 03:36:19.101:57:26(42)8
58.MD7.Boreček TomášNovatop Lapierre 03:36:40.202:03:05(57)14
59.MB20.Krejčí VladislavBike sport Uničov 03:37:06.702:01:08(51)3
60.MB21.Ehrlich VáclavTlačpára 3:37:5902:06:46(65)3
61.MB22.Závodník PetrOlomouc 03:38:15.602:06:33(64)2
62.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 03:39:15.702:07:19(67)30
63.MC14.Lazecký PetrNovatop Lapierre 03:39:58.502:05:42(63)7
64.MB23.Plesník PetrLes Nice 03:40:17.702:10:07(73)2
65.MC15.Buriánek RomanCbase Brno 03:43:08.101:58:29(46)6
66.MA20.Ryšavý ZdeněkZábřeh 03:43:40.502:06:51(66)3
67.MC16.Nábělek AlešCyklosport Chropyně 03:44:15.102:03:33(61)5
68.MB24.Zachoval TomášOK Bag 03:44:17.302:07:34(68)1
69.MB25.Keprt JanSilný Team Uničov 3:45:1502:03:50(62)1
70.MC17.Mařáček MiroslavRCR Bike Team Česká Třebová 03:45:17.202:08:34(71)5
71.ZA1.Macíková LucieGhost - mojekolo.cz 03:46:22.902:07:51(69)30
72.MC18.Girášek MartinMudraci cz 03:47:06.502:08:29(70)4
73.ZA2.Novotná MartinaTüv Süd Rusava Bike Team 03:47:52.502:08:34(72)25
74.MB26.Suchomel ZdeněkIn-Life Cycling Team 03:49:16.302:13:17(76)0
75.ZA3.Vančurová LenkaProstřední Bečva 3:50:2702:13:23(77)21
76.MB27.Lazecký PavelNábytkové studio Lazecký 3:51:4902:14:47(79)0
77.MC19.Spáčil RadekDama Sport 03:52:53.702:10:58(74)4
78.MD8.Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport 03:53:50.302:18:57(83)13
79.MD9.Brandýs RomanMapei Cyklo Kaňkovský 03:54:22.102:12:18(75)12
80.ZA4.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 03:58:39.602:15:04(81)18
81.MC20.Hotový PavelCyklo Polách a syn 04:04:10.802:22:43(85)3
82.MB28.Vymazal PetrSK Salix Grymov 04:05:26.102:23:53(88)0
83.MD10.Kolomazník MiroslavHolešov 04:07:28.802:23:23(86)11
84.MA21.Mazák TomášDama Sport 04:07:58.602:14:55(80)3
85.MB29.Remeš JaroslavHolešov 04:10:47.402:23:25(87)0
86.MD11.Jelínek ZdeněkHolešov 04:12:57.702:25:43(90)10
87.MC21.Hrubý Paveltoblerone hatex team 04:13:04.802:14:42(78)3
88.MC22.Knápek PetrKN Project 04:14:51.302:20:48(84)2
89.MD12.Konopa MilanCredo team 04:17:59.102:18:07(82)9
90.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:23:30.402:32:55(93)25
91.MB30.Švec LuděkRýmařov 04:23:30.802:24:31(89)0
92.MB31.Čech AlešBranka u Opavy 04:27:16.202:26:29(91)0
93.MB32.Dostál OndřejLazy Swines 04:29:36.102:42:56(95)0
94.ZB3.Procházková ZdenkaCyklo MXM Hulín 04:29:38.502:30:13(92)21
95.ZA5.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 04:47:52.502:44:29(96)16
96.MC23.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 04:52:19.402:39:01(94)2
97.MD13.Došek FrantišekHolešov 5:44:1603:09:54(97)8
 MB Jorda RadekBT Kola Kaňkovský DNF  
 MA Miček TomášCykloteam Morava DNF  
 MA Zitta PavelSilný-Pells team DNF  
 ZA Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský DNF