2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Ramzovský bikemaraton 2012 - výsledky: 43 km editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 43 km
Čas: 11:00
déšť, mlha, silný nárazový vítr, teplota do 8°C
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:55:17 20
2.MB2.Václavík PavelOknoplast 1:59:03 17
3.MA1.Tichý Tomáši-treking 1:59:52 20
4.MA2.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:00:25 17
5.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:00:40 20
6.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn 2:01:18 15
7.MJ1.Kubelka PetrVencl team Ústí nad Orlicí 2:02:16 20
8.MJ2.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 2:02:37 17
9.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 2:05:05 17
10.MA4.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:05:23 13
11.MB3.Sýkora PavelOpava 2:08:36 15
12.MA5.Směšný JanCredo team 2:11:25 11,5
12.MA5.Linhart PetrTNF bike team 2:11:25 11,5
14.MA7.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:12:58 10
15.MA8.Večeř MartinTNF bike team 2:14:17 9
16.MB4.Trojek KarelOknoplast 2:14:44 13
17.MB5.Švorčík PetrSilný Team Uničov 2:20:48 12
18.MD1.Trojek KarelOknoplast 2:22:15 20
19.MC3.Tomášek MichalCredo team 2:24:25 15
20.MB6.Dostál OndřejLazy Swines 2:27:17 11
21.MC4.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 2:30:39 13
22.MD2.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 2:31:23 17
23.ZA1.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 2:35:04 20
24.MA9.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 2:35:29 8
25.MA10.Velička JanRouchovany 2:36:56 7
26.MB7.Zachoval TomášOK Bag 2:43:47 10
27.MB8.Sadil MichalParapety RS 2:48:22 9
28.MA11.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:54:01 6
29.MD3.Zatloukal JiříMedlov 2:58:06 15
30.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 3:00:40 20
31.ZB2.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 3:05:02 17
32.MA12.Vacek MarekBrno 3:24:14 5
33.ZA2.Jašková KateřinaBrno 3:35:21 17
34.ZA3.Janků VěraZborov 3:35:22 15
35.ZA4.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 4:00:04 13
 MC Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský DNF  
 MA Halamíček PetrLelekovice DNF  
 MA Tureček KamilBrno DNF  
 MA Spurný JiříBT Kola Kaňkovský DNF  
 MB Coufal RostislavCyklo Polách a syn DNF  
 MC Mikula RichardLoko Krnov DNF