2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Štědrákova Lhota 2011 - výsledky: 5 kol x 3,7 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 18,5 km
Čas: 14:00
jasno, 29 st.
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 0:53:27 20
2.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 0:54:01 20
3.MJ1.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov 0:54:57 20
4.MB2.Špiler StanislavCK PeMaP Přerov 0:55:53 17
5.MB3.Žák IvoProxima 0:56:21 15
6.MB4.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř 0:57:40 13
7.MB5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 0:57:42 12
8.MB6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 0:59:11 11
9.MB7.Janda JiříCyklo Polách a syn 0:59:52 10
10.MC1.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:00:16 20
11.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 1:00:37 17
12.MB8.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 1:00:42 9
13.MB9.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:00:45 8
14.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:01:16 15
15.MC4.Hudeček DušanCyklo Jeseník 1:02:33 13
16.MB10.Černoch JakubeSeNBáci 1:03:40 7
17.MC5.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:04:32 12
18.MA2.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:05:44 17
19.MC6.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná 1:06:21 11
20.MB11.Kulík VladislavCykloklub Morava 1:06:33 6
21.MB12.Kessler JiříCirlibaba 1:06:41 5
22.MB13.Trunečka ZbyněkSPORTON Šumperk 1:06:47 4
23.MC7.Staník JosefBike sport Uničov 1:07:15 10
24.MA3.Večeř MartinDama Sport 1:07:36 15
25.MA4.Janků MartinProxima 1:08:27 13
26.MB14.König JiříCykloklub Morava 1:08:29 3
27.MB15.Kostka TomášCredo team 1:08:55 2
28.MC8.Tomášek MichalCredo team 1:09:54 9
29.MJ2.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:10:54 17
30.MB16.König RadekSudkov 1:14:24 1
31.MC9.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:15:37 8
32.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:15:48 15
33.MC10.Doležel JaromírRanč Hranice 1:18:08 7
34.MC11.Kistan VladimírCykloklub Stará Ves 1:21:50 6
35.MJ4.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 1:25:42 13
36.MB17.Sadil MichalBludov 1:30:14 0
37.MB18.Mádr ZbyněkProstějov 1:31:21 0
38.MA5.Adamík PatrikCredo team 1:35:34 12
39.MA6.Drásal MichalBludov 1:41:42 11
 MA Zdražil JiříOlomouc DNF  
 MB Kačín Miroslav DNF  
 MC Polášek RomanBikesport Team Mohelnice DNF  
 MJ Jablončík LukášCredo team DNF  
 MB Trojek KarelOknoplast DNF