2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2013 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: MJ,Juniorky
Délka: 50 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Haman MartinSuperior Riders 1:39:07  
2.MA2.Svěntý RadekBikomatic 01:41:13.7  
3.MJ1.Kubelka PetrSK Žamberk Tessuti sport 01:42:02.5 30
4.MA3.Petříček TomášBike Triatlon Morkovice 01:42:18.5  
5.MA4.Válek AdamDrásal Team Holešov 01:42:44.6  
6.MA5.Reiner JanKolárna 01:42:44.7  
7.MJ2.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:43:08 25
8.MA6.Váňa PavelBikers Tišnov 1:43:15  
9.MA7.Novák Petr4ever Cyklo Bulis 01:44:08.6  
10.MJ3.Vykoukal Marek4ever Cyklo Bulis 01:45:31.1 21
11.MB8.Heinrich LukášBikestyle 01:45:31.1  
12.MA9.Hanáček JindřichŠpica team 01:45:31.7  
13.MJ4.Pokorný JiříBT Kola Kaňkovský 1:45:33 18
14.MA10.Neset JanIn-Life Cycling Team 01:45:42.9  
15.MA11.Babiánek DavidMiKo Cycles 01:45:56.2  
16.MA12.Kubišta MichalDlouhá Třebová 01:46:13.7  
17.MA13.Tichý Tomáši-treking 01:46:17.1  
18.MJ5.Kubín Filip 01:46:32.2 16
19.MC14.Valigura MartinCykloklub Morava 01:47:23.5  
20.MA15.Němčík MartinCykloněmčík 01:48:04.3  
29.MJ6.Kotas JanBike Triatlon Morkovice 01:52:04.2 15
35.MJ7.Hladiš DavidCykloklub Morava 01:53:31.1 14
39.MJ8.Bednarský VojtěchCykloklub Morava 01:55:20.9 13
47.MJ9.Laštůvka DavidKolárna 01:57:03.1 12
58.MJ10.Horák FilipDubicko 01:58:59.5 11
60.MJ11.Blaťák PetrHranice 02:00:35.7 10
61.ZA1.Kukulová MartinaOknoplast 02:00:47.2 30
63.MJ12.Hotový MichalCyklo Polách a syn 02:01:30.7 9
75.MJ13.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 02:03:31.8 8
76.MJ14.Oslizlo RadekNovatop Lapierre 02:03:38.2 7
77.MJ15.Soldán MartinNovatop Lapierre 02:03:39.7 6
82.MJ16.Krejčí MarianOstrava 02:03:41.5 5
89.MJ17.Pietroň JanBike Sport servis Opava 02:05:07.6 5
98.ZA2.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 02:06:12.8 25
104.MJ18.Pospíšil Filip 02:07:10.6 4
125.MJ19.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 02:11:33.2 4
190.MJ20.Švub JakubSulko junior 02:23:07.3 3
242.ZA3.Tomášková KateřinaCredo team 02:32:22.2 21
259.MJ21.Kachyňa LubomírOlomouc 2:35:30 3
260.ZA4.Lahová BarboraBT Kola Kaňkovský 02:35:32.2 18
315.MJ22.Štolc OndřejSulko junior 02:51:46.5 2