2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2012 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,ZA,ZB
Délka: 50 km
Čas: 11:15
sucho, teplo, slunečno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MC1.Krč TomášKTM Šumperk 2:00:03 20
2.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:02:09 20
3.MA1.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 2:05:03 20
4.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 2:05:05 17
5.MJ1.Stejskal JakubLichkov 2:05:50 20
6.MB2.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:05:51 17
7.MB3.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 2:06:12 15
8.MB4.Janda JiříCyklo Polách a syn 2:06:27 13
9.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:06:42 12
10.MA2.Večeř MartinTNF bike team 2:06:48 17
11.MC3.Horký LubomírCyklo Polách a syn 2:06:59 15
12.MC4.Kohout TomášBike sport Uničov 2:07:15 13
13.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 2:07:53 20
14.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn 2:09:05 15
15.MA4.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:09:53 13
16.MA5.Neset JanIn-Life Cycling Team 2:11:30 12
17.MA6.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:11:31 11
18.MA7.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:11:32 10
19.MA8.Keprt JanSilný Team Uničov 2:11:52 9
20.MA9.Linhart PetrTNF bike team 2:14:25 8
21.MB6.Hekele EmilZekof team 2:14:26 11
22.MC5.Javůrek MilanZekof team 2:14:27 12
23.MB7.Václavík PavelOknoplast 2:14:49 10
24.MA10.Kašpar PetrCredo team 2:15:22 7
25.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 2:15:30 17
26.MB8.Zita LiborAtletika Zábřeh 2:15:34 9
27.MD3.Nádvorník ZdenekMapei Cyklo Kaňkovský 2:15:40 15
28.MC6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:15:41 11
29.MB9.Švorčík PetrPK Zábřeh 2:15:50 8
30.MA11.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:16:26 6
31.MD4.Trojek KarelOknoplast 2:18:42 13
32.MB10.Kostka TomášCredo team 2:18:52 7
33.MJ2.Hladiš DavidCykloklub Morava 2:21:12 17
34.MC7.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 2:21:27 10
35.MD5.Vychodil LubomírClub Koruna Olomouc 2:22:24 12
36.MJ3.Blaťák PetrHranice 2:22:25 15
37.MB11.Coufal RostislavCyklo Polách a syn 2:22:26 6
38.MC8.Polách JanPostřelmov 2:23:12 9
39.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 2:26:31 20
40.MB12.Vykydal JaroslavZekof team 2:26:40 5
41.MA12.Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team 2:26:52 5
42.MB13.Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice 2:27:12 4
43.MD6.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 2:27:41 11
44.ZA1.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 2:28:32 20
45.MB14.Malý TomášAtletika Zábřeh 2:28:54 3
46.MA13.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:28:58 4
47.MC9.Nátěsta MartinMaletín 2:31:13 8
48.MJ4.Jurečka JiříAneka Team 2:32:15 13
49.ZA2.Smitalová HanaBikesport Team Mohelnice 2:32:17 17
50.MD7.Leicht JiříASPV Těchonín 2:32:26 10
51.MB15.Plesník PetrLes Nice 2:34:00 2
52.MJ5.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 2:35:25 12
53.MD8.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:35:41 9
54.ZB2.Karafiátová SvatavaBikesport Team Mohelnice 2:35:58 17
55.MC10.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 2:36:16 7
56.ZA3.Pospíšilová NikolaPell's 2:36:30 15
57.MA14.Navrátil DavidIn-Life Cycling Team 2:37:10 3
58.MD9.Konopa MilanCredo team 2:37:53 8
59.MB16.Dostál OndřejLazy Swines 2:39:09 1
60.MA15.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:40:40 2
61.MD10.Axman JaroslavTroubelice 2:40:43 7
62.MB17.Štancl VlastimilMohelnice 2:40:45 0
63.MC11.Vítámvás JosefZekof team 2:42:09 6
64.MB18.Pospíšil Miroslav 2:43:04 0
65.MA16.Běhal LukášBikesport Team Mohelnice 2:44:07 1
66.MA17.Ryšavý FrantišekSvinov 2:49:14 0
67.MC12.Barnet LadislavRotnek 2:50:48 5
68.MB19.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 2:55:35 0
69.MJ6.Kohout LukášLitovel 2:56:43 11
70.MC13.Navara IvoBikesport Team Mohelnice 3:01:46 4
71.ZB3.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 3:02:22 15
72.MA18.Drásal MichalPasseggiata Nový Malín 3:02:22 0
73.MC14.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 3:11:50 3
74.MC15.Jílek PetrBikesport Team Mohelnice 3:14:45 2
75.ZA4.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 3:26:57 13
76.MA19.Zbožínek Michal 3:34:30 0
77.ZB4.Malá JiřinaCyklo Polách a syn 3:37:52 13
78.MJ7.Marek JanMohelnice 3:51:05 10
79.MC16.Marek BohuslavDubicko 3:51:08 1
 MA Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team DNF  
 MC Staník JosefBike sport Uničov DNF  
 MB Čepa PetrMohelnice DNF  
 MB Blaha JiříOknoplast DNF  
 MD Zbranek PavelDB DNF