2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Leznické Hópan 2012 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4 kola
Čas: 17:00
teplo, sucho, jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Směšný JanCredo team 1:07:05 20
2.MA2.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 1:08:29 17
3.MA3.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:08:45 15
4.MB1.Zlámal TomášProxima 1:09:49 20
5.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:10:14 17
6.MJ1.Staněk TomášTNF bike team 1:11:55 20
7.MA4.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:12:21 13
8.MA5.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 1:13:21 12
9.MJ2.Navařík RobertNava sport 1:13:39 17
10.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:14:28 20
11.MB3.Hekele EmilZekof team 1:15:03 15
12.MC2.Hrubý PetrBikesport Šumperk 1:15:32 17
13.MB4.Trojek KarelOknoplast 1:15:40 13
14.MB5.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:15:47 12
15.MA6.Večeř MartinTNF bike team 1:16:09 11
16.MC3.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:16:30 15
17.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:16:38 10
18.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 1:16:52 13
19.MA8.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 1:17:40 9
20.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:17:50 11
21.MC5.Javůrek MilanZekof team 1:19:07 12
22.MA9.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 1:20:46 8
23.MA10.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 1:21:46 7
24.MA11.Kašpar PetrCyklo Polách a syn 1:22:37 6
25.MB7.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 1:23:24 10
26.MB8.Zita LiborAtletika Zábřeh 1:23:50 9
27.MC6.Staník JosefBike sport Uničov 1:25:59 11
28.MB9.Bárta MartinZekof team 1:26:06 8
29.MB10.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 1:26:12 7
30.MB11.Janů MartinSilný Team Uničov 1:26:18 6
31.MA12.Sekerka KarelS-Team Olomouc 1:26:22 5
32.MC7.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:26:37 10
33.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 1:27:38 15
34.MC8.Směšný PavelCredo team 1:28:17 9
35.MB12.Kessler JiříCirlibaba 1:29:17 5
36.MC9.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:31:02 8
37.MJ4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 1:36:56 13
38.MC10.Suchomel MilanDH Brutal team 1:37:06 7
39.MB13.Plesník PetrLes Nice-1  4
40.MA14.Karásek Roman-1  3
41.MJ5.Žídek LadislavCredo team-1  12
42.MA13.Hanák JanZvole-1  4
43.MC11.Doležel JaromírRanč Hranice-1  6
44.MA15.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice-1  2
45.MB14.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský-1  3
46.MC12.Holec PavelCredo team-1  5
47.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice-1  4
48.MC Ondráček LiborOlomouc DNF  
49.MB Janda JiříCyklo Polách a syn DNF