2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 2010 - výsledky: Starší žáci 35 km editovat

Vypsané kategorie: MS,ZS
Délka: 35 km
Čas: 10:15
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Vlček PetrCyklo-ski klub Polička 1:44:31  
2.MC1.Pospíšil LeoPell's 1:47:56  
3.MA2.Váňa PavelBikers Tišnov 1:49:16  
4.MC2.Orlich PetrCTC Fort SMC Ústí n/O 1:50:32  
5.MS1.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 1:52:38 20
6.MB1.Závodní LukášCyklo sport Stratílek 1:55:32  
7.MS2.Bubák DavidHronov 1:56:32 17
8.MA3.Kubík Michal 1:57:48  
9.MA4.Kouba TomášKrálíky 2:00:39  
10.MJ1.Ondruška VojtěchFortex ski Moravský Beroun 2:00:43  
11.MB2.Fišer JanCK Skuteč 2:05:25  
12.MA5.Konvička JanSkivelo neslyšících Olomouc 2:06:21  
13.MC3.Haltmar FrantišekBikers Heraus 2:06:51  
14.ZA1.Krtičková PetraKED-Cyklomax Specialized 2:06:59  
15.MB3.Eisner JanCK Skuteč 2:12:39  
16.MC4.Doležal RudolfCykloklub Morava 2:15:04  
17.MS3.Kupčík DavidÖstereich racing team 2:15:21 15
18.ZS1.Kukulová MartinaCyklo Polách a syn 2:18:47 20
19.MA6.Struhár DušanMladoňov 2:19:02  
20.MA7.Kudláček MartinCyklo Kudláček 2:19:07  
21.MS4.Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk 2:25:33 13
22.MC5.Ondruška MartinFortex ski Moravský Beroun 2:25:42  
23.MC6.Heger ZbyňekŽamberk 2:28:27  
24.MC7.Kučera PetrOlšany 2:32:42  
25.MC8.Navrátil BohumírCK Skuteč 2:33:25  
26.MD1.Šimko ŠtefanCyklo-ski klub Polička 2:33:26  
27.MD2.Kalvach BlahoslavCyklo profi Holice 2:33:27  
28.MC9.Novotný JaroslavProstějov 2:34:03  
29.MS5.Rábek TomášOlomouc 2:35:13 12
30.MB4.Wawrzyczek LeszekSki areál Šanov 2:38:50  
31.ZB1.Wawryczková ZuzanaSki areál Šanov 2:38:51  
32.MB5.Kostka TomášCredo team 2:41:58  
33.MA8.Šembera JosefDolní Orlice 2:43:00  
34.ZA2.Kubínová Barbora 2:43:01  
35.ZA3.Hudetzová AndreaČervená Voda 2:43:47  
36.MD3.Stejskal Miloš 2:45:32  
37.MD4.Štěrba Arnošt 2:46:27  
38.MC10.Kouba FrantišekKrálíky 2:46:44  
39.MB6.Kubíček MichalŠtíty 2:47:19  
40.ZB2.Studýnková Jana 2:49:07  
41.MD5.Pavelka MiroslavBílá Voda 2:54:06  
42.ZB3.Vicencová PetraPasseggiata Nový Malín 2:54:20  
43.ZS2.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 2:54:45 17
44.MC11.Bayer LubošSlavkov u Brna 2:56:13  
45.MA9.Látal MartinSkivelo neslyšících Olomouc 3:25:08  
46.MD6.Uhlíř AntonínMazda Tábor 3:36:34  
47.ZB4.Varholová JitkaŠumperk 3:59:27  
48.MD7.Valouch Jaroslav 3:59:28  
49.ZS3.Tomášková KateřinaCredo team 4:22:53 15
 MC Směšný PavelCredo team DNF  
 MS Hladiš DavidCykloklub Morava DNF  
 MD Novák JosefČervená Voda DNF  
 MC Pecha JaromírSilný Team Uničov DNF