2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2010 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ
Délka: 27 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Damek MilanCaffé Nannini Cenytisku 1:09:23 20
2.MB1.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:09:34 20
3.MA1.Směšný JanSuperior Riders 1:10:07 20
4.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:10:10 17
5.MB3.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:10:45 15
6.MA2.Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport 1:11:20 17
7.MA3.Mynář OndřejNovatop Lapierre 1:12:41 15
8.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov 1:13:44 20
9.MA4.Borák MartinCyklo Polách a syn 1:14:05 13
10.MC2.Hrubý PetrBikesport Šumperk 1:14:47 17
11.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:14:48 13
12.MB5.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 1:16:07 12
13.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:16:17 15
14.MB6.Kavan OndřejNovatop Lapierre 1:16:55 11
15.MA5.Slonina LuděkLoko Krnov 1:17:17 12
16.MB7.Václavík PavelOknoplast 1:17:37 10
17.MJ2.Hýbl JaroslavDimpex Kosov 1:18:09 17
18.MJ3.Rada PetrCyklo TJ Písečná 1:18:24 15
19.MA6.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 1:20:38  11
20.MB8.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:20:39 9
21.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:20:40 10
22.MB9.Kessler JiříCirlibaba 1:20:41 8
23.MA8.Trojek KarelOknoplast 1:21:41 9
24.MJ4.Hlavsa MichalSKM Zlaté Hory 1:22:08 13
25.MB10.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:22:21 7
26.MB11.Černoch JakubeSeNBáci 1:22:22 6
27.MA9.Madaj RenéCyklo Jeseník 1:22:40 8
28.MC4.Žváček MiroslavSilný Team Uničov 1:23:16 13
29.MJ5.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 1:24:46 12
30.MA10.Machala JanCyklo TJ Písečná 1:26:53 7
31.MC5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:27:03 12
32.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 1:27:33 20
33.MC6.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 1:27:39 11
34.MC7.Ženčák JaroslavBuldoci Rapotín 1:28:18 10
35.MA11.Kostecký JanŠumperk 1:28:42 6
36.MC8.Hudeček DušanCyklo Jeseník 1:29:07 9
37.MD2.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 1:29:19 17
38.MC9.Tomášek MichalCredo team 1:29:32 8
39.MA12.Bín TomášSK Piranha Bike 1:29:41 5
40.MD3.Trojek KarelOknoplast 1:30:00 15
41.MB12.Chaloupka PetrSOK Kratochvíl 1:30:12 5
42.MB13.Uher RadekFurt defekt 1:31:31 4
43.MB14.Pohl TomášCyklo TJ Písečná 1:32:05 3
44.MC10.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:32:25 7
45.MD4.Brückner IvanBohdíkov 1:32:35 13
46.MC11.Panoch VáclavStaré Město 1:33:12 6
47.MD5.Eliáš JosefCirlibaba 1:34:27 12
48.MD6.Misina AndrzejLKS Gosciecin 1:34:32 11
49.MA13.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 1:35:31 4
50.MB15.Kukula MarcelNový Malín 1:36:10 2
51.MB16.Blaha MilanOknoplast 1:36:17 1
52.MB17.Chmelař LadislaveSeNBáci 1:36:41 0
53.MC12.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 1:36:41 5
54.MD7.Podešva PavelDuko Rýmařov 1:37:05 10
55.MA14.Hlavsa TomášBike Team Zlaté Hory 1:37:36 3
56.MB18.Dvořák Michaldog4bike 1:37:38 0
57.MB19.Bluma MartinCyklo TJ Písečná 1:37:55 0
58.MA15.Tomášek MichalCredo team 1:38:01 2
59.MC13.Žváček MojmírOceloví letci 1:38:07 4
60.MJ6.Adamík PatrikCredo team 1:38:12 11
61.MB20.Kostka TomášCredo team 1:38:27 0
62.MB21.Kopecký TomášeSeNBáci 1:38:53 0
63.MC14.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:39:18 3
64.MB22.Grepl PetrCyklo Jeseník 1:39:18 0
65.MA16.Janků MartinProxima 1:39:37 1
66.MD8.Felkl LuděkStudio 2001 1:39:42 9
67.MA17.Břenek VojtěchJeseník 1:39:43 0
68.MA18.Strakoš JaroslavTour de Beer 1:40:02 0
69.MC15.Hnát AlešDuko Rýmařov 1:40:43 2
70.MC16.Směšný PavelCredo team 1:40:44 1
71.MJ7.Fláma MiroslavTJ Cyklistika Uničov 1:40:45 10
72.MJ8.Večeř MartinC.A.C Šumperk 1:41:15 9
73.MC17.Doležel JaromírCyklo Jeseník 1:42:51 0
74.MB23.Blaha JiříOknoplast 1:45:06 0
75.MD9.Hynek VladimírBiker's team Jeseník 1:45:41 8
76.MC18.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice 1:48:35 0
77.MB24.Černý RobertCyklo TJ Písečná 1:48:51 0
78.MB25.Petlach MichalFurt defekt 1:49:13 0
79.MA19.Sochor MartinJeseník 1:50:04 0
80.MD10.Komárek BedřichHlubočky 1:50:11 7
81.MB26.Mádr RenéVelké Losiny 1:52:37 0
82.MC19.Hýbl JaroslavDimpex Kosov 1:58:55 0
83.MD11.Veselý JiříFK Bohdíkov 2:02:10 6
84.MC20.Novák MartinSOK Kratochvíl 2:02:14 0
85.MJ9.Przerywacz PawelUKK Wiadrow 2:02:53 8
86.MC21.Adamík JiříCredo team 2:03:50 0
87.MB27.Grumlík ViktorViky racing 2:04:16 0
88.MC22.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:06:26 0
89.MB28.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 2:14:10 0
90.MB29.Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory 2:27:13 0
 MB Kistan VladimírSOK Kratochvíl DNF  
 MJ Mlčoch Martin DNF  
 MA Marada PavelCykloklub Morava DNF  
 MA Linhart PetrDama Sport DNF  
 MB Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn DNF  
 MA Kechrt TomášCyklo Polách a syn DNF  
 MJ Valigura MartinTJ Cyklistika Uničov DNF  
 MD Marada JosefCykloklub Morava DNF  
 MB Hajný PetrOutsider Bruntál DNF  
 MB Knotek TomášeSeNBáci DNF  
 MB Kajnar TomášBike Team Zlaté Hory DNF  
 MB Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory DNF