2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Hynčice 2012 - výsledky: 4 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 4 x 4.9 km
Čas: 12:30
23°C oblačno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team41:10:38 20
2.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov41:11:34 17
3.MJ1.Staněk TomášTNF bike team41:13:39 20
4.MA1.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský41:13:56 20
5.MA2.Borák MartinCyklo Polách a syn41:14:00 17
6.MB3.Hekele EmilZekof team41:14:39 15
7.MB4.Zlámal TomášProxima41:15:00 13
8.MA3.Uhmann PetrKOS Tesla Brno41:15:16 15
9.MA4.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství41:15:50 13
10.MB5.Václavík PavelOknoplast41:16:36 12
11.MJ2.Navařík RobertNava sport41:20:00 17
12.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn41:20:02 20
13.MA5.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice41:21:14 12
14.MB6.Trojek KarelOknoplast41:21:25 11
15.MA6.Fláma MiroslavBike sport Uničov41:21:29 11
16.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice41:21:38 17
17.MA7.Vostrčil DavidTNF bike team41:22:13 10
18.MB7.Planička RobertBikesport Team Mohelnice41:23:24 10
19.MC3.Navařík RobertNava sport41:24:05 15
20.MB8.Kessler JiříCirlibaba41:24:28 9
21.MB9.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice41:25:18 8
22.MJ3.Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk41:27:06 15
23.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava41:27:57 13
24.MC4.Javůrek MilanZekof team41:28:01 13
25.MA8.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice41:28:35 9
26.MB10.Unzeitig MartinCykloklub Morava41:28:52 7
27.MC5.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský41:33:29 12
28.MB11.Kukula MarcelCyklo Polách a syn41:36:07 6
29.MB12.Malý TomášAtletika Zábřeh41:37:09 5
30.MC6.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky41:40:55 11
31.MA9.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice41:44:21 8
32.MA10.Adamík PatrikCredo team41:48:45 7
33.MC7.Fláma MiroslavEkofarma Křížov41:51:29 10
34.MA11.Peřina PetrMetal Militia41:53:20 6
35.MC8.Holec PavelCredo team41:55:41 9
36.MC9.Urban RadekCredo team41:58:32 8
37.MC10.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice42:07:46 7
 MA Směšný JanCredo team DNF  
 MC Novotný JaroslavProstějov DNF  
 MB Bárta MartinZekof team DNF  
 MC Bober VlastimilZekof team DNF  
 MJ Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MJ Plášek MiroslavFizantošov DNF