2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2018 - výsledky: 50km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Muži E   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Žák PavelBike Triatlon Morkovice 1:55:49 30
2.MB2.Neset JanIn-Life Cycling Team 1:56:28 25
3.MA1.Holec RadekBikesport Team Mohelnice 1:57:34 30
4.MB3.Březina PetrKolárna 1:58:38 21
5.MA2.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:00:47 25
6.MA3.Fiala TomášLedeč nad Sázavou 2:01:29 21
7.MB4.Grässle PavelOlomouc 2:03:24 18
8.MB5.Koblížek PetrProstějov 2:03:25 16
9.MB6.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 2:05:54 15
10.MA4.Wiederman FilipKolárna 2:05:55 18
11.MC1.Tyráček MartinBBB Moolbike 2:06:01 30
12.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:06:10 25
13.MC3.Haluzík MartinKolárna 2:07:04 21
14.MC4.Beneš PavelNava sport 2:07:10 18
15.MD1.Lukašák ŠtefanKolárna 2:07:30 30
16.MB7.Kechrt TomášPrime sport expert 2:08:01 14
17.MA5.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 2:08:12 16
18.MC5.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 2:09:10 16
19.MJ1.Volík MarekForce Team Jeseník 2:10:05 30
20.MC6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 2:10:42 15
21.MA6.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 2:10:43 15
22.MB8.Stryk MilanIn-Life Cycling Team 2:10:44 13
23.MA7.Juriček MiroslavCredo team 2:12:24 14
24.MA8.Halfar MartineSeNBáci 2:13:55 13
25.MB9.Laucký PavelNezamyslice 2:14:01 12
26.MC7.Kostka TomášCredo team 2:14:45 14
27.MA9.Kubíček LukášDolní Morava 2:15:36 12
28.MC8.Nečas MiroslavOn road racing team 2:16:20 13
29.MA10.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT 2:16:25 11
30.MC9.Kunst StanislavBike sport Uničov 2:16:26 12
31.MJ2.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 2:16:30 25
32.ME1.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:16:40 30
33.MC10.Fojt RadovanProstějov 2:16:50 11
34.MB10.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:16:55 11
35.MB11.Šustr JiříSilný Team Uničov 2:17:01 10
36.MD2.Nádvorník ZdenekKolárna 2:17:26 25
37.MC11.Mervart MartinCube Štíty 2:17:47 10
38.MB12.Hlásný RadekPísařov 2:17:48 9
39.MC12.Petrovský MarekLoupežníci 2:18:09 9
40.MD3.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 2:19:06 21
41.MD4.Kosek JiříStudené 2:20:21 18
42.MJ3.Machálek AdamChornice 2:20:31 21
43.MD5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:20:32 16
44.MA11.Polcr IvoVelká Bystřice 2:20:34 10
45.MA12.Havlíček MiroslavKolárna 2:20:40 9
46.MA13.Šolc JanSlatinice 2:23:17 8
47.MC13.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice 2:23:18 8
48.MC14.Harlender MichalKolárna 2:23:20 7
49.ZA1.Neumanová MartinaRCR Bike Team Česká Třebová 2:25:05 30
50.MA14.Železný MarcelMoolbike Team 2:25:23 7
51.MB13.Nemrava PetrVápenka Vitošov 2:25:24 8
52.MB14.Hetflajš JiříBikesport Team Mohelnice 2:26:54 7
53.MC15.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice 2:27:20 6
54.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 2:30:53 30
55.MC16.Urbášek DaliborMohelnice 2:31:50 5
56.MB15.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice 2:31:51 6
57.MA15.Honig RadimLitovel 2:34:20 6
58.MD6.Konopa MilanCredo team 2:34:30 15
59.MB16.Krnoš VlastislavŠternberk 2:34:44 5
60.MA16.Pouč FrantišekKolárna 2:34:50 5
61.MC17.Pěnkava RadomilSC Samotišky 2:34:56 5
62.MJ4.Skalický VojtěchLesnice 2:35:10 18
63.ME2.Kukula ZdeněkKolárna 2:35:30 25
64.MD7.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 2:36:01 14
65.ZA2.Seidlová MonikaBike Academy Opletal 2:36:04 25
66.MB17.Mader MiroslavŠternberk 2:36:40 5
67.MB18.Miča PetrSDH Bratrušov 2:37:35 4
68.MC18.Sorbi JanMohelnice 2:37:49 4
69.MC19.Kamlar PavelZábřeh 2:38:33 4
70.MC20.Honig MilanLitovel 2:39:10 3
71.MC21.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 2:43:58 3
72.MD8.Eliáš JosefCirlibaba 2:45:00 13
73.ME3.Havlíček MiroslavKolárna 2:47:01 21
74.MD9.Novotný PetrOlomouc 2:49:35 12
75.MB19.Zmeškal JindřichŠterberk 2:51:16 4
76.MC22.Doskočil MilošSporton Šumperk 2:54:28 2
77.MD10.Spurný LubomírSC Samotišky 2:55:05 11
78.MB20.Hýbl OndřejRovensko 2:56:13 3
79.MB21.Pěnčík LukášBike sport Uničov 2:57:18 3
80.MD11.Podešva MiroslavMedlov 2:57:30 10
81.MC23.Pelcl PetrBuldoci Rapotín 2:59:31 2
82.MB22.Tiefenbach JiřiLouny 3:07:58 2
83.MB23.Fiolek JanSternberk 3:07:59 2
84.MC24.Kubíček PetrSporton Šumperk 3:09:05 1
85.ZA3.Keszelá ZuzanaKrchleby 3:09:29 21
86.ME4.Keprt JanSK Nadoraz 3:15:43 18
87.ZA4.Kašparová LenkaBike Team Zlaté Hory 3:17:08 18
88.ZA5.Drlíková MichaelaTřeština 3:24:42 16
89.ZA6.Salcburgerová PetraSK Salith sport 3:25:21 15
90.ME5.Jirásko ZdeněkTJ Baník Ostrava 3:27:52 16
91.ZA7.Soldátová TerezaDolní Morava 3:31:17 14
92.MA17.Čaniga PetrBuhumin 3:34:45 5
93.MA18.Soural JiříLibivá 3:34:51 4
94.ME6.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 4:22:26 15
 MB Štefka MiroslavŠternberk DNF  
 MA Hejtmánek MarekSporton Šumperk DNF  
 MB Havran JiříLitomyšl DNF