2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Hynčický půlmaraton 2016 - výsledky: Junioři, muži, ženy editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:17:07 30
1.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 1:46:34 30
1.MD1.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 1:32:42 30
1.MA1.Navařík RobertNava sport 1:17:38 30
1.ZA1.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice 1:45:18 30
1.MC1.Krejčí Michal 1:20:34 30
1.MJ1.Zatloukal JanKolárna 1:30:32 30
2.MC2.Kouřil MartinFitko Jeseník 1:22:51 25
2.MA2.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:18:05 25
2.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 2:07:59 25
2.MD2.Kouřil JiříFitko Jeseník 1:34:06 25
2.MB2.Březina PetrKolárna 1:18:44 25
2.MJ2.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 1:32:31 25
2.ZA2.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 1:54:22 25
3.ZB3.Juříčková JarmilaTNF bike team 2:24:22 21
3.MC3.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:23:14 21
3.MD3.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:38:44 21
3.MB3.Kadlec MiroslavVeloservis Pešek 1:20:40 21
3.MJ3.Gasta EvženSC Samotišky 1:36:38 21
3.MA3.Fláma TomášBike sport Uničov 1:20:23 21
3.ZA3.Tomášková KateřinaCredo team 2:01:35 21
4.MJ4.Vlasák DavidKolárna 2:00:22 18
4.MC4.Beneš PavelNava sport 1:26:53 18
4.MA4.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:22:38 18
4.MB4.Kadrman MiroslavPrestige Cycling Team 1:20:58 18
4.MD4.Kosek JiříStudené 1:41:29 18
5.MC5.Tyráček MartinMoolbike Team 1:27:06 16
5.MB5.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 1:23:55 16
5.MD5.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:41:58 16
5.MA5.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:23:40 16
6.MA6.Hladiš DavidTNF bike team 1:24:46 15
6.MC6.Navařík RobertNava sport 1:29:09 15
6.MB6.Václavík PavelOknoplast Šumperk 1:28:55 15
6.MD6.Brandýs RomanKolárna 1:47:09 15
7.MA7.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:26:49 14
7.MD7.Leicht JiříASPV Těchonín 1:58:11 14
7.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:53:53 14
7.MC7.Riedl Radomír 1:31:37 14
8.MA8.Čihalík MartinKolárna 1:30:22 13
8.MD8.Adamík JiříCredo team 2:12:52 13
8.MC8.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:39:29 13
9.MD9.Raiskub JiříCyklan cz 2:24:23 12
9.MC9.Harlender MichalKolárna 1:40:30 12
9.MA9.Veselý RadekŠumperk 1:34:29 12
10.MA10.Pěnčík LukášBike sport Uničov 1:47:06 11
10.MC10.Kolomazník TomášZábřeh 1:41:34 11
11.MC11.Petrovský MarekLoupežníci 1:43:36 10
11.MA11.Brandýs DominikKolárna 1:54:48 10
12.MC12.Erneker PetrMohelnice 1:48:08 9
13.MC13.Rozehnal VáclavPromotorsport 1:49:35 8
14.MC14.Doležel JaromírRanč Hranice 1:50:06 7
15.MC15.Urbášek DaliborMohelnice 2:03:47 6
16.MC16.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice 2:15:47 5
17.MC17.Sebök LadislavŠumperk 2:40:48 5