2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Rábl Bike Cup 2016 - výsledky: 35 km editovat

Vypsané kategorie: MJ, MA, MB, MC, MD
Délka: 35 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 1:15:46 30
2.MB2.Březina PetrKolárna 1:16:36 25
3.MA1.Fláma TomášBike sport Uničov 1:17:41 30
4.MA2.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:17:47 25
5.MB3.Petřík ZdeněkHannah 1:18:21 21
6.MA3.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 1:18:24 21
7.MA4.Hladiš DavidTNF bike team 1:18:27 18
8.MB4.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:18:41 18
9.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre 1:19:02 30
10.MC1.Hrubý PetrLes Nice 1:19:42 30
11.MB5.Karola MartinKolovrat 1:20:13 16
12.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:20:21 25
13.MC3.Beneš PavelNava sport 1:22:06 21
14.MA5.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:23:05 16
15.MJ1.Zatloukal JanKolárna 1:23:08 30
16.MB6.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 1:23:30 15
17.MJ2.Kubovčík MatějCross Bike cz 1:24:04 25
18.MJ3.Malínek LukášDama Sport 1:24:07 21
19.MB7.Vávra AlešAnag Olomouc 1:24:12 14
20.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:24:21 18
21.MA6.Fiala RadimHead Bike TJ Opava 1:25:47 15
22.MB8.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:25:53 13
23.MA7.Bittner OndřejRed Point racing 1:27:05 14
24.MB9.Voženílek MartinLibina 1:27:24 12
25.MD2.Daňhel MojmírCPV Krnov 1:27:56 25
26.MJ4.Gasta EvženSC Samotišky 1:28:15 18
27.MC5.Nečas MiroslavOn road racing team 1:28:52 16
28.MD3.Vala MartinBike sport Uničov 1:29:01 21
29.MD4.Gargulák Michal 1:30:07 18
30.MA8.Wiedermann FilipKolárna 1:31:12 13
31.MC6.Navrátil ViktorUničov 1:31:14 15
32.MB10.Trojek KarelOknoplast Šumperk 1:32:37 11
33.MB11.Linhart TomášTNF bike team 1:32:49 10
34.MD5.Kouřil JiříFitko Jeseník 1:33:18 16
35.MD6.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 1:33:58 15
36.MC7.Harlender MichalKolárna 1:34:06 14
37.MB12.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 1:34:50 9
38.MC8.Kostka TomášCredo team 1:35:31 13
39.MB13.Šváb JiříCykloklub Morava 1:35:44 8
40.MB14.Faltus RomanŠumperk 1:38:34 7
41.MC9.Kolomazník TomášZábřeh 1:38:57 12
42.MC10.Pěnkava RadomilSC Samotišky 1:41:03 11
43.MC11.Petrovský MarekLoupežníci 1:41:21 10
44.MA9.Vyroubal EdvardUničov 1:42:48 12
45.MC12.Jakl LiborSC Samotišky 1:47:43 9
46.MC13.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:49:26 8
47.MC14.Krčmář RomanUničov 1:49:37 7
48.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice 1:50:21 6
49.MC16.Zemene BřetislavNemile 1:52:19 5
50.MA10.Hájek MartinKolárna 2:01:12 11
51.MC17.Wilczynski Petr 2:17:48 5
52.MB15.Podešva Tomáš 2:22:59 6
53.MB16.Šebeček TomášUničov 2:22:59 5
54.MD7.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 2:45:17 14
 MA Brandýs DominikKolárna DNF  
 MB Kroček RomanSk Bagbike DNF  
 MC Hwozdecki RichardBike sport Uničov DNF  
 MA Grézl MartinBike sport Uničov DNF  
 MA Skalický PavelKolárna DNF  
 MC Kouřil MartinFitko Jeseník DNF