2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC MTB Leština 2012 - výsledky: 6 kol editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 6x 5.3 km
teplo, sucho, jasno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Haman MartinSuperior Riders 1:04:11 20
2.MA2.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 1:04:12 17
3.MA3.Směšný JanCredo team 1:04:14 15
4.MB1.Hekele EmilZekof team 1:05:40 20
5.MB2.Najser TomášBike One 1:06:11 17
6.MB3.Žák IvoProxima 1:06:14 15
7.MA4.Špak MichalBT Kola Kaňkovský 1:06:55 13
8.MC1.Krč TomášKTM Šumperk 1:06:56 20
9.MB4.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:07:08 13
10.MA5.Spurný JiříBT Kola Kaňkovský 1:09:11 12
11.MB5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:09:50 12
12.MB6.Liberda MilanBT Kola Kaňkovský 1:10:04 11
13.MA6.Večeř MartinTNF bike team 1:10:20 11
14.MA7.Hýbl JaroslavDimpex Kosov 1:10:21 10
15.MC2.Horký LubomírCyklo Polách a syn 1:10:22 17
16.MC3.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 1:10:24 15
17.MB7.Unzeitig MartinCykloklub Morava 1:10:25 10
18.MB8.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 1:10:26 9
19.MB9.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 1:10:30 8
20.MA8.Vitešník AdamBike sport Uničov 1:11:28 9
21.MB10.Prošek LukášHaPe Brno 1:12:30 7
22.MJ1.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 1:12:32 20
23.MA9.Janků MartinProxima 1:13:14 8
24.MC4.Javůrek MilanZekof team 1:13:26 13
25.MB11.Janda JiříCyklo Polách a syn 1:13:39 6
26.MJ2.Stejskal DavidLichkov 1:14:14 17
27.MJ3.Navařík RobertNava sport 1:14:15 15
28.MC5.Navařík RobertNava sport 1:14:57 12
29.MB12.Vykydal JaroslavZekof team 1:15:08 5
30.MA10.Kašpar PetrCredo team 1:15:44 7
31.MC6.Staník JosefBike sport Uničov 1:15:50 11
32.MB13.Kukula MarcelCyklo Polách a syn 1:15:56 4
33.MB14.Bárta MartinZekof team 1:16:45 3
34.MC7.Pokorný RomanBike One 1:16:46 10
35.MB15.Kubát ZdeněkČS Specialized 1:16:56 2
36.MC8.Směšný PavelCredo team 1:17:39 9
37.MA11.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:17:47 6
38.MC9.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk-1  8
39.MB16.Zita LiborAtletika Zábřeh-1  1
40.MJ4.Hladiš DavidCykloklub Morava-1  13
41.MB17.Čepa PetrMohelnice-1  0
42.MB18.Sadil MichalParapety RS-1  0
43.MB19.Malý TomášAtletika Zábřeh-1  0
44.MC10.Urban RadekCredo team-1  7
45.MB20.Dostál OndřejLazy Swines-1  0
46.MC11.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky-1  6
47.MC12.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice-1  5
48.MJ5.Tempír TomášDekhome Cannondale-1  12
49.MB21.Novotný Tomᚊumperk-1  0
50.MA12.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice-1  5
51.MA13.Pospíšil TomášDolní Studénky-1  4
52.MB22.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský-1  0
53.MA14.Drásal MichalBludov-1  3
54.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice-1  4
55.MB23.Šimek PetrUničov-1  0
56.MB24.Rusnák ZdeněkZábřeh-1  0
57.MC14.Doležel JaromírRanč Hranice-1  3
58.MB25.Šín OldřichUničov-1  0
 MA Prachař KamilTroubelice DNF  
 MJ Ryška MarekDuko Rýmařov DNF  
 MC Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský DNF  
 MJ Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MJ Kupčík DavidSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MB Václavík PavelOknoplast DNF  
 MB Kessler JiříCirlibaba DNF  
 MA Horký DavidCyklo Polách a syn DNF  
 MA Borák MartinCyklo Polách a syn DNF  
 MA Linhart PetrTNF bike team DNF