2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Čarodějnické procesy MTB 2011 - výsledky: 2 okruhy editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC.MD
Délka: 55 km
Čas: 12:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:10,10 20
2.MA1.Směšný JanCredo team 2:10,58 20
3.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:12,56 17
4.MB3.Zlámal TomášProxima 2:13,10 15
5.MB4.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná 2:14,24 13
6.MB5.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:15,52 12
7.MB6.Kocourek RadimSuperior Riders 2:17,52 11
8.MB7.Václavík PavelOknoplast 2:17,53 10
9.MB8.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 2:20,29 9
10.MA2.Slonina LuděkLoko Krnov 2:20,30 17
11.MB9.Kadlec MiroslavActive sport Jaroměř 2:21,23 8
12.MB10.Horák RenéCyklo TJ Písečná 2:23,58 7
13.MA3.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 2:24,02 15
14.MB11.Šťastný RomanKED-Cyklomax Specialized 2:24,03 6
15.MB12.Janda JiříCyklo Polách a syn 2:24,30 5
16.MB13.Unzeitig MartinCykloklub Morava 2:25,20 4
17.MC1.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 2:25,21 20
18.MC2.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 2:25,23 17
19.MC3.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 2:25,24 15
20.MA4.Večeř MartinDama Sport 2:26,33 13
21.MC4.Vala MartinCykloklub Stará Ves 2:27,33 13
22.MA5.Sedláček VáclavFenix team Jeseník 2:29,04 12
23.MC5.Panoch VáclavCyklo TJ Písečná 2:29,07 12
24.MA6.Machala JanCyklo TJ Písečná 2:29,10 11
25.MB14.Zobaník TomášSK Hasiči Přerov 2:31,07 3
26.MB15.Černoch JakubeSeNBáci 2:31,08 2
27.MC6.Hudeček DušanCyklo Jeseník 2:31,38 11
28.MC7.Javůrek MilanBajala Bike Červenka 2:32,03 10
29.MB16.Kessler JiříCirlibaba 2:32,43 1
30.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov 2:34,38 10
31.MA8.Janků MartinProxima 2:36,46 9
32.MD1.Kouřil JiříCyklo TJ Písečná 2:36,47 20
33.MC8.Staník JosefBike sport Uničov 2:36,48 9
34.MD2.Trojek KarelOknoplast 2:37,10 17
35.MB17.Fišnar JiříTC Sport Desná 2:39,22 0
36.MB18.Havlíček PetrLazy Swines 2:41,55 0
37.MC9.Tomášek MichalCredo team 2:43,17 8
38.MC10.Kohout TomášBike sport Uničov 2:46,01 7
39.MB19.Černý RobertCyklo TJ Písečná 2:46,16 0
40.MD3.Kolář RobertSki Petříkov 2:46,37 15
41.MC11.Směšný PavelCredo team 2:47,46 6
42.MC12.Bortel JiříSK Salith Sumtex Šumperk 2:48,37 5
43.MC13.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 2:48,39 4
44.MD4.Podzimek JaroslavTJ Ski Pro Sport Kouty 2:53,03 13
45.MB20.Hauk MartinDolní Studénky 2:53,24 0
46.MC14.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 2:54,40 3
47.MA9.Podzimek Martin 2:56,38 8
48.MB21.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 3:00,07 0
49.MD5.Misina AndrzejLKS Gosciecin 3:03,08 12
50.MB22.Sadil MichalBludov 3:08,09 0
51.MD6.Vozda JiříKlub vytrvalostních sportů 3:08,42 11
52.MB23.Osladil KamilBuldoci Rapotín 3:11,53 0
53.MC15.Doležel JaromírRanč Hranice 3:13,45 2
54.MD7.Kroutilík JaroslavSK Salith Sumtex Šumperk 3:14,56 10
55.MB24.Blaha JiříOknoplast 3:17,07 0
56.MC16.Gebl Jaroslav 3:20,21 1
57.MB25.Dostál OndřejLazy Swines 3:21,24 0
58.MD8.Adamík JiříCredo team 3:29,18 9
59.MA10.Adamík PatrikCredo team 3:35,42 7
60.MB26.Novotný Tomᚊumperk 3:46,36 0
 MB Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory DNF  
 MB Kulík VladislavCykloklub Morava DNF  
 MB Čepa MartinBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Novák JiříSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MA Pospíšil TomášDolní Studénky DNF