2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mohelnický půlmaraton 2013 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 50 km
Čas: 11:00
slunečno
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Hekele EmilStevens Bikes - Emilio Sport 1:55:34  
2.MA1.Neset JanIn-Life Cycling Team 2:01:20 30
3.MJ1.Vykoukal Marek4ever Cyklo Bulis 2:01:21 30
4.MA2.Hanáček JindřichRusava Bike team 2:01:22 25
5.MA3.Březina TomášKolárna 2:03:03 21
6.MB2.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 2:03:18 25
7.MA4.Borák MartinCyklo Polách a syn 2:03:23 18
8.MB3.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 2:04:26 21
9.MA5.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team 2:05:02 16
10.MB4.Václavík PavelOknoplast 2:05:14 18
11.MA6.Večeř MartinTNF bike team 2:05:26 15
12.MB5.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 2:05:53 16
13.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 2:07:30 30
14.MC1.Pospíšil PetrOn road racing team 2:07:33 30
15.MC2.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc 2:07:36 25
16.MA7.Vlček PavelIn-Life Cycling Team 2:08:37 14
17.MJ2.Loveček AdamChirex cycling team 2:09:55 25
18.MC3.Slezáček KarelBikecentrum Olomouc 2:10:04 21
19.MB6.Krejčí VladislavBike sport Uničov 2:10:12 15
20.MA8.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc 2:10:16 13
21.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 2:10:35 18
22.MA9.Šenk OndřejBikecentrum Olomouc 2:11:18 12
23.MC5.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport 2:11:22 16
24.MD2.Nádvorník ZdenekKolárna 2:11:24 25
25.MD3.Vala MartinBike sport Uničov 2:11:47 21
26.MJ3.Hladiš DavidCykloklub Morava 2:11:48 21
27.MJ4.Látal VojtěchIn-Life Cycling Team 2:13:04 18
28.MC6.Žilka MartinRicardo Racing 2:14:15 15
29.MA10.Vydra JanIn-Life Cycling Team 2:14:46 11
30.MB7.Šustr JiříSilný Team Uničov 2:14:55 14
31.MB8.Janda JiříCyklo Polách a syn 2:15:13 13
32.MJ5.Blaťák PetrHranice 2:15:51 16
33.MA11.Linhart PetrTNF bike team 2:16:42 10
34.MC7.Loveček MartinChirex cycling team 2:17:19 14
35.MA12.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 2:17:22 9
36.MB9.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 2:17:49 12
37.MC8.Harlender MichalMiki team 2:17:50 13
38.MC9.Nátěsta MartinMaletín 2:18:00 12
39.MA13.Horký DavidCyklo Polách a syn 2:18:15 8
40.MA14.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství 2:19:23 7
41.MA15.Obšil TomášCT Sauna bar Horní Cerekev 2:20:29 6
42.MC10.Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský 2:20:46 11
43.MD4.Trojek KarelOknoplast 2:20:55 18
44.MA16.Grepl MiroslavOlomouc 2:21:09 5
45.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team 2:21:11 30
46.MD5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 2:21:15 16
47.ZB1.Karafiátová SvatavaBikesport Team Mohelnice 2:21:27 30
48.MB10.Kostka TomášCredo team 2:21:28 11
49.MA17.Fláma MiroslavBike sport Uničov 2:21:59 5
50.MA18.Smrček JanTroubelice-Pískov 2:22:13 4
51.MJ6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk 2:23:23 15
52.MB11.Kratochvíl Martin 2:24:23 10
53.ZB2.Valouchová MarieŠumperk 2:24:28 25
54.MD6.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team 2:24:32 15
55.MB12.Vall JanMaxbike team 2:25:25 9
56.MA19.Kudláček MartinCyklo Kudláček 2:25:28 4
57.MB13.Kubíček Martin 2:25:56 8
58.MC11.Polách MilanPostřelmov 2:26:35 10
59.MA20.Ryšavý ZdeněkZábřeh 2:27:35 3
60.MC12.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský 2:27:57 9
61.MC13.Petrovský MarekLoupežníci 2:28:13 8
62.MA21.Navrátil DavidIn-Life Cycling Team 2:28:57 3
63.MB14.Malý TomášAtletika Zábřeh 2:29:40 7
64.MC14.Dosoudil PetrHostkovice 2:29:42 7
65.MB15.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský 2:30:07 6
66.MJ7.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 2:31:46 14
67.ZA2.Smitalová HanaBikesport Team Mohelnice 2:32:14 25
68.MD7.Navrátil PetrBT Kola Kaňkovský 2:33:31 14
69.MB16.Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team 2:33:39 5
70.MD8.Neset VladimírIn-Life Cycling Team 2:33:39 13
71.MJ8.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 2:34:18 13
72.MB17.Štancl VlastimilMohelnice 2:34:38 5
73.MD9.Vítámvás JosefStevens Bikes - Emilio Sport 2:35:36 12
74.MD10.Konopa MilanCredo team 2:37:53 11
75.MC15.Šincl JiříStevens Bikes - Emilio Sport 2:39:50 6
76.MB18.Přibyl JosefPostřelmov 2:40:08 4
77.ZA3.Valová TerezaBike sport Uničov 2:41:42 21
78.MB19.Uherka MartinRicardo Racing 2:44:16 4
79.MD11.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice 2:44:54 10
80.MA22.Běhal LukášBikesport Team Mohelnice 2:46:31 2
81.ZA4.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 2:47:05 18
82.MC16.Navara IvoBikesport Team Mohelnice 2:47:07 5
83.MC17.Podešva MiroslavMedlov 2:47:11 5
84.ZB3.Komárková EvaCyklo Polách a syn 2:47:44 21
85.MD12.Axman JaroslavTroubelice 2:49:44 9
86.MC18.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:50:04 4
87.ZA5.Pagáčová IvetaKolárna 2:50:15 16
88.MB20.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 2:52:21 3
89.MC19.Valenta IvanBike Team Bludov 2:52:30 4
90.MB21.Masopust Aleš 2:52:56 3
91.MC20.Jelínek TomášOlomouc 2:54:50 3
92.MB22.Fričar Jiří 2:57:55 2
93.MA23.Weiser Jakub 2:59:59 2
94.MB23.Fröml JosefUničov 3:01:20 2
95.ZA6.Vanduchová AlenaKolárna 3:03:35 15
96.ZA7.Hůvrová LucieShort bike Olomouc 3:06:25 14
97.MC21.Fencl RadovanŠternberk 3:12:25 3
98.ZB4.Zbraňková Magdaléna 3:17:55 18
99.MC22.Novotný JaroslavProstějov 3:22:30 2
100.ZA8.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 3:23:32 13
101.MD13.Keprt JanSK Nadoraz 3:32:35 8
102.ZB5.Malá JiřinaCyklo Polách a syn 3:47:35 16
103.MB24.Slavík ZdeněkUničov 4:00:35 1
104.ZB6.Švajdová IvetaDT Swiss 4:01:00 15
 MC Rezek JaroslavMoravský Beroun DNF  
 MJ Ryšavý MartinMohelnice DNF  
 MB Fojt RobertBT Kola Kaňkovský DNF