2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2009

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.Leznické Hópan 2009Lezst13.05.2009LesniceXC1
2.Časovka na Dlouhé stráně 2009Dlost20.05.2009Loučná nad Desnoučasovka do vrchu1
3.Mrtvý muž 2009Mrtso23.05.2009Vikýřoviceminimaraton1
4.propoziceKrálecký úvoz 2009Krást27.05.2009KrálecXC1
5.propoziceVC Lázně Velké Losiny 2009Losso30.05.2009Velké LosinyXC1
6.propoziceMinimaraton Sněžník 2009Sněso06.06.2009Staré Město pod Sněžníkemminimaraton1
7.propoziceOkolo Sokolky XC Kouty 2009Koust10.06.2009Kouty nad Desnou, chata SokolkaXC1
8.24 km Le Váns 2009LeVne14.06.2009Ústí nad Orlicí, chata na AndrlověXC1
9.propoziceVC MTB Leština 2009Lešne21.06.2009Leština, fotbalové hřištěXC kritérium1
10.Okolo Háječku 2009Hájso27.06.2009Zborov, koupalištěminimaraton1
11.Temenický Klapušák 2009Temso11.07.2009Šumperk-TemeniceXC1
12.Časovka na Senovou 2009Senne12.07.2009Hrabenovčasovka do vrchu1
13.Karpatský Pedál 2009Karso18.07.2009Vápenky, okres Hodonínmaraton1
14.Bozeňovský Minimaraton 2009Bozso08.08.2009Dolní Bušínovmaraton1
15.O cenu Rapotína 2009Rapne16.08.2009RapotínXC1
16.Moravský Bikemaraton 2009Morso22.08.2009Leština, fotbalové hřištěmaraton1
17.propoziceVC XC Hrabenov 2009Hrane20.09.2009HrabenovXC2
18.VC MTB Bludova 2009Blune27.09.2009Bludov, koupaliště Vlčí důlXC1
19.VC Šumperka 2009Šumso03.10.2009Šumperkčasovka do vrchu1

Body

Muži A
1.Kechrt Tomáš220
2.Horký David174
3.Borák Martin161
4.Vitešník Adam148
5.Mazák Lukáš141
Muži B
1.Zlámal Tomáš204
2.Valigura Martin177
3.Kohout Tomáš173
4.Planička Robert166
5.Janda Jiří150
Muži C
1.Vala Martin194
2.Žváček Miroslav183
3.Horký Lubomír178
4.Machalický Milan159
5.Hejtmánek Miloš136
Muži D
1.Fajta Pavel217
2.Eliáš Josef184
3.Trojek Karel176
4.Brückner Ivan167
5.Keprt Jan115
Junioři
1.Směšný Jan203
2.Linhart Petr179
3.Mádr Jiří168
4.Fabián Jakub154
5.Večeř Martin128
Starší žáci
1.Mikeš Jakub220
2.Urbášek Jan184
3.Brokeš Rostislav178
4.Mádr René139
Valigura Martin139
Mladší žáci
1.Hejtmánek Marek205
2.Valigura Jiří177
3.Šebesta Dominik169
4.Pevner Tomáš149
5.Winkler Vojtěch65
Předžáci
1.Bárta Tomáš211
2.Plesník Kristián202
3.Cendelín Jan148
4.Ptáčník Matěj137
5.Jílek Ondřej80
Ženy A
1.Válková Lenka90
2.Štýbnarová Radka80
3.Petříková Hana78
4.Staňková Štěpánka67
5.Mudříková Radka47
Ženy B
1.Valouchová Marie220
2.Komárková Eva193
3.Mikešová Štěpánka178
4.Lantová Romana33
5.Tomancová Iva27
Juniorky
1.Coufalová Tereza97
2.Březinová Marie57
3.Bergerová Kateřina20
Stefanakisová Olga20
5.Kramplová Tereza15
Starší žákyně
1.Mudříková Kateřina211
2.Kukulová Martina205
3.Jakubová Dominika164
4.Pěčonková Veronika40
5.Lantová Romana25
Mladší žákyně
1.Planičková Eva212
2.Cendelínová Lucie196
3.Jílková Veronika157
4.Holinková Radka27
5.Adámková Dominika20
Předžákyně
1.Macková Barbora212
2.Gregorová Vladimíra132
3.Bártová Gabriela116
4.Kukulová Michaela43
5.Kubíčková Klaudie30
Týmy
1.Cyklo Polách a syn967
2.BT Kola Kaňkovský872
3.Cykloklub Morava677
4.C.A.C Šumperk470
5.Cirlibaba455

Počty závodníků

KategorieLezDloMrtKráLosSněKouLeVLešHájTemSenKarBozRapMorHraBluŠumPrůměrMediánSuma
Muži A11911954431091262112162511719,89186
Muži B111522158127911123319332335402115718,315348
Muži C11912105866108181023102332911311,810224
Muži D86843363849916819128667,78146
Junioři766867651041039616319888,77165
Starší žáci755765877842810196546,56123
Mladší žáci5426211574466136634,7590
Předžáci6367116810113510104545,35100
Ženy A111113412275431,9136
Ženy B3232133425334664313,1358
Juniorky21111710,7014
Starší žákyně121331326323773332,8353
Mladší žákyně321254213363522,2242
Předžákyně233144234554312,3344
Všechny kat.78538367554942279269127771189416421893804385,7781629
Výpočet trval 3703 ms