2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.propoziceVC Velké Losiny 2017Losso29.04.2017Velké Losiny fotbalové hřištěXC1
2.Leznické Hópan 2017Lezst10.05.2017Lesnice před hospodouXC1
3.Králecký úvoz 2017Krást24.05.2017Králec školkaXC1
4.Bikemaraton Bozeňov 2017Bozso03.06.2017Koliba Dolní Bušínovmaraton1
5.Rábl Bike Cup 2017Rabso10.06.2017Horská chata Rabštejminimaraton1
6.XC Kolšov 2017Kolso17.06.2017Kolšov, hospoda u AnnyXC1
7.Časovka na Senovou 2017Senne09.07.2017Hrabenov, hřištěčasovka do vrchu1
8.Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁKJeřso22.07.2017Červená Voda fotbalové hřištěmaraton1,5
9.propoziceHynčický půlmaraton 2017Hynso05.08.2017Hynčice pod Sušinou, Bikecentrum Kolovnaminimaraton1
10.O cenu Rapotína 2017Rapne13.08.2017Rapotín, koupalištěXC1
11.Ramzovský bikemaraton 2017Ramso19.08.2017Ramzová Penzion u Sv. Rochamaraton1
12.Maraton LeštinaLešso26.08.2017Leština, SokolovnaMaraton0
13.VC XC Hrabenov 2017Hrane03.09.2017Hrabenov hřištěXC1
14.propoziceMohelnický půlmaraton 2017Mohne10.09.2017Mohelnice, autocamppůlmaraton1
15.propoziceEliminátor 2017Elmso16.09.2017Šumperk, lesopark Cihelna 1
16.propoziceVC MTB Šumperk 2017Šumne17.09.2017Šumperk, Šipkový klubčasovka do vrchu1,5
17.propoziceZávěrečné vyhlášení 2017 Vyhne01.10.2017 vyhlášení0

Body

Muži A
1.Fláma Tomáš286
2.Pokorný Jiří229,5
3.Hejtmánek Marek228
4.Navařík Robert224
5.Hladiš David186,5
Muži B
1.Kechrt Tomáš285
2.Stryk Milan204,5
3.Voženílek Martin191
4.Březina Petr110
5.Kopecký Lukáš104,5
Muži C
1.Navařík Robert301
2.Haluzík Martin284,5
3.Krejčí Vladislav256,5
4.Harlender Michal172,5
5.Tyráček Martin166
Muži D
1.Vala Martin271
2.Kosek Jiří212
3.Uchytil Alois156,5
4.Spáčil Leopold120
5.Hejtmánek Miloš115,5
Muži E
1.Kouřil Jiří330
2.Brückner Ivan229
3.Trojek Karel197
4.Kukula Zdeněk114
5.Vychodil Lubomír105
Junioři
1.Holec Radek303,5
2.Kovář Martin286
3.Volík Marek185
4.Seidl Martin123
5.Bednarský Václav93
Starší žáci
1.Zemene Jakub330
2.Pokorný Ondřej257
3.Svoboda Marian230,5
4.Bureš Štěpán123
5.Pěnkava Jakub105
Mladší žáci
1.Zvědělík Ondřej325
2.Fröml Patrik264,5
3.Kohout Tomáš224,5
4.Spurný Václav161,5
5.Kovačičin Šimon112
Ženy A
1.Valová Tereza274
2.Staňková Štěpánka255
3.Seidlová Monika213
4.Václavíková Michaela73
5.Skácelová Naděžda66
Ženy B
1.Valouchová Marie305
2.Komárková Eva270,5
3.Rutarová Irena53
4.Kouřilová Petra43
5.Horáčková Marta36
Starší žákyně
1.Bravencová Denisa180
2.Kovačičinová Tereza172
3.Klimešová Michaela118
4.Drápelová Magdaléna71
5.Mičkerová Karla55
Mladší žákyně
1.Kubíčková Eliška301
2.Nechutová Vendula60
3.Argirovská Lucie46
4.Douděrová Kateřina45
5.Růčková Kristýnka37,5
Malí žáci
1.Harlender Lukáš309
2.Svoboda Marcel272
3.Haluzík Martin240
4.Halás Václav217
5.Petrovský Kryštof186
Předžáci
1.Petrovský Marek297,5
2.Ecler Filip211
3.Rozehnalová Lucie208,5
4.Suchá Karolína193
5.Zvědělík Jakub180,5
Benjamínci
1.Haluzík Tomáš313
2.Trojek Karel263,5
3.Eclerová Leona183,5
4.Rozehnalová Michaela151
5.Mazák Šimon143
Týmy
1.Kolárna1399,5
2.Bike sport Uničov1113
3.SC Samotišky994
4.Bikesport Team Mohelnice766
5.Nava sport691

Počty závodníků

KategorieLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumPrůměrMediánSuma
Muži A991112783101011101112679,110136
Muži B5117138810714199518469,68144
Muži C111718171211181123311792661416,117241
Muži D263123559912961436,5698
Muži E2532433510234433,5353
Junioři6313444358838344,5467
Starší žáci975825461117777456,97104
Mladší žáci64341644610859455,3579
Ženy A232332379131027234,7371
Ženy B112511246333132,4236
Starší žákyně3121156324412,2233
Mladší žákyně1411121531111,5122
Malí žáci8155122141116202010102281012,211183
Předžáci1076102141111132199173810,110151
Benjamínci8712101146147914477,57113
Všechny kat.83937311645949193141203115851665380102,1931531
Výpočet trval 484 ms