2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Historické tabulky a statistiky

^ Zpět na hlavní stranu

Lidé s nejvíce získanými body

 JménoTýmÚčastBody
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov1733721
2.Valouchová Marie1393706
3.Komárková EvaCyklo Polách a syn1513568
4.Kechrt TomášPrime sport expert1353178
5.Vala MartinBike sport Uničov1242811,5
6.Navařík RobertNava sport1032458,5
7.Hejtmánek MarekSK Salith sport1412433
8.Navařík RobertNava sport1062370
9.Trojek KarelOknoplast Šumperk1192113
10.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT1042105
11.Bártová GabrielaSKC Tufo Prostějov862020,5
12.Hladiš DavidKolárna1251998,5
13.Staňková ŠtěpánkaMoolbike Team761945
14.Brückner IvanMTB Bohdíkov1281908,5
15.Pokorný JiříSK Salith sport871829
16.Bárta TomášSKC Prostějov871824
17.Kouřil JiříFitko Jeseník691793,5
18.Svoboda MarianUnikovo mtb team751790
19.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice811772,5
20.Raška LukášBike Academy Opletal741763,5

Týmy s nejvíce získanými body

 Jméno ÚčastBody
1.Bikesport Team Mohelnicewww136221319
2.Cyklo Polách a synwww96115650
3.Credo team105215311
4.Kolárnawww69513737,5
5.Bike sport Uničov68312868
6.BT Kola Kaňkovskýwww6599882
7.Cykloklub Moravawww6889260
8.SC Samotišky5198876
9.Nava sportwww3657688
10.Oknoplast Šumperk4487446,5
11.In-Life Cycling Team3876811,5
12.SK Salith Sumtex Šumperk3915913,5
13.TNF bike teamwww3035802,5
14.Cirlibabawww3324782
15.Unikovo mtb team1854291
16.Promotorsport2534009,5
17.C.A.C Šumperkwww2463556,5
18.Stevens Bikes - Emilio Sport1893419,5
19.Bike Team Zlaté Horywww2363272,5
20.eSeNBáciwww2913240,5

Největší účast v závodech

 JménoTýmÚčast
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov173
2.Komárková EvaCyklo Polách a syn151
3.Hejtmánek MarekSK Salith sport141
4.Valouchová Marie139
5.Kechrt TomášPrime sport expert135
6.Brückner IvanMTB Bohdíkov128
7.Hladiš DavidKolárna125
8.Vala MartinBike sport Uničov124
9.Trojek KarelOknoplast Šumperk119
10.Planička RobertBikesport Team Mohelnice106
11.Navařík RobertNava sport106
12.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk106
13.Václavík PavelOknoplast Šumperk106
14.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT104
15.Navařík RobertNava sport103
16.Fláma MiroslavBike sport Uničov101
17.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice100
18.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice96
19.Směšný JanOknoplast Šumperk95
20.Doležel JaromírRanč Hranice91

Nejvíc vyhraných závodů (první místo v kategorii)

 JménoVítězství
1.Valouchová Marie126
2.Kechrt Tomáš86
3.Vala Martin57
4.Komárková Eva52
5.Planičková Eva49
6.Macková Barbora48
7.Spáčil Leopold46
8.Krejčí Vladislav45
9.Bártová Gabriela42
10.Navařík Robert40

Účast po kategoriích

MAMuži A (19-29 let)2929
MBMuži B (30-39 let)3425
MCMuži C (40-49 let)3366
MDMuži D (50-59 let)1950
MEMuži E (od 60 let)178
MJJunioři (17-18 let)1666
MKKadeti (15-16 let)21
MSStarší žáci (13-14 let)1936
MMMladší žáci (11-12 let)1325
MPPředžáci (do 10 let)426
ZAŽeny A (17-39 let)1035
ZBŽeny B (od 40 let)681
ZJJuniorky (16-18 let)69
ZKKadetky (15-16 let)9
ZSStarší žákyně (13-14 let)588
ZMMladší žákyně (11-12 let)429
ZPPředžákyně (do 10 let)204
10Malí žáci (8-10 let)1564
7Předžáci (5-7 let)1295
4Benjamínci (do 4 let)718

Účast podle věku závodníků

Graf ukazuje, jak staří závodníci se nejčastěji účastní závodů. (Věk se počítá jen podle kalendářních let, ne podle přesného data narození.)
Levá tmavší část zahrnuje úcast od roku 2016, oranžová zahrnuje předchozí roky. Číslo na konci řádku je celkový počet.
1
9
2
129
3
253
4
366
5
315
6
418
7
646
8
585
9
700
10
865
11
875
12
873
13
758
14
754
15
961
16
680
17
570
18
594
19
391
20
300
21
313
22
275
23
309
24
275
25
267
26
311
27
310
28
311
29
345
30
360
31
354
32
334
33
354
34
453
35
383
36
443
37
356
38
391
39
380
40
431
41
456
42
422
43
409
44
438
45
432
46
346
47
269
48
255
49
193
50
311
51
251
52
223
53
204
54
175
55
153
56
124
57
110
58
125
59
123
60
104
61
75
62
83
63
66
64
40
65
36
66
35
67
24
68
23
69
8
70
7
71
2
72
1
73
1
74
1
75
2
78
1
79
1