2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Historické tabulky a statistiky

^ Zpět na hlavní stranu

Lidé s nejvíce získanými body

 JménoTýmÚčastBody
1.Valouchová Marie1373616
2.Krejčí VladislavBike sport Uničov1683586
3.Komárková EvaCyklo Polách a syn1473439
4.Kechrt TomášPrime sport expert1323093
5.Vala MartinBike sport Uničov1242811,5
6.Hejtmánek MarekSporton Šumperk1372355,5
7.Navařík RobertNava sport1032297,5
8.Navařík RobertNava sport982271
9.Trojek KarelOknoplast Šumperk1192113
10.Bártová GabrielaSKC Tufo Prostějov862020,5
11.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT1001955
12.Hladiš DavidKolárna1211886,5
13.Staňková ŠtěpánkaKolovna bike team731866,5
14.Brückner IvanMTB Bohdíkov1261854,5
15.Bárta TomášSKC Prostějov871824
16.Pokorný JiříSK Salith sport861813
17.Planičková EvaBikesport Team Mohelnice811772,5
18.Macková BarboraTNF bike team761763
19.Raška LukášBike Academy Opletal731718,5
20.Svoboda MarianUnikovo mtb team721716,5

Týmy s nejvíce získanými body

 Jméno ÚčastBody
1.Bikesport Team Mohelnicewww130420057
2.Cyklo Polách a synwww94515286
3.Credo team104815195,5
4.Kolárnawww65913107,5
5.Bike sport Uničov65312256,5
6.BT Kola Kaňkovskýwww6579856,5
7.Cykloklub Moravawww6819083
8.SC Samotišky5068538,5
9.Oknoplast Šumperk4487446,5
10.Nava sportwww3547398
11.In-Life Cycling Team3736429,5
12.SK Salith Sumtex Šumperk3895904,5
13.TNF bike teamwww3035802,5
14.Cirlibabawww3304719,5
15.Unikovo mtb team1643710,5
16.C.A.C Šumperkwww2423482,5
17.Stevens Bikes - Emilio Sport1883419,5
18.eSeNBáciwww2903218
19.TJ Cyklistika Uničov1823147,5
20.TJ Sokol Hrabenov1772950

Největší účast v závodech

 JménoTýmÚčast
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov168
2.Komárková EvaCyklo Polách a syn147
3.Valouchová Marie137
4.Hejtmánek MarekSporton Šumperk137
5.Kechrt TomášPrime sport expert132
6.Brückner IvanMTB Bohdíkov126
7.Vala MartinBike sport Uničov124
8.Hladiš DavidKolárna121
9.Trojek KarelOknoplast Šumperk119
10.Václavík PavelOknoplast Šumperk106
11.Navařík RobertNava sport103
12.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk102
13.Planička RobertBikesport Team Mohelnice100
14.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT100
15.Fláma MiroslavBike sport Uničov98
16.Navařík RobertNava sport98
17.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice96
18.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice96
19.Směšný JanOknoplast Šumperk95
20.Doležel JaromírRanč Hranice91

Nejvíc vyhraných závodů (první místo v kategorii)

 JménoVítězství
1.Valouchová Marie124
2.Kechrt Tomáš85
3.Vala Martin57
4.Komárková Eva50
5.Planičková Eva49
6.Macková Barbora48
7.Krejčí Vladislav45
8.Bártová Gabriela42
9.Spáčil Leopold42
10.Zatloukal Jan40

Účast po kategoriích

MAMuži A (19-29 let)2870
MBMuži B (30-39 let)3356
MCMuži C (40-49 let)3264
MDMuži D (50-59 let)1894
MEMuži E (od 60 let)153
MJJunioři (16-18 let)1628
MSStarší žáci (13-15 let)1902
MMMladší žáci (11-12 let)1290
MPPředžáci (do 10 let)426
ZAŽeny A (16-39 let)1001
ZBŽeny B (od 40 let)662
ZJJuniorky (16-18 let)69
ZSStarší žákyně (13-15 let)574
ZMMladší žákyně (11-12 let)419
ZPPředžákyně (do 10 let)204
10Malí žáci (8-10 let)1461
7Předžáci (5-7 let)1211
4Benjamínci (do 4 let)648

Účast podle věku závodníků

Graf ukazuje, jak staří závodníci se nejčastěji účastní závodů. (Věk se počítá jen podle kalendářních let, ne podle přesného data narození.)
Levá tmavší část zahrnuje úcast od roku 2015, oranžová zahrnuje předchozí roky. Číslo na konci řádku je celkový počet.
1
9
2
111
3
230
4
332
5
294
6
388
7
618
8
553
9
675
10
819
11
846
12
856
13
731
14
741
15
938
16
660
17
549
18
579
19
385
20
298
21
310
22
268
23
296
24
269
25
261
26
305
27
304
28
304
29
339
30
343
31
339
32
331
33
347
34
433
35
373
36
439
37
350
38
388
39
375
40
419
41
442
42
409
43
401
44
423
45
414
46
331
47
260
48
246
49
191
50
302
51
234
52
218
53
197
54
168
55
151
56
120
57
106
58
123
59
123
60
100
61
69
62
79
63
66
64
38
65
32
66
30
67
23
68
23
69
8
70
5
71
1
72
1
73
1
74
1
75
2
78
1
79
1