2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2012 - výsledky: 80 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,ZA,ZB
Délka: 80 km
Čas: 11:01
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport 03:05:09.801:48:18(1)20
2.MA2.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 03:05:11.801:48:22(3)17
3.MA3.Kavalír JakubSK Žamberk Tessuti sport 03:05:12.501:48:18(2)15
4.MB1.Šíbl Radek4ever Cyklo Bulis 03:06:31.301:51:09(5)20
5.MC1.Jílek MartinCyklo Polách a syn 03:08:29.101:52:15(8)20
6.MC2.Švehla MiloslavOpava 03:09:08.801:52:20(9)17
7.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 03:09:39.701:51:51(6)17
8.MC3.Krč TomášKTM Šumperk 03:10:59.701:51:08(4)15
9.MB3.Kubánek DanielBike Sport servis Opava 03:12:12.801:52:11(7)15
10.MA4.Směšný JanCredo team 03:15:19.701:54:08(12)13
11.MA5.Josefík MariánMerida Biking Team 03:15:20.401:54:05(11)12
12.MB4.Žák IvoProxima 03:17:15.901:52:53(10)13
13.MB5.Kadlčák RichardAmenity mtb team 03:17:29.601:56:21(15)12
14.MA6.Borák MartinCyklo Polách a syn 03:17:56.201:57:42(20)11
15.MB6.Václavík PavelOknoplast 03:19:08.901:56:59(18)11
16.MA7.Kutin TomášBikestock Singlebe 03:21:32.201:58:09(21)10
17.MA8.Večeř MartinTNF bike team 03:22:04.001:56:10(13)9
18.MB7.Hekele EmilZekof team 03:22:05.301:56:50(17)10
19.MB8.Zlámal TomášProxima 03:22:06.101:56:14(14)9
20.MA9.Franer JakubBike Sport servis Opava 03:23:24.802:00:00(27)8
21.MC4.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 03:23:30.601:58:58(24)13
22.MC5.Horák ČestmírOD Morava Holešov 03:24:46.101:59:43(26)12
23.MA10.Hýbl JaroslavDimpex Kosov 03:25:09.001:58:17(22)7
24.MC6.Hejtmánek CtiborALW 03:25:10.502:01:12(29)11
25.MD1.Spáčil LeopoldMerida Biking Team 03:25:18.401:57:22(19)20
26.MC7.Šťasta LiborPell's Hard Bikers 03:26:58.502:04:48(33)10
27.MB9.Petřík ZdeněkHannah 03:27:23.902:07:18(38)8
28.MC8.Horký LubomírCyklo Polách a syn 03:27:57.001:58:31(23)9
29.MA11.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice 03:28:34.302:01:44(30)6
30.MC9.Satke TomašOpava 03:30:57.402:00:39(28)8
31.MB10.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 03:31:57.302:12:14(49)7
32.MC10.Michal RobertOstrava 03:32:38.602:04:45(32)7
33.MB11.Janda JiříCyklo Polách a syn 03:34:24.401:56:36(16)6
34.MB12.Medlík JanLKT 80 Šumperk 03:34:55.202:07:47(40)5
35.MD2.Frkal MiroslavNovatop Lapierre 03:34:59.302:05:44(35)17
36.MC11.Plachý JiříZlín-Malenovice 03:37:29.502:05:15(34)6
37.MB13.Hánka Tomáš 03:37:38.402:08:30(41)4
38.MB14.Konvička AdamSacha Sport 03:39:00.502:04:04(31)3
39.MA12.Hének PetrKovalovice 03:39:00.602:06:05(36)5
40.MB15.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 03:39:03.101:59:07(25)2
41.MD3.Boreček TomášNovatop Lapierre 03:39:03.102:07:38(39)15
42.MA13.Vitešník AdamBike sport Uničov 03:41:41.802:07:13(37)4
43.MB16.Lah RobertBT Kola Kaňkovský 03:41:59.302:09:16(42)1
44.MB17.Nábělek AlešCyklosport Chropyně 03:44:38.902:11:01(47)0
45.ZA1.Bláhová VeronikaDrásal Team Holešov 03:44:42.802:12:22(50)20
46.MD4.Bauer PavelTřebíč 03:46:07.302:10:54(46)13
47.MA14.Brož DominikOlomouc 03:47:47.802:14:34(53)3
48.MA15.Lakomý JanOlomouc 03:48:42.502:14:09(52)2
49.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 03:50:35.602:15:20(56)20
50.MC12.Hotový PavelCyklo Polách a syn 03:51:43.802:11:29(48)5
51.MA16.Bělovský MarekBikestock Singlebe 03:52:18.302:10:34(44)1
52.MB18.Srovnal OtakarLokomotiva Zábřeh 03:52:46.202:15:44(58)0
53.MC13.Mařáček MiroslavRCR biketeam Sloupnice 03:53:01.702:14:00(51)4
54.MB19.Adler TomášOlomouc 03:53:12.702:09:34(43)0
55.ZA2.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 03:53:59.502:16:06(59)17
56.MB20.Sedláček RomanŠtíty 03:54:17.202:17:06(63)0
57.MC14.Kohoutek PetrLoučany 03:56:10.802:15:33(57)3
58.MA17.Kostecký JanŠumperk 03:56:30.502:10:48(45)0
59.MD5.Kutňák OtaRusava Bike team 03:57:21.702:17:37(65)12
60.MD6.Kára BohuslavAC Sparta Praha 03:59:03.602:16:50(61)11
61.MA18.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov 03:59:15.402:15:15(55)0
62.MA19.Kašpar PetrCredo team 03:59:44.702:24:38(73)0
63.MB21.Hrubý PavelTJ Bohumín Kolík 04:00:03.102:14:57(54)0
64.MA20.Burian JaroslavOlomouc 04:00:39.302:16:35(60)0
65.MB22.Dostál OndřejLazy Swines 04:00:42.102:22:38(72)0
66.MA21.Závodník PetrOlomouc 04:03:59.702:21:22(71)0
67.MD7.Konopa MilanCredo team 04:04:35.702:19:37(68)10
68.MD8.Brückner IvanMTB Bohdíkov 04:07:26.002:18:25(67)9
69.MB23.Kukula MarcelCyklo Polách a syn 04:07:45.102:17:31(64)0
70.ZB2.Henčlová KamilaZlín 04:08:13.002:20:24(69)17
71.MB24.Ranocha MarekOqo Emseko Bike Team 04:09:26.002:20:25(70)0
72.MB25.Novotný PetrVokno 04:10:03.502:17:01(62)0
73.MB26.Plesník PetrLes Nice 04:14:26.302:17:53(66)0
74.MC15.Knápek PetrKN Project 04:18:30.102:26:53(76)2
75.MB27.Jokl TomášRapotín 04:20:33.802:26:23(75)0
76.ZB3.Dlabová ZuzanaSulko machři 04:29:56.902:34:25(77)15
77.ZB4.Komárková EvaCyklo Polách a syn 04:37:00.102:40:10(79)13
78.MB28.Jansa PetrMoravská Třebová 04:45:52.702:53:37(83)0
79.ZB5.Schnaubeltová DanaPasseggiata Nový Malín 04:51:41.202:49:50(80)12
80.MC16.Kraina TomášBystrovany 05:00:39.702:35:58(78)1
81.MD9.Adamík JiříCredo team 05:07:30.902:52:53(82)8
82.MB29.Hejhal RadekSemix Pluso 05:20:43.602:55:59(84)0
83.ZA3.Wittnerová BronislavaBT Kola Kaňkovský 05:33:24.903:12:29(86)15
 MB Dudek RadimSulko machři DNF03:24:42(88) 
 MB Havlíček MarekBikesport Team Mohelnice DNF02:26:00(74) 
 MD Havelka PavelKarviná DNF03:16:17(87) 
 MA Janků MartinProxima DNF  
 MA Horký DavidCyklo Polách a syn DNF02:52:12(81) 
 MB Víšek JaroslavHannah DNF  
 MA Tošenovský VlastimilBikestock Singlebe DNF  
 MC Mrázek DušanSulko machři DNF03:03:13(85)