2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

O cenu Rapotína 2019 - výsledky: 28 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Strupek MatyášSKM Zlaté Hory 1:04:25 30
1.MJ7.Zemene JakubEthic sport 0:47:11 14
2.MJ7.Vítek TomášHead Bike TJ Opava 1:05:39 14
2.MJ7.Voženílek MartinHead Bike TJ Opava 0:48:27 14
3.MA2.Hejtmánek MarekSporton Šumperk 1:09:17 25
3.MJ7.Svoboda MarianUnikovo mtb team 0:49:17 14
4.MA3.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT 1:09:18 21
4.MJ7.Szczepański LukášHead Bike TJ Opava 0:50:15 14
5.MJ7.Kunert DominikHrabová 1:09:49 14
5.MJ7.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 0:51:47 14
6.MB1.Petřík ZdeněkBike Style 1:10:31 30
6.MJ7.Koller ŠimonHead Bike TJ Opava 0:52:53 14
7.MJ7.Kovaříček VojtěchPrestige Cycling Team 1:11:21 14
8.MC1.Haluzík MartinKolárna 1:12:35 30
8.MJ7.Bukač AdamPardubice 0:54:21 14
9.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:12:36 25
9.MJ7.Skoumal RomanBikesport Team Mohelnice 0:54:22 14
10.MC3.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:12:50 21
11.MC4.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:13:02 18
12.MB2.Stryk MilanBikesport Team Mohelnice 1:13:29 25
13.MB3.Hlásný RadekPísařov 1:13:55 21
14.MC5.Záhorec StanislavFenix team Jeseník 1:14:25 16
15.MD1.Hrubý PetrSK Salith sport 1:14:40 30
15.MJ7.Bureš ŠtěpánCykloklub Morava 1:04:21 14
16.MA4.Gasta EvženSC Samotišky 1:14:51 18
17.MC6.Beneš PavelBike sport Uničov 1:14:58 15
18.MB4.Mrůzek MichalSundance Opava 1:15:03 18
19.MB5.Halfar MartineSeNBáci 1:16:08 16
20.MD2.Musila RenéSportakus 1:16:10 25
21.MC7.Bukač RomanPardubice 1:17:05 14
22.MB6.Voženílek MartinSK Salith sport 1:17:07 15
23.MC8.Kostka TomášCredo team 1:17:51 13
24.MB7.Sobala MartinBike Team Zlaté Hory 1:17:59 14
25.MA5.Volík MarekForce Team Jeseník 1:18:12 16
25.MJ7.Sitta Ondřej 1:11:59 14
26.MD3.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:18:31 21
27.MJ7.Machálek AdamChornice 1:18:36 14
28.MA6.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 1:20:10 15
29.MC9.Gajdoš DavidFitko Jeseník 1:20:11 12
30.MB8.Kroča Michal 1:20:12 13
31.MD4.Neumann BoriseSeNBáci 1:20:54 18
32.MC10.Černoch JakubeSeNBáci 1:21:32 11
33.MD5.Daňhel MojmírCPV Krnov 1:22:00 16
34.MB9.Reif JanLKT 80 Šumperk 1:22:06 12
35.MC11.Pokorný RomanBike One 1:22:26 10
36.MC12.Vítámvás ZbyněkŠtarnov 1:22:26 9
37.MD6.Kosek JiříStudené 1:22:26 15
38.MC13.Petrovský MarekPromotorsport 1:23:11 8
39.MD7.Nádvorník ZdenekKolárna 1:23:28 14
40.MC14.Holoubek Radim 1:24:09 7
41.MC15.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice 1:24:20 6
42.MD8.Panoch VáclavBike Academy Opletal 1:24:41 13
43.MD9.Staník JosefBike sport Uničov 1:25:23 12
44.MD10.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:25:23 11
45.MJ7.Struhár SemiPromotorsport 1:25:23 14
46.MA7.Novák Patrik 1:25:24 14
47.MC16.Svrčina DavidVíno Karabina 1:26:52 5
48.MA8.Reif TomášOlomouc 1:26:57 13
49.MC17.Rozehnal VáclavPromotorsport 1:26:58 5
50.MD11.Hudeček DušanJeseničtí orli 1:27:58 10
51.MC18.Pekař MiroslavB4 Team 1:28:19 4
52.MB10.Glombíček JaneSeNBáci 1:28:28 11
53.MB11.Dimitrov Petr 1:28:35 10
54.MC19.Pěnkava RadomilSC Samotišky 1:30:24 4
55.MD12.Jakl Jiří 1:31:35 9
56.MC20.Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn 1:33:13 3
57.MJ7.Švrčina VojtěchSvobodné Heřmanice 1:33:19 14
58.MD13.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 1:33:20 8
59.MB12.Kubiš OndřejBike Team Zlaté Hory 1:33:46 9
60.MC21.Kukula MarcelStaviva eMKo 1:34:00 3
61.MD14.Šimo JarekFitko Jeseník 1:34:30 7
62.MC22.Binder Petr 1:35:44 2
63.MC23.Gryc MichalC.A.C Šumperk 1:37:35 2
64.MB13.Berza Jakub 1:38:30 8
65.MC24.Doskočil MilošSporton Šumperk 1:39:38 1
66.MD15.Brandýs RomanKolárna 1:39:38 6
67.MD16.Jáně VladimírBludov 1:43:14 5
68.MA9.Kašpar LukášBike Team Zlaté Hory 1:43:19 12
69.MC25.Herynek RobertForce Team Jeseník 1:43:28 1
70.MB14.Hrabal LiborKupkolo 1:43:40 7
71.MD17.Spurný LubomírSC Samotišky 1:43:40 5
72.MC26.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 1:45:13 0
73.MC27.Hocz MartineSeNBáci 1:47:05 0
74.MC28.Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice 1:48:31 0
75.MD18.Vondruska MiroslavSumperk 1:49:38 4
76.MD19.Vincour JiříeSeNBáci 2:00:19 4
77.MD20.Nevosad Jindřich 2:03:48 3
 MB Filka KarelBike Team Zlaté Hory DNF  
 MA Hrubý PetrRuda nad Moravou DNF  
 MJ Zubatý AdamSC Samotišky DNF  
 MB Březina PetrKolárna DNF  
 MA Holec RadekBikesport Team Mohelnice DNF  
 MD Vala MartinBike sport Uničov DNF  
 MJ Škabraha MartinPromotorsport DNF  
 MA Polcr IvoVelká Bystřice DNF  
 MB Spurný Lukáš DNF