2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC MTB Šumperk 2015 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie: ZS, ZJ, ZA, ZB, MS, MJ, MA, MB, MC, MD
Délka:
Čas: 12:00
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 07:21,77 30
2.MJ1.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk 07:27,53 30
3.MA2.Navařík RobertNava sport 07:40,15 25
4.MB1.Březina PetrKolárna 07:42,45 30
5.MJ2.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 08:00,66 25
6.MA3.Linhart PetrTNF bike team 08:04,24 21
7.MB2.Zlámal TomášProxima 08:12,71 25
8.MC1.Beneš PavelNava sport 08:13,45 30
9.MS1.Zatloukal JanKolárna 08:14,22 30
10.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 08:16,44 25
11.MC3.Navařík RobertNava sport 08:17,93 21
12.MA4.Jedelský JakubJanoslavice 08:18,19 18
13.MJ3.Bittner OndřejRed Point racing 08:20,84 21
14.MC4.Krč TomášKTM Šumperk 08:31,24 18
15.MS2.Krč TomášCredo team 08:33,72 25
16.MB3.Václavek PavelSC Samotišky 08:38,88 21
17.MB4.Březina MartinKolárna 08:44,25 18
18.MB5.Trojek KarelOknoplast Šumperk 08:47,63 16
19.MJ4.Gasta EvženSC Samotišky 08:49,19 18
20.MA5.Hladiš DavidTNF bike team 08:49,98 16
21.MS3.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 08:56,87 21
22.MC5.Kostka TomášCredo team 08:58,30 16
23.MS4.Bednarský VáclavTNF bike team 08:59,85 18
24.MB6.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 09:04,25 15
25.MB7.Linhart TomášTNF bike team 09:13,84 14
26.MC6.Tomášek MichalCredo team 09:20,35 15
27.ZA1.Březinová MarieLKT 80 Šumperk 09:41,79 30
28.MD1.Trojek KarelOknoplast Šumperk 09:48,93 30
29.MD2.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 09:50,97 25
30.MC7.Pěnkava RadomilSC Samotišky 10:01,40 14
31.MD3.Brandýs RomanKolárna 10:29,25 21
32.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 10:33,78 30
33.MC8.Doležel JaromírRanč Hranice 10:36,53 13
34.MC9.Jakl LiborSC Samotišky 10:37,45 12
35.ZA2.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 10:38,69 25
36.MC10.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 10:43,07 11
37.MC11.Zubatý RomanSC Samotišky 11:13,12 10
38.MS5.Sadil JiříParapety RS 11:30,61 16
39.ZA3.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 11:33,98 21
40.ZA4.Pagáčová IvetaKolárna 11:35,37 18
41.ZS1.Bártová GabrielaSKC Tufo Prostějov 11:46,61 30
42.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 11:51,50 25
43.ZS2.Bravencová DenisaKolárna 12.34,82 25
44.MD4.Holec PavelCredo team 12:41,88 18
45.MA6.Pecha RobertPísařov 12:44,21 15
46.ZJ1.Tomášková KateřinaCredo team 13:06,70 30
47.ZB3.Rutarová IrenaCredo team 13:15,72 21
48.MS6.Rutar AdamCredo team 13:19,59 15
49.ZA5.Hudosová PetraBludov 15:18,64 16
50.MD5.Vavřík IvanSK Salith Sumtex Šumperk 18:17,20 16
51.ZJ2.Vaculíková AndreaNava sport 18:19,62 25
 MS Zubatý AdamSC Samotišky DNF  
 MS Gasta JakubSC Samotišky DNF