2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Mrtvý muž 2013 - výsledky: 3 kola editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 34.5 km
Čas: 14:30
proměnlivá oblačnost, po dešti, bláto
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Borák MartinCyklo Polách a syn31:29:11 30
2.MB1.Kouřil MartinKolokrám31:30:11 30
3.MC1.Krč TomášKTM Šumperk31:30:32 30
4.MB2.Planička RobertBikesport Team Mohelnice31:31:22 25
5.MC2.Hrubý PetrLes Nice31:31:26 25
6.MB3.Krejčí VladislavBike sport Uničov31:32:05 21
7.MC3.Navařík RobertNava sport31:32:55 21
8.MA2.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice31:33:11 25
9.MA3.Boček JakubGhost - mojekolo.cz31:33:44 21
10.MA4.Machala JanCyklo TJ Písečná31:34:07 18
11.MB4.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory31:34:21 18
12.MA5.Večeř MartinTNF bike team31:35:26 16
13.MB5.Unzeitig MartinCykloklub Morava31:35:49 16
14.MA6.Hilšer MiroslavKolárna31:36:26 15
15.MB6.Václavík PavelOknoplast31:36:43 15
16.MB7.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice31:37:07 14
17.MB8.Kajnar TomášNutrend Specialized31:38:45 13
18.MA7.Fus MartinStevens Bolatice31:39:11 14
19.MA8.Baďura JanFenix team Jeseník31:40:34 13
20.MB9.Janda JiříCyklo Polách a syn31:41:36 12
21.MC4.Tyráček MartinStevens Bikes - Emilio Sport31:42:31 18
22.MA9.Linhart PetrTNF bike team31:42:47 12
23.MC5.Černoch JakubeSeNBáci31:43:03 16
24.MC6.Hudeček DušanJeseničtí orli31:44:19 15
25.MA10.Glombíček JaneSeNBáci31:44:21 11
26.MA11.Fláma MiroslavBike sport Uničov31:44:21 10
27.MA12.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice31:44:41 9
28.MA13.Nešpor PatrikJeseničtí orli31:47:10 8
29.MB10.Kostka TomášCredo team31:47:50 11
30.MC7.Kukula MarcelStaviva eMKo31:47:59 14
31.MB11.Konupčík PetrCyklo TJ Písečná31:48:08 10
32.MA14.Knotek OndřejeSeNBáci31:48:36 7
33.MA15.Kašpar PetrCredo team31:48:40 6
34.MC8.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský31:48:50 13
35.MB12.Pěnkava RadomilBT Kola Kaňkovský31:49:48 9
36.MC9.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory31:50:17 12
37.MB13.Leszczynski RadekMoravské divadlo Olomouc31:50:49 8
38.MB14.Hilschner Marek31:51:42 7
39.MA16.Ženčák JakubBuldoci Rapotín31:52:21 5
40.MC10.Zatloukal PetrBT Kola Kaňkovský31:52:21 11
41.MA17.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice31:53:15 5
42.MA18.Janků MartinProxima31:53:37 4
43.MC11.Ondráček LiborOlomouc31:54:18 10
44.MB15.Novotný Tomᚊumperk31:54:21 6
45.MB16.Bárta MartinZekof team31:55:25 5
46.MB17.Jašek OndřejAtletika Zábřeh31:55:34 5
47.MC12.Hofman JiříSK Conti-RSC31:57:01 9
48.MB18.Černý RobertCyklo TJ Písečná31:57:23 4
49.MC13.Pelcl PetrBuldoci Rapotín31:57:28 8
50.MA19.Slaný PavelJeseničtí orli31:57:40 4
51.MA20.Burďák PavelJeseničtí orli31:57:41 3
52.MC14.Vaverka JiříVikýřovice31:58:40 7
53.MA21.Vašíček PetrC.A.C Šumperk31:59:11 3
54.MC15.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky31:59:14 6
55.MA22.Břenek VojtěcheSeNBáci32:00:30 2
56.MB19.Sadil MichalParapety RS32:01:06 4
57.MA23.Ryšavý ZdeněkZábřeh32:01:20 2
58.MB20.Malý TomášAtletika Zábřeh32:01:31 3
59.MC16.Hocz MartineSeNBáci32:01:53 5
60.MB21.Zemánek JiříJeseničtí orli32:02:15 3
61.MB22.Chmelař LadislaveSeNBáci32:02:47 2
62.MB23.Osladil KamilBuldoci Rapotín32:02:50 2
63.MB24.Rusnák ZdeněkZábřeh32:08:16 1
64.MA24.Vlčko MichalJeseničtí orli32:09:47 1
65.MA25.Behůň Jan32:10:04 1
66.MC17.Doležel JaromírRanč Hranice32:13:03 5
67.MA26.Bachroň DavidŠumperk32:16:47 0
68.MC18.Chlapek RomanJeseník32:17:41 4
69.MC19.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice32:17:56 4
70.MB25.Knotek TomášeSeNBáci32:30:20 1
71.MC20.Podešva MiroslavMedlov32:32:43 3
72.MB26.Skaličan JiříBike Team Zlaté Hory32:35:01 0
73.MB27.Trnka Lukáš32:40:33 0
 MA Putira JanKolárna DNF  
 MC Fláma MiroslavEkofarma Křížov DNF  
 MC Panoch VáclavBT Kola Kaňkovský DNF  
 MC Navara IvoBikesport Team Mohelnice DNF  
 MB Trojek KarelOknoplast DNF  
 MB Keprt AlešBT Kola Kaňkovský DNF  
 MB Hamalčík StanislavWeber DNF  
 MC Mičunek JakubBuldoci Rapotín DNF