2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC MTB Bludov 2011 - výsledky: 5 kol editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC
Délka: 5 kol
Čas: 12:30
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Liebich PetrJS Sport Giant 0:48:20 20
2.MB1.Kechrt TomášIn-Life Cycling Team 0:49:40 20
3.MA2.Směšný JanCredo team 0:50:42 17
4.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 0:51:24 17
5.MC1.Kohout TomášBike sport Uničov 0:51:44 20
6.MB3.Václavík PavelOknoplast 0:52:15 15
7.MC2.Hübl PavelBikesport Team Mohelnice 0:53:26 17
8.MB4.Janda JiříCyklo Polách a syn 0:53:37 13
9.MC3.Navařík RobertNava sport 0:53:39 15
10.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 0:55:44 13
11.MA3.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 0:56:28 15
12.MB5.Unzeitig MartinCykloklub Morava 0:56:44 12
13.MC5.Javůrek MilanBajala Bike Červenka 0:56:49 12
14.MB6.Vošický PavelDama Sport 0:56:52 11
15.MC6.Vala MartinCykloklub Stará Ves 0:58:18 11
16.MC7.Žilka MartinRicardo Racing 0:58:33 10
17.MC8.Buček PetrRicardo Racing 0:58:56 9
18.MB7.Kessler JiříCirlibaba 0:59:50 10
19.MC9.Staník JosefBike sport Uničov 0:59:51 8
20.MA4.Večeř MartinDama Sport 1:00:03 13
21.MC10.Opletal VladimírBT Kola Kaňkovský 1:01:10 7
22.MC11.Spáčil RadekDama Sport 1:01:37 6
23.MB8.Tyráček MartinBikesport Team Mohelnice 1:02:24 9
24.MC12.Tomášek MichalCredo team 1:02:26 5
25.MB9.Kostka TomášCredo team 1:02:47 8
26.MB10.Trunečka ZbyněkSporton Šumperk 1:03:41 7
27.MA5.Janků MartinProxima 1:05:23 12
28.MC13.Brokeš RostislavKC Horní Studénky 1:05:50 4
29.MA6.Pospíšil TomášDolní Studénky 1:07:27 11
30.MA7.Strakoš JaroslavTour de Beer 1:08:19 10
31.MB11.Uherka MartinRicardo Racing 1:09:05 6
32.MC14.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná 1:09:06 3
33.MC15.Plhák Radek 1:10:13 2
34.MB12.Sýkora JanŠumperk 1:10:56 5
35.MC16.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice 1:15:50 1
36.MA8.Drásal MichalBludov 1:20:48 9
37.MC17.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 1:22:29 0
38.MB13.Sadil MichalParapety RS 1:23:33 4
39.MB14.Čepa MartinBikesport Team Mohelnice 1:25:37 3
 MB Trojek KarelOknoplast DNF  
 MA Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov DNF  
 MB Kouřil MartinJeseník DNF  
 MB Mosner MichalBludov DNF