2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Hynčický MTB maraton 2010 - výsledky: Hlavní závod 60 km editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MD,MJ,ZJ
Délka: 60 km
Čas: 11:00
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 3:02:5125:5920
2.MA2.Gladiš TomášGalaxy Team Hranice 3:05:1026:0317
3.MA3.Směšný JanSuperior Riders 3:09:5526:0115
4.MC1.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 3:36:0930:1020
5.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 3:38:0826:5620
6.MA4.Sedlář JakubNovatop Lapierre 3:38:1628:0113
7.MB2.Václavík PavelOknoplast 3:39:1429:1717
8.MC2.Šťasta LiborPell's Hard Bikers 3:41:2434:2117
9.MC3.Hrubý PetrBikesport Šumperk 3:45:3327:4315
10.MC4.Konvalinka JosefBike 04 3:45:34 13
11.MA5.Jílek DavidBikesport Team Mohelnice 3:45:5927:4812
12.MB3.Kessler JiříCirlibaba 3:49:1330:3815
13.MA6.Trojek KarelOknoplast 3:52:4130:3611
14.MC5.Vala MartinCykloklub Stará Ves 3:54:3027:4612
15.MC6.Panoch VáclavStaré Město 3:54:5732:5311
16.MD1.Eliáš JosefCirlibaba 3:55:5033:1920
17.MB4.Krejčí Michal 3:59:5546:1713
18.MJ1.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 4:03:1731:3820
19.MD2.Trojek KarelOknoplast 4:03:2633:2017
20.MC7.Tomášek MichalCredo team 4:06:4934:3310
21.MA7.Kostecký JanŠumperk 4:10:3932:1910
22.MC8.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 4:11:1533:149
23.MA8.Kadlec Jakub 4:18:0847:479
24.MD3.Brückner IvanBohdíkov 4:21:0833:3115
25.MC9.Doležel JaromírCyklo Jeseník 4:23:3336:108
26.MC10.Směšný PavelCredo team 4:23:5534:467
27.MB5.Vogel MichalLucky plus 4:25:0433:2312
28.MJ2.Večeř MartinC.A.C Šumperk 4:28:2435:4417
29.MB6.Dvořák Michaldog4bike 4:37:421:18:3811
30.MB7.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský 4:44:1049:3010
 MB Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice DNF29:00 
 MD Axman JaroslavTroubelice DNF34:23 
 MC Horký LubomírCyklo Polách a syn DNF29:02 
 MD Keprt JanSK Nadoraz DNF41:45 
 MB Planička RobertBikesport Team Mohelnice DNF26:50 
 MA Horký DavidCyklo Polách a syn DNF27:35 
 MA Konvalinka VojtěchBike 04 DNF35:30 
 MB Blaha JiříOknoplast DNF37:53 
 MB Fiala RadekWitzenmann Opava DNF26:45 
 MA Peths MatějPearl Izumi DNF28:11 
 MA Struhár DušanMladoňov DNF36:12