2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Jeřáb 1003 2010 - výsledky: Hlavní závod 70 km editovat

Vypsané kategorie: všichni od 16 let
Délka: 70 km
Čas: 10:15
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport 3:03:37 20
2.MA1.Hušek MartinAxitDoldy 3:16:46 20
3.MB1.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 3:27:43 20
4.MA2.Dostál TomášAxitDoldy 3:28:08 17
5.MA3.Janda JakubAxitDoldy 3:29:33 15
6.MC1.Dytrt AlešBiatlon Letohrad 3:29:46 20
7.MC2.Kaněra PavelAxitDoldy 3:30:05 17
8.MB2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 3:37:17 17
9.MB3.Václavík PavelOknoplast 3:37:18 15
10.MA4.Kaněra MichalAxitDoldy 3:42:54 13
11.MB4.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 3:45:39 13
12.MA5.Krause DavidCykloservis Petr 3:48:00 12
13.MB5.Hořava JiříDestila Brno 3:52:42 12
14.MC3.Čejka PetrMapei Cyklo Kaňkovský 3:54:50 15
15.MC4.Vala MartinCykloklub Stará Ves 4:03:35 13
16.MA6.Vitešník AdamBike sport Uničov 4:05:11 11
17.MB6.Kessler JiříCirlibaba 4:07:20 11
18.MB7.Žák IvoProxima 4:12:14 10
19.MA7.Bartoš Jan 4:16:26 10
20.MC5.Špaček JiříSilný Team Uničov 4:17:35 12
21.MD1.Jiránek JaroslavAxitDoldy 4:18:58 20
22.MA8.Talacko Aleš 4:23:27 9
23.MC6.Panoch VáclavStaré Město 4:24:03 11
24.MD2.Trojek KarelOknoplast 4:29:33 17
25.MC7.Palička Dušan 4:31:13 10
26.MB8.Sedláček RomanŠtíty 4:38:21 9
27.MA9.Zemandl OndřejBenedictus biking team 4:41:08 8
28.MB9.Trunečka ZbyněkZábřeh 4:41:21 8
29.MJ2.Žváček MilanZábřeh 4:41:21 17
30.MD3.Brückner IvanBohdíkov 4:44:35 15
31.MC8.Tomášek MichalCredo team 4:46:52 9
32.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 4:49:56 20
33.MJ3.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 4:51:09 15
34.MD4.Zemandl RadislavBenedictus biking team 4:53:45 13
35.MJ4.Večeř MartinC.A.C Šumperk 4:53:46 13
36.ZA1.Pospíšilová NikolaSki Snow Surf Sport 4:54:51 20
37.MC9.Doležel JaromírCyklo Jeseník 5:02:04 8
38.ZB2.Komárková EvaCyklo Polách a syn 5:02:51 17
39.MB10.Černý MiroslavBike Klub Dolní Orlice 5:03:30 7
40.MA10.Konečný Ladislav 5:29:08 7
41.MB11.Vaníček Jaroslav 5:29:09 6
42.MA11.Tomášek MichalCredo team 5:43:11 6
43.MB12.Rak TomášOlomouc 5:56:00 5
44.ZB3.Panochová AlenaStaré Město 6:15:00 15
45.ZA2.Janíková AnnaOlomouc 6:15:00 17
 MC Jína PavelOlomouc DNF  
 MB Vít PavelAxitDoldy DNF  
 MA Čížek JanAxitDoldy DNF  
 MB John VladislavT4T DNF  
 MA Kostecký JanŠumperk DNF  
 MA Jílek DavidBikesport Team Mohelnice DNF