2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Kolárna - karta týmu editovat

Web týmu: http://www.kolarna.eu/
Počet členů: 70
Účastí: 573
Suma bodů: 10995,5
Nejlepší: 105x 1.místo

Členové týmu zobrazit

Body cyklistů pro tým

JménoRočníkBody
Zatloukal Jan20021010
Harlender Lukáš2007866,5
Haluzík Martin2007864
Hladiš David1995749,5
Haluzík Tomáš2013585
Vanduchová Alena1985577
Bravencová Denisa2003494,5
Březina Petr1984448,5
Brandýs Roman1963443
Haluzík Martin1976422
Pokorný Ondřej2004347,5
Harlender Michal1972280,5
Opletal Vladimír1964267
Nádvorník Zdenek1962249
Laštůvka David1997233
Halás Václav2007233
Seidlová Monika2001220
Panoch Václav1969202
Pokorný Jiří1997185
Čejka Petr1964158
Březina Tomáš1989144,5
Čihalík Martin1991142
Pagáčová Iveta1984125
Skalický Pavel1992120
Halás Antonín2011108
Vychodil Lubomír1957105
Brandýs Dominik199285
Tesařík Jakub200884
Seidl Martin200184
Koval Artur199869
Březina Martin198260
Kratina Michal200557
Dvořák Petr199855
Hromádka Ivo197955
Bravencová Adriana200853
Liberda Milan198249
Štěpaník Jiří199248
Střídová Lucie200148
Macháč Josef200246
Hilšer Miroslav199446
Halák Martin199046
Vlasák David199841
Techet Tomáš199830
Kratina Petr197628
Havlíček Miroslav195428
Spurný Roman196427
Tesařík Michal197927
Wiedermann Filip199427
Neufusová Michaela199026
Fabián Jakub199125
Komárek Jakub024
Košár Karel200822
Hřivna Jan199820
Hromádka Jan201318
Šnobl Jan200018
Komínek Vladimír199117
Mazur Jan196215
Halás Marián197313,5
Zatloukalová Eva197513
Lidera Milan195812
Prchalová Kateřina199612
Hájek Martin011
Ettel Josef197811
Havlíček Miroslav199210
Štěpaník Jiří198510
Wiederman Filip199410
Wittnerová Bronislava19839
Ettel Martin20069
Etel Martin20068
Michal Pavel19695
Hromádková Sofie20113
Hausknecht Daniel19851,5

Výsledky závodů

Rok:  Všechny  2012  2013  2014  2015  2016  2017
DatumZávodJízdaJménoPoř.KatPKSt.čísloKolaČasMezičasBodyKoefSuma
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloLaštůvka David8.MS8.Č 115 0:37:24 9218
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský1 koloKoval Artur8.MS8.Č 116 0:37:24 9218
19.05.2012Mrtvý muž 2012 mistrovský2 kolaKomárek Jakub14.MJ5.Ž 05 1:18:27 12224
21.07.2012Jeřáb 1003 201270 kmČejka Petr9.MC2.264203:07:44 17117
04.08.2012Hynčický MTB Maraton 2012Trasa A - 61 kmČejka Petr11.MC3.4223:14:431:58:3815115
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201250 kmReiner Jan1.MA 495 01:45:57.0  1 
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201230 kmLaštůvka David6.MS4.878 01:22:41.2 13113
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201230 kmKoval Artur12.MS9.877 01:27:22.8 818
25.08.2012Moravský Bikemaraton 201250 kmHilšer Miroslav36.MJ8.489 02:00:31.4 919
20.04.2013VC Velké Losiny 20133x4 kmLaštůvka David3.MJ3.11 0:50:03 21121
20.04.2013VC Velké Losiny 20135x4 kmBřezina Petr9.MA7.6 1:22:57 14114
20.04.2013VC Velké Losiny 20135x4 kmKošár Karel31.MB14.8 DNF  1 
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaPutira Jan MA 122 DNF  1 
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaHilšer Miroslav MA 123 DNF  1 
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaBřezina Tomáš7.MA3.141 01:52:36.901:13:31.621121
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaČejka Petr15.MC5.31 01:57:43.201:17:59.816116
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaLaštůvka David21.MJ1.103 02:01:51.501:17:57.730130
27.04.2013VC Loštice 20132 kolaHavlíček Miroslav24.MD14.132 01:38:50.900:47:21.0717
27.04.2013VC Loštice 20132 kolaNeufusová Michaela38.ZA10.121 02:24:54.101:07:22.211111
27.04.2013VC Loštice 20133 kolaHalák Martin41.MA13.120 02:12:47.101:23:42.4818
08.05.2013Leznické Hópan 20134 kolaLaštůvka David MJ 401 DNF  1 
08.05.2013Leznické Hópan 20134 kolaČejka Petr23.MC7.457 1:22:50 14114
18.05.2013Mrtvý muž 20132 kolaLaštůvka David MJ Ž 09 DNF  1 
18.05.2013Mrtvý muž 20133 kolaPutira Jan MA B 16 DNF  1 
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloKoval Artur2.MS2.Č 10910:31:37 25125
18.05.2013Mrtvý muž 20133 kolaHilšer Miroslav14.MA6.B 2431:36:26 15115
22.05.2013Králecký úvoz 20133 kolaLaštůvka David MJ Ž 03 DNF  1 
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa CLaštůvka David3.MJ3.222 01:20:59.04516:08.7 / 01:04:50.421121
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa DHilšer Miroslav23.MA10.63 02:36:21.30015:54.6 / 01:05:51.411111
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa DBřezina Tomáš24.MA11.129 02:36:22.04715:48.5 / 01:05:56.710110
01.06.2013Bikemaraton Bozeňov 2013Trasa DNádvorník Zdenek27.MD3.22 02:40:57.07418:04.4 / 01:10:12.421121
09.06.2013VC MTB Leština 2013Malý hlavní závodLaštůvka David3.MJ3.5740:50:30.2 21121
09.06.2013VC MTB Leština 2013Hlavní závodBřezina Tomáš9.MA2.16961:14:17.7 25125
09.06.2013VC MTB Leština 2013Hlavní závodHilšer Miroslav20.MA10.3261:21:11.3 11111
15.06.2013XC Hynčice 20134 kolaLaštůvka David MJ 1 DNF  1,5 
20.07.2013Jeřáb 1003 201370 kmWiedermann Filip MA 269 DNF  1 
17.08.2013Welzlovo kolo 201350 kmMachalík Jiří MA 31 DNF  1 
17.08.2013Welzlovo kolo 201350 kmČejka Petr MC 63 DNF  1 
17.08.2013Welzlovo kolo 201350 kmBřezina Tomáš MA 7 DNF  1 
17.08.2013Welzlovo kolo 20135 kmHarlender Lukáš10.106.283 10:16 15115
17.08.2013Welzlovo kolo 2013PředžáciKošár Karel11.711.263   10110
17.08.2013Welzlovo kolo 201350 kmHalák Martin19.MA7.109 2:14:53 14114
17.08.2013Welzlovo kolo 201335 kmNeufusová Michaela33.ZA6.111 2:15:35 15115
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmBřezina Petr20.MA6.79 2:01:12 15115
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmHaluzík Martin29.MB9.80 2:05:38 12112
24.08.2013Ramzovský bikemaraton 201340 kmLaštůvka David37.MJ6.68 2:12:09 15115
31.08.2013Moravský bikemaraton 201330 kmKoval Artur4.MS4.872 01:15:58.8 18118
31.08.2013Moravský bikemaraton 201350 kmReiner Jan6.MA5.531 01:42:44.7  1 
31.08.2013Moravský bikemaraton 201350 kmLaštůvka David47.MJ9.516 01:57:03.1 12112
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmBřezina Tomáš5.MA3.60 2:03:03 21121
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201324 kmTechet Tomáš6.MS6.98 1:20:12 15115
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201324 kmHřivna Jan10.MS9.97 1:57:34 12112
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmNádvorník Zdenek24.MD2.20 2:11:24 25125
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmPagáčová Iveta87.ZA5.87 2:50:15 16116
08.09.2013Mohelnický půlmaraton 201350 kmVanduchová Alena95.ZA6.50 3:03:35 15115
21.09.2013Petrovské studánky 20134 kolaBřezina Tomáš2.MA1. 41:01:00 30130
21.09.2013Petrovské studánky 20134 kolaČejka Petr17.MC3. 41:12:50 21121
28.09.2013VC XC Hrabenov 20135 kolBřezina Tomáš6.MA2.17 01:10:04 251,537,5
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciHarlender Lukáš 10 15    1 
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaFabián Jakub MA 15 DNF  1 
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaBrandýs Dominik MA 7 DNF  1 
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiMichal Denis MJ 2 DNF  1 
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Mladší žáciZatloukal Jan1.MM1.8 0:09:20 30130
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiLaštůvka David4.MJ4.4 0:44:00 18118
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciPokorný Ondřej4.104.8   18118
26.04.2014VC Velké Losiny 2014PředžáciHaluzík Martin4.74.8   18118
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaOpletal Vladimír5.MD2.21 0:53:20 25125
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaPanoch Václav6.MC3.10 0:53:38 21121
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiPokorný Jiří6.MJ6.3 0:47:47 15115
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaHladiš David7.MA4.18 1:03:20 18118
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiDvořák Petr8.MJ8.5 0:50:48 13113
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciKratina Michal10.1010.6   11111
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaHaluzík Martin11.MB6.34 1:08:09 15115
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiVlasák David11.MJ11.6 0:55:03 10110
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaBrandýs Roman12.MD4.25 0:57:32 18118
26.04.2014VC Velké Losiny 2014Malí žáciEttel Martin13.1012.7   919
26.04.2014VC Velké Losiny 2014JuniořiHřivna Jan13.MJ13.7 1:03:02 818
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaKratina Petr16.MB8.32-1  13113
26.04.2014VC Velké Losiny 20144 kolaEttel Josef21.MB10.33-1  11111
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaVanduchová Alena26.ZA6.33 1:06:30 15115
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaZatloukalová Eva30.ZA8.31 1:10:58 13113
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaPrchalová Kateřina31.ZA9.32 1:14:14 12112
26.04.2014VC Velké Losiny 20143 kolaMichal Pavel38.MC17.8-1  515
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaZatloukalová Eva ZA 116 DNS  1 
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaŠtěpaník Jiří MA 17 DNS  1 
30.04.2014Leznické Hópan 2014Mladší žáciZatloukal Jan1.MM1.303 13:48 30130
30.04.2014Leznické Hópan 2014Malí žáciPokorný Ondřej4.104.403 4:00 18118
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaOpletal Vladimír5.MD4.105 1:08:05 18118
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaLiberda Milan8.MB4.55 1:16:50 18118
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaHladiš David12.MA4.14 1:19:05 18118
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaPokorný Jiří15.MJ5.8 1:20:40 16116
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaVanduchová Alena15.ZA6.115 1:16:50 15115
30.04.2014Leznické Hópan 20143 kolaLidera Milan19.MD9.120 1:30:00 12112
30.04.2014Leznické Hópan 20144 kolaPanoch Václav28.MC5.32 1:25:14 16116
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Muži DBrandýs Roman MD3.7   21121
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Malí žáciPokorný Ondřej2.102.82 8:32 25125
17.05.2014Rábl Bike Cup 2014Ženy APagáčová Iveta5.ZA5.4 1:13:02 16116
24.05.2014Mrtvý muž 2014Muži DOpletal Vladimír MD5.Z1321:09:38 16116
24.05.2014Mrtvý muž 20147 kmZatloukal Jan1.MM1.M720:18:02 30130
24.05.2014Mrtvý muž 20144 kmPokorný Ondřej3.103.O410:11:59 21121
24.05.2014Mrtvý muž 20147 kmBravencová Denisa7.ZM4.M3420:26:07 18118
24.05.2014Mrtvý muž 20142 kolaDvořák Petr8.MJ8.M1621:08:52 13113
24.05.2014Mrtvý muž 20141 koloStřídová Lucie13.ZS4.Ž710:56:12 18118
24.05.2014Mrtvý muž 20142 kolaVanduchová Alena15.ZA4.Č1121:22:03 18118
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaHladiš David16.MA7.531:35:02 14114
24.05.2014Mrtvý muž 20143 kolaPanoch Václav29.MC10.11231:46:21 11111
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaDvořák Petr MJ 43    1 
28.05.2014Králecký úvoz 2014PředžáciBravencová Adriana 74.60  18118
28.05.2014Králecký úvoz 20141 koloZatloukal Jan1.MM1.910:19:32 30130
28.05.2014Králecký úvoz 20141 koloPokorný Ondřej7.103.210:26:37 21121
28.05.2014Králecký úvoz 20144 kolaHladiš David10.MA5.541:08:21 16116
28.05.2014Králecký úvoz 20141 koloBravencová Denisa12.ZM2.1110:42:55 25125
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaOpletal Vladimír19.MD2.2730:57:44 25125
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaPanoch Václav23.MC11.1730:59:06 10110
28.05.2014Králecký úvoz 20143 kolaBrandýs Roman32.MD7.2331:03:06 14114
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DHladiš David MA 34 DNF  1 
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa APokorný Ondřej3.103.155 06:34.317 21121
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa CLaštůvka David4.MJ4.151 1:14:29.092 18118
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa BZatloukal Jan5.MM1.152 29:51.889 30130
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa CPagáčová Iveta17.ZA6.100 1:43:29.109 15115
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa AHaluzík Martin19.76.150 09:05.129 15115
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa CVanduchová Alena19.ZA7.47 1:50:41.209 14114
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DPanoch Václav22.MC6.187 2:35:50.142 15115
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa AKošár Karel24.79.73 10:41.935 12112
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa CWittnerová Bronislava26.ZA12.86 2:18:15.246 919
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DOpletal Vladimír27.MD1.95 2:41:22.926 30130
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DBrandýs Dominik30.MA8.64 2:43:13.182 13113
07.06.2014Bikemaraton Bozeňov 2014Trasa DBrandýs Roman45.MD5.48 2:49:13.923 16116
28.06.2014XC Hynčice 2014Mladší žactvoZatloukal Jan1.MM1.4   30130
28.06.2014XC Hynčice 2014Malí žáciPokorný Ondřej3.103.69   21121
28.06.2014XC Hynčice 2014Ženy a muži DOpletal Vladimír3.MD2.109 1:06:03 25125
28.06.2014XC Hynčice 2014PředžáciHaluzík Martin3.73.151   21121
28.06.2014XC Hynčice 2014Malí žáciKratina Michal5.105.60   16116
28.06.2014XC Hynčice 2014Ženy a muži DBrandýs Roman6.MD5.110 1:10:53 16116
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodLaštůvka David8.MJ3.5 1:13:20 21121
28.06.2014XC Hynčice 2014Ženy a muži DVanduchová Alena11.ZA4.5 1:21:45 18118
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodPokorný Jiří15.MJ6.3 1:19:31 15115
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodHladiš David16.MA6.13 1:19:35 15115
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodŠtěpaník Jiří27.MA11.3 1:28:35 10110
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodČihalík Martin28.MA12.4 1:29:48 919
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodKratina Petr31.MB6.2 1:34:17 15115
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodPanoch Václav35.MC4.5 1:36:12 18118
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodDvořák Petr43.MJ10.8 DNF  1 
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodDron Filip44.MA17.2 DNF  1 
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodPutira Jan45.MA18.7 DNF  1 
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodFabián Jakub47.MA20.19 DNF  1 
28.06.2014XC Hynčice 2014Hlavní závodBřezina Petr48.MB9.3 DNF  1 
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Malí žáciPokorný Ondřej 103.93 4:41 21121
06.07.2014Časovka na Senovou 2014do sedýlkaHaluzík Martin 7 6 DNF  1 
06.07.2014Časovka na Senovou 2014předžáciHaluzík Martin 72.17 1:41 25125
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Malí žáciHaluzík Martin 1010.17 6:15 11111
06.07.2014Časovka na Senovou 2014do sedýlkaZatloukal Jan1.MM1.8 00:13:07 30130
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodBřezina Petr4.MB3.19 00:22:03 21121
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodPokorný Jiří10.MJ4.34 00:22:32 18118
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodHladiš David21.MA5.36 00:24:33 16116
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodPanoch Václav24.MC5.48 00:24:53 16116
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodBrandýs Roman36.MD6.35 00:27:39 15115
06.07.2014Časovka na Senovou 2014Hlavní závodVanduchová Alena50.ZA3.9 00:31:28 21121
19.07.2014Jeřáb 1003 2014PředžáciHaluzík Martin1.71.1   30130
19.07.2014Jeřáb 1003 201470 kmFabián Jakub4.MA2.29522:49:28 25125
19.07.2014Jeřáb 1003 2014Malí žáciHaluzík Martin6.106.1   15115
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmDvořák Petr12.MJ6.76 1:50:25 15115
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmNádvorník Zdenek13.MD5.108 1:52:07 16116
19.07.2014Jeřáb 1003 201470 kmHladiš David24.MA12.25023:20:04 919
19.07.2014Jeřáb 1003 201435 kmBrandýs Roman25.MD12.127 2:00:54 919
19.07.2014Jeřáb 1003 201470 kmPanoch Václav32.MC8.28823:33:57 13113
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014PředžáciHaluzík Martin2.72. 1  25125
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014Malí žáciPokorný Ondřej3.103. 20:01:40,21 21121
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutPokorný Jiří7.MJ2. 8  25125
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014Mladší žáciPokorný Ondřej8.MM8.    13113
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014Mladší žáciHaluzík Martin12.MM12.    919
26.07.2014Heřmanický Větrník 2014Malí žáciHaluzík Martin13.1013. 20:02:09,67 818
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutBrandýs Roman45.MD8. 6  13113
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutVanduchová Alena51.ZA7. 6  14114
26.07.2014Heřmanický Větrník 201460 minutHladiš David58.MA11. 3  10110
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Mladší žactvo - Do sedýlkaZatloukal Jan1.MM1.110 10:37 30130
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodPokorný Jiří4.MJ2.36 28:22 25125
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Mladší žactvo - Do sedýlkaBravencová Denisa9.ZM2.109 19:50 25125
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodHladiš David11.MA3.10 32:06 21121
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodDvořák Petr15.MJ7.14 35:32 14114
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodOpletal Vladimír17.MD2.9 35:47 25125
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodBrandýs Roman26.MD4.12 39:45 18118
02.08.2014Časovka na Šindelnou 2014Hlavní závodMazur Jan40.MD6.11 48:40 15115
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloBravencová Denisa ZS 41DNF  1 
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloZatloukal Jan MS 51DNF  1 
10.08.2014O cenu Rapotína 20144,5kmZatloukal Jan1.MM1.5H 07:41.0 30130
10.08.2014O cenu Rapotína 20143kmPokorný Ondřej1.101.60 05:26.4 30130
10.08.2014O cenu Rapotína 20141,5kmHaluzík Martin3.73.9 03:08.0 21121
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaPokorný Jiří4.MJ1.1331:05:49 30130
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaLaštůvka David5.MJ2.3131:07:05 25125
10.08.2014O cenu Rapotína 20143kmKratina Michal16.1016.8 06:31.0 515
10.08.2014O cenu Rapotína 20144,5kmPokorný Ondřej19.MM15.61 09:59.0 616
10.08.2014O cenu Rapotína 20144,5kmBravencová Denisa20.ZM5.4G 10:01.0 16116
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaČihalík Martin25.MA4.3031:15:45 18118
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaŠtěpaník Jiří35.MA8.2931:18:41 13113
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaPanoch Václav37.MC7.2731:19:06 14114
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaOpletal Vladimír41.MD5.331:20:06 16116
16.08.2014Petrovské studánky 2014Malí žáciPokorný Ondřej2.102.226 07:18 25125
16.08.2014Petrovské studánky 20144 kolaPokorný Jiří3.MJ2.42 0:54:16 25125
16.08.2014Petrovské studánky 2014PředžáciHaluzík Martin3.73.200 02:45 21121
16.08.2014Petrovské studánky 20145 kolHladiš David5.MA4.103 1:05:38 18118
16.08.2014Petrovské studánky 2014Mladší žactvoBravencová Denisa8.ZM1.208 13:56 30130
16.08.2014Petrovské studánky 20144 kolaOpletal Vladimír10.MD3.41 1:05:03 21121
16.08.2014Petrovské studánky 2014Malí žáciKratina Michal11.1011.213 09:07 10110
16.08.2014Petrovské studánky 2014Malí žáciEtel Martin13.1013.214 10:31 818
23.08.2014Ramzovský bikemaraton 201440 kmHladiš David12.MA3.10 2:05:23 21121
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201480 kmVanduchová Alena ZA      1 
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201480 kmČejka Petr26.MD1.  03:45:04.7 30130
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201435Haluzík Martin27.72.  02:03:55.7 25125
30.08.2014Moravský Bikemaraton 201480 kmNádvorník Zdenek52.MD6.  04:26:00.9 15115
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 201424 kmZatloukal Jan MS2.8 1:11:00 251,537,5
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014malí žáciPokorný Ondřej3.103.83 0:06:21 211,531,5
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014předžáciHaluzík Martin4.74.75 0:06:46 181,527
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 20142 x 2,7 kmBravencová Denisa10.ZM2.40 0:13:57 251,537,5
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014malí žáciKratina Michal11.1011.74 0:07:40 101,515
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Ženy + JuniořiVanduchová Alena13.ZA4.3 2:56:00 181,527
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DHladiš David14.MA9.21 2:14:15 121,518
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DPanoch Václav23.MC4.31 2:24:11 181,527
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DNádvorník Zdenek32.MD3.22 2:26:39 211,531,5
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DOpletal Vladimír40.MD5.1 2:29:31 161,524
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DBrandýs Roman51.MD7.64 2:42:00 141,521
07.09.2014Mohelnický půlmaraton 2014Muži A, B, C, DHausknecht Daniel75.MA24.13 3:13:37 11,51,5
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start v 11:00Pokorný Ondřej3.101.13 05:56,02 30130
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start v 11:00Haluzík Martin4.71.3 06:28,20 30130
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Pokorný Jiří8.MJ5.32 08:29,13 16116
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Haluzík Martin10.MB3.140 08:32,10 21121
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Hladiš David13.MA3.35 08:56,12 21121
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Opletal Vladimír24.MD3.9 10:15,61 21121
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Brandýs Roman31.MD6.51 11:15,26 15115
13.09.2014VC MTB Šumperk 2014start 11:45Vanduchová Alena33.ZA2.13 11:51,24 25125
28.09.2014VC XC Hrabenov 20143 x 0,5 kmHaluzík Martin 10 13 05:43  1 
28.09.2014VC XC Hrabenov 20143 x 0,5 kmPokorný Ondřej2.102.4 04:43 25125
28.09.2014VC XC Hrabenov 20143 x 3,7 kmOpletal Vladimír3.MD3.70 00:48:34 21121
28.09.2014VC XC Hrabenov 20142 x 0,5 kmHaluzík Martin3.73.35 3:41 21121
28.09.2014VC XC Hrabenov 20142 x 2,5 kmStřídová Lucie4.ZS1.55 29:51 30130
28.09.2014VC XC Hrabenov 20141 x 2,5 kmBravencová Denisa5.ZM1.81 13:57 30130
28.09.2014VC XC Hrabenov 20145 x 3,7 kmHladiš David9.MA3.7 01:12:05 21121
28.09.2014VC XC Hrabenov 20145 x 3,7 kmHaluzík Martin10.MB4.1 01:12:28 18118
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Malí žáciHaluzík Martin1.101.6 00:05:52 30130
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žáciZatloukal Jan1.MS1.3 00:23:16 30130
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žákyněSeidlová Monika2.ZS2.31 00:15:30 25125
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Starší žáciSeidl Martin2.MS2.4 00:27:40 25125
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Mladší žáciBravencová Denisa3.ZM1.7 00:13:06 30130
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Muži 19-39Hladiš David5.MA3.6 0:59:58 21121
25.04.2015VC Velké Losiny 2015BenjamínciHaluzík Tomáš10.410.13   11111
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Muži 40+, Ženy 16+Brandýs Roman13.MD6.25 0:44:05 15115
25.04.2015VC Velké Losiny 2015Muži 40+, Ženy 16+Vanduchová Alena18.ZA2.3 0:46:48 25125
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciSeidlová Monika ZS 207 DNF  1 
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciZatloukal Jan1.MS1.205 0:49:26 30130
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciSeidl Martin3.MS3.204 0:57:15 21121
06.05.2015Leznické Hópan 2015PředžáciBravencová Adriana3.73.502   21121
06.05.2015Leznické Hópan 2015MA,MB,JuniořiHladiš David6.MA4.3 1:35:50 18118
06.05.2015Leznické Hópan 2015MC,MD,Ženy,JuniorkyBrandýs Roman8.MD3.106 1:22:19 21121
06.05.2015Leznické Hópan 2015Starší žáciBravencová Denisa8.ZS2.208 1:13:06 25125
06.05.2015Leznické Hópan 2015MC,MD,Ženy,JuniorkyVanduchová Alena14.ZA1.112 1:46:41 30130
06.05.2015Leznické Hópan 2015MA,MB,JuniořiBrandýs Dominik17.MA10.1-1  11111
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloBravencová Denisa ZS4.Ž510:44:57 18118
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloSeidl Martin MS2.Ž10810:32:35 25125
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloZatloukal Jan MS1.Ž11210:29:31 30130
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaBřezina Petr MB 823DNF  1 
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloSeidlová Monika ZS1.Ž310:36:59 30130
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaVlasák David MJ M122DNF  1 
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaČihalík Martin5.MA3.3331:24:31 21121
23.05.2015Mrtvý muž 20153 kolaHladiš David6.MA4.2631:25:05 18118
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaBrandýs Roman10.MD5.Z321:05:45 16116
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaVanduchová Alena21.ZA1.Č521:14:58 30130
27.05.2015Králecký úvoz 20152 kolaZatloukal Jan1.MS1.820:35:48 30130
27.05.2015Králecký úvoz 20154 kolaHladiš David6.MA5.641:07:46 16116
27.05.2015Králecký úvoz 20153 kolaBrandýs Roman16.MD3.1831:01:40 21121
30.05.2015Rábl Bike Cup 201520kmZatloukal Jan1.MS1.48 0:54:05 30130
30.05.2015Rábl Bike Cup 201535kmPanoch Václav23.MC8.39 1:38:37 13113
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmZatloukal Jan2.MS2.31 0:26:28.05 251,537,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 20152,6kmHaluzík Martin3.103.12 0:07:05.07 211,531,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmHladiš David6.MA3.94 2:18:51.82 211,531,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201529,3kmVanduchová Alena8.ZA2.51 1:34:10.46 251,537,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 2015BenjamínciHaluzík Tomáš9.49.    121,518
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmSeidlová Monika9.ZS1.22 0:30:40.94 301,545
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmČihalík Martin11.MA4.183 2:23:07.63 181,527
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmHalák Martin12.MA5.104 2:23:12.38 161,524
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmHaluzík Martin15.MB5.190 2:28:28.54 161,524
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201511,2kmBravencová Denisa19.ZS4.39 0:34:46.24 181,527
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmČejka Petr20.MD1.209 2:32:19.55 301,545
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmBřezina Petr22.MB9.182 2:34:15.62 121,518
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmNádvorník Zdenek24.MD2.132 2:34:28.29 251,537,5
06.06.2015Bikemaraton Bozeňov 201553,7kmSpurný Roman38.MD4.143 2:56:24.46 181,527
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmVlasák David MJ 23 DNF  1 
27.06.2015XC Hynčice 20152 x 4,9 kmZatloukal Jan1.MS1.10 35:00 30130
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmBřezina Petr5.MB3.19 1:08:37 21121
27.06.2015XC Hynčice 20153 x 4,9 kmBrandýs Roman5.MD3.3 1:07:35 21121
27.06.2015XC Hynčice 20152 x 4,9 kmBravencová Denisa8.ZS2.4 58:12:00 25125
27.06.2015XC Hynčice 20153 x 4,9 kmVanduchová Alena8.ZA4.8 1:13:08 18118
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmHladiš David10.MA4.33 1:10:50 18118
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmČihalík Martin15.MA6.21 1:14:50 15115
27.06.2015XC Hynčice 20154 x 4,9 kmŠtěpaník Jiří21.MA11.17 1:16:46 10110
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájHladiš David10.MA5.38 00:23:11 16116
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájZatloukal Jan19.MS1.11 00:24:47 30130
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájBrandýs Roman37.MD8.20 00:27:46 13113
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájVanduchová Alena42.ZA1.37 00:30:07 30130
05.07.2015Časovka na Senovou 2015Časovka na HájSeidlová Monika49.ZS1.12 00:31:30 30130
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmNádvorník Zdenek9.MD7.39111:44:59 14114
18.07.2015Jeřáb 1003 201535kmPanoch Václav12.MC4.39811:48:55 18118
25.07.2015Heřmanický větrník 20153KMZatloukal Jan2.MS2.504 7:50.5 25125
25.07.2015Heřmanický větrník 2015Hlavní závodBrandýs Roman27.MD5.11441:13:22 16116
09.08.2015O cenu Rapotína 20152 malá kolaHarlender Lukáš3.103.27205:35,4 21121
09.08.2015O cenu Rapotína 20152 kolaVanduchová Alena6.ZA3.421:03:44 21121
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloHarlender Lukáš17.10 2310:40:07  1 
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaBrandýs Dominik20.MA8.5931:18:20 13113
09.08.2015O cenu Rapotína 20151 koloBravencová Denisa22.ZS3.1810:44:03 21121
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaHladiš David25.MA11.4831:19:59 10110
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaNádvorník Zdenek32.MD5.1831:23:25 16116
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaBrandýs Roman52.MD11.3531:34:36 10110
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 201518KMZatloukal Jan1.MS1.24 0:45:54 30130
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 2015800MBravencová Adriana7.77.175 3:10 14114
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 201518KMSeidl Martin8.MS8.23 1:01:17 13113
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 201540KMHladiš David15.MA7.26 1:59:43 14114
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 201518KMBravencová Denisa15.ZS1.17 1:10:41 30130
22.08.2015Ramzovský bikemaraton 201518KMBravencová Judita18.ZB 18 1:16:36  1 
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Muži a ženySázel Patrik MA 781DNF  1 
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiZatloukal Jan MS 5141DNF  1 
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiSeidlová Monika20.ZS1.51211:37:30 30130
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Muži a ženyNádvorník Zdenek29.MD3.32103:41:35.1 21121
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015Muži a ženyBřezina Martin40.MB9.56103:56:16.5 12112
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiBravencová Denisa46.ZS2.595101:51:19.1 25125
29.08.2015Moravský Bikemaraton 2015DětiHarlender Lukáš86.104.582102:29:03.1 18118
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 201524 kmZatloukal Jan1.MS1.140 1:05:38 30130
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015benjamíncHaluzík Tomáš3.43.16 3 21121
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 20152 x 2,7kmHarlender Lukáš4.104.21 0:14:08 18118
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 201524 kmSeidlová Monika4.ZS1.138 1:21:37 30130
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 20152 x 2,7kmHaluzík Martin5.105.15 0:14:20 16116
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 201524 kmBravencová Denisa8.ZS3.135 1:35:35 21121
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodKomínek Vladimír39.MA14.62 2:26:47 717
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodPanoch Václav44.MC11.38 2:28:41 10110
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodBřezina Martin47.MB9.54 2:30:12 12112
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodNádvorník Zdenek48.MD5.21 2:31:08 16116
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodVlasák David53.MJ8.11 2:32:21 13113
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodVanduchová Alena62.ZA3.4 2:42:51 21121
06.09.2015Mohelnický půlmaraton 2015Hlavní závodPagáčová Iveta67.ZA4.61 2:48:26 18118
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodBřezina Petr4.MB1.28 07:42,45 30130
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodZatloukal Jan9.MS1.2 08:14,22 30130
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodBřezina Martin17.MB4.110 08:44,25 18118
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodHladiš David20.MA5.33 08:49,98 16116
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodBrandýs Roman31.MD3.32 10:29,25 21121
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodPagáčová Iveta40.ZA4.30 11:35,37 18118
12.09.2015VC MTB Šumperk 2015Hlavní závodBravencová Denisa43.ZS2.4 12.34,82 25125
19.09.2015Kolšov 20153 malá kolaBravencová Denisa ZS3.2973  21121
19.09.2015Kolšov 20154 kolaVanduchová Alena ZA4.641:27:08 18118
19.09.2015Kolšov 20154 kolaPagáčová Iveta ZA3.1041:20:39 21121
19.09.2015Kolšov 20155 kolBřezina Martin MB4.3051:24:35 18118
19.09.2015Kolšov 20155 kolHladiš David MA4.2751:18:49 18118
19.09.2015Kolšov 20153 malá kolaZatloukal Jan MS1.2963  30130
19.09.2015Kolšov 20153 malá kolaSeidlová Monika ZS1.1853  30130
19.09.2015Kolšov 20152 malá kolaHarlender Lukáš 101.1812  30130
27.09.2015VC XC Hrabenov 20155 kolHladiš David MA 6 DNF  1,5 
27.09.2015VC XC Hrabenov 20155 kolSázel Patrik MA 12 DNF  1,5 
27.09.2015VC XC Hrabenov 20153 nejmenší kolaHarlender Lukáš1.101. 00:05:01 301,545
27.09.2015VC XC Hrabenov 20152 menší kolaBravencová Denisa5.ZS1.59o 00:24:00 301,545
27.09.2015VC XC Hrabenov 20153 kolaVanduchová Alena8.ZA1.70 00:45:26 301,545
23.04.2016VC Velké Losiny 2016BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.1   30130
23.04.2016VC Velké Losiny 2016Malí žáciHarlender Lukáš1.101.49   30130
23.04.2016VC Velké Losiny 2016JuniořiZatloukal Jan1.MJ1.94 0:43:42 30130
23.04.2016VC Velké Losiny 20165 kolSkalický Pavel1.MA1.10 0:51:32 30130
23.04.2016VC Velké Losiny 2016Malí žáciHaluzík Martin2.102.42   25125
23.04.2016VC Velké Losiny 2016JuniořiŠnobl Jan4.MJ4.95 0:57:58 18118
23.04.2016VC Velké Losiny 20165 kolBřezina Petr8.MB3.30 0:56:44 21121
23.04.2016VC Velké Losiny 20163 kolaHarlender Michal9.MC7.21 0:40:58 14114
23.04.2016VC Velké Losiny 20165 kolHladiš David12.MA9.7 1:00:49 12112
23.04.2016VC Velké Losiny 20163 kolaBrandýs Roman15.MD3.48 0:44:24 21121
23.04.2016VC Velké Losiny 20163 kolaVanduchová Alena16.ZA3.77 0:44:35 21121
11.05.2016Leznické Hópan 20164 kolaHladiš David MA 13 DNF  1 
11.05.2016Leznické Hópan 20164 kolaSkalický Pavel1.MA1.24 1:09:21 30130
11.05.2016Leznické Hópan 2016Malí žáciHarlender Lukáš2.101.405 3:50 30130
11.05.2016Leznické Hópan 2016BenjamínciHaluzík Tomáš4.41.7   30130
11.05.2016Leznické Hópan 2016Malí žáciHaluzík Martin5.104.404 3:54 18118
11.05.2016Leznické Hópan 20164 kolaZatloukal Jan10.MJ1.23 1:20:52 30130
11.05.2016Leznické Hópan 20164 kolaŠtěpaník Jiří16.MA11.25 1:25:33 10110
11.05.2016Leznické Hópan 20163 kolaVanduchová Alena23.ZA1.102 1:14:32 30130
25.05.2016Králecký úvoz 20164 okruhySkalický Pavel1.MA1.16401:09:12 30130
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyZatloukal Jan1.MJ1.41300:56:04 30130
25.05.2016Králecký úvoz 20164 okruhyBřezina Petr4.MB1.13401:14:04 30130
25.05.2016Králecký úvoz 20164 okruhyHladiš David7.MA6.2401:16:15 15115
25.05.2016Králecký úvoz 20164 okruhyWiederman Filip15.MA11.15401:29:23 10110
25.05.2016Králecký úvoz 20164 okruhyBrandýs Dominik16.MA12.5401:30:44 919
25.05.2016Králecký úvoz 20163 okruhyBrandýs Roman28.MD5.35301:16:38 16116
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmSkalický Pavel MA 62 DNF  1 
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmBrandýs Dominik MA 61 DNF  1 
28.05.2016Rábl Bike Cup 2016malí žáciHaluzík Martin1.101.23 0:07:40 30130
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmBřezina Petr2.MB2.53 1:16:36 25125
28.05.2016Rábl Bike Cup 201621 kmVanduchová Alena6.ZA3.67 1:04:51 21121
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmHladiš David7.MA4.52 1:18:27 18118
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmZatloukal Jan15.MJ1.62 1:23:08 30130
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmWiedermann Filip30.MA8.54 1:31:12 13113
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmHarlender Michal36.MC7.108 1:34:06 14114
28.05.2016Rábl Bike Cup 201635 kmHájek Martin50.MA10.62 2:01:12 11111
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 2016100 mHaluzík Tomáš1.41.217 0:00:18 30130
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 20162,6 kmHaluzík Martin4.104.205 0:06:27 18118
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201654 kmHarlender Michal22.MC8.12 2:40:26 13113
10.07.2016VC XC Hrabenov 20165 kolSkalický Pavel MA 24 DNF  1,5 
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 nejmenší kolaHarlender Lukáš1.101.11 00:06:11 301,545
10.07.2016VC XC Hrabenov 20165 kolBřezina Petr6.MB2.3 01:10:39 251,537,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20165 kolHladiš David9.MA6.5 01:12:35 151,522,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 kolaBrandýs Roman9.MD6.4 00:56:34 151,522,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20165 kolZatloukal Jan12.MJ1.23 01:18:59 301,545
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 kolaVanduchová Alena14.ZA6.21 01:01:13 151,522,5
16.07.2016Jeřáb 1003 - 201635 kmVanduchová Alena10.ZA2.426 2:01:36 25125
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyZatloukal Jan1.MJ1.4 1:30:32 30130
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Předžáci, malí žáci, mladší žáciHarlender Lukáš1.101.10   30130
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyBřezina Petr2.MB2.3 1:18:44 25125
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyVlasák David4.MJ4.6 2:00:22 18118
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyBrandýs Roman6.MD6.38 1:47:09 15115
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyHladiš David6.MA6.19 1:24:46 15115
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyČihalík Martin8.MA8.7 1:30:22 13113
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyHarlender Michal9.MC9.2 1:40:30 12112
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016Junioři, muži, ženyBrandýs Dominik11.MA11.39 1:54:48 10110
14.08.2016O cenu Rapotína 201630 kmHaluzík Martin MC 72 DNF  1 
14.08.2016O cenu Rapotína 2016malí žáciHaluzík Martin 106.42 06:00,0 15115
14.08.2016O cenu Rapotína 2016BenjamínciHaluzík Tomáš 410.43 00:28,0 11111
14.08.2016O cenu Rapotína 2016malí žáciHarlender Lukáš 105.47 05:50,0 16116
14.08.2016O cenu Rapotína 201630 kmHladiš David10.MA3.36 1:24:08 21121
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 201640 kmHladiš David MA 9 DNF  1 
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 2016malí žáciHarlender Lukáš1.101.141 5:45 30130
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 201640 kmHarlender Michal31.MC10.7 2:07:17 11111
27.08.2016Moravský Bikemaraton 201630 kmZatloukal Jan1.MS1.510 01:14:52.2 30130
27.08.2016Moravský Bikemaraton 201630 kmHarlender Lukáš14.102.411 01:37:30.2 25125
27.08.2016Moravský Bikemaraton 201630 kmHaluzík Martin19.103.446 01:42:59.1 21121
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016BenjamínciHaluzík Tomáš 43.60   21121
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016malí žáciHarlender Lukáš2.102.54 0:12:09 25125
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016malí žáciHaluzík Martin3.103.59 0:12:29 21121
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016Ženy AB, JuniořiPagáčová Iveta6.ZA3.65 2:40:01 21121
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016Muži ABCDKomínek Vladimír41.MA11.29 2:27:12 10110
10.09.2016XC Kolšov 201625kmHladiš David MA 20 DNF  1 
10.09.2016XC Kolšov 2016malí žáciHarlender Lukáš1.101.262 0:05:56 30130
10.09.2016XC Kolšov 2016BenjamínciHaluzík Tomáš2.42.226 0:00:31 25125
10.09.2016XC Kolšov 201625kmBřezina Petr3.MB1.4 1:10:40 30130
10.09.2016XC Kolšov 2016malí žáciHaluzík Martin4.104.261 0:06:31 18118
10.09.2016XC Kolšov 201625kmČihalík Martin12.MA6.5 1:19:32 15115
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťČihalík Martin MA8.29 8:20:00 13113
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťBřezina Petr MB1.28 7:40:30 30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťZatloukal Jan MJ1.34 7:56:10 30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016kratší traťHarlender Lukáš 102.13 5:07:06 25125
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťHarlender Michal MC8.16 10:03:40 13113
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťHladiš David MA10.40 8:33:10 11111
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťSkalický Pavel MA1.37 7:03:30 30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016kratší traťHaluzík Martin 103.20 5:12:09 21121
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016BenjamínciHaluzík Tomáš 41.3   30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťHaluzík Martin MC5.51 8:29:50 16116
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTTechet Tomáš MJ6.5   15115
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTHladiš David MA5.31   16116
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTBrandýs Roman MD5.15   16116
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTHarlender Michal MC5.22   16116
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTHarlender Lukáš 104.7   18118
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTZatloukal Jan MJ2.4   25125
18.09.2016Eliminátor 2016SPRINTBřezina Petr MB3.34   21121
25.09.2016Časovka na Senovou 2016BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.51   301,545
25.09.2016Časovka na Senovou 2016malí žáciHaluzík Martin2.102.81 00:04:33 251,537,5
25.09.2016Časovka na Senovou 2016malí žáciHarlender Lukáš3.103.85 00:04:35 211,531,5
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodHaluzík Martin10.MC3.3 00:25:57 211,531,5
25.09.2016Časovka na Senovou 2016hlavní závodBrandýs Roman38.MD6.2 00:31:06 151,522,5
29.04.2017VC Velké Losiny 2017malí žáciHarlender Lukáš1.101.29   30130
29.04.2017VC Velké Losiny 2017benjamínciHaluzík Tomáš1.41.1   30130
29.04.2017VC Velké Losiny 2017malí žáciHaluzík Martin2.102.26   25125
29.04.2017VC Velké Losiny 20173 kolaHarlender Michal4.MC3.3 0:49:52 21121
29.04.2017VC Velké Losiny 20175 kolHladiš David5.MA4.8 1:04:52 18118
10.05.2017Leznické Hópan 20172 krátkáHarlender Lukáš1.101.40220:03:32 30130
10.05.2017Leznické Hópan 20172 krátkáTesařík Jakub3.103.41520:03:41 21121
10.05.2017Leznické Hópan 20172 krátkáHalás Václav4.104.40620:03:42 18118
10.05.2017Leznické Hópan 20174 kolaHladiš David4.MA3.541:08:20 21121
10.05.2017Leznické Hópan 20173 kolaHarlender Michal10.MC6.10331:02:49 15115
10.05.2017Leznické Hópan 20173 kolaVychodil Lubomír11.ME2.10731:03:33 25125
24.05.2017Králecký úvoz 20174 kolaHarlender Lukáš1.101.7745:03 30130
24.05.2017Králecký úvoz 20174 kolaHalás Václav3.103.7045:23 21121
24.05.2017Králecký úvoz 20172 kolaHalás Antonín4.74.7124:25 18118
24.05.2017Králecký úvoz 20174 okruhyHladiš David5.MA4.1141:16:30 18118
24.05.2017Králecký úvoz 20173 okruhyHarlender Michal15.MC10.231:11:18 11111
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 20172.6 km.Harlender Lukáš2.102.122 0:06:03.000 25125
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 20171.3 km.Halás Antonín3.73.140 0:04:16.920 21121
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 20172.6 km.Haluzík Martin3.103.120 0:06:20.540 21121
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 2017100 mHaluzík Tomáš4.44.101 0:00:15.590 18118
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 20172.6 km.Halás Václav4.104.141 0:06:45.010 18118
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201753.7 km.Haluzík Martin6.MC1.30 2:14:56.410 30130
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201729.3 km.Vychodil Lubomír11.ME2.42 1:53:31.550 25125
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201753.7 km.Nádvorník Zdenek29.MD4.38 2:37:39.360 18118
03.06.2017Bikemaraton Bozeňov 201753.7 km.Harlender Michal32.MC6.31 2:40:10.250 15115
10.06.2017Rábl Bike Cup 2017Malí žáci, žákyněHarlender Lukáš1.101.21 0:04:22 30130
10.06.2017Rábl Bike Cup 20171,5 okruhuZatloukal Jan1.MJ1.3 0:48:24 30130
10.06.2017Rábl Bike Cup 20172,5 okruhuBřezina Petr2.MB2.81 1:20:06 25125
10.06.2017Rábl Bike Cup 20171,5 okruhuMacháč Josef4.MJ3.4 0:55:09 21121
10.06.2017Rábl Bike Cup 20172,5 okruhuHarlender Michal13.MC3.102 1:35:50 21121
17.06.2017XC Kolšov 2017Malí žáciHarlender Lukáš1.101.516205:28 30130
17.06.2017XC Kolšov 20175 okruhůHladiš David4.MA4.1651:10:56 18118
17.06.2017XC Kolšov 20175 okruhůHarlender Michal18.MC4.251:24:12 18118
09.07.2017Časovka na Senovou 20173x kolem hřištěHarlender Lukáš1.101.90 00:04:33 30130
09.07.2017Časovka na Senovou 20173x kolem hřištěHalás Václav3.103.88 00:05:03 21121
09.07.2017Časovka na Senovou 20172x kolem hřištěHalás Antonín3.73.6 00:04:08 21121
09.07.2017Časovka na Senovou 20177 kmHaluzík Martin5.MC1.28 00:22:06 30130
09.07.2017Časovka na Senovou 20177 kmVychodil Lubomír20.ME1.15 00:26:38 30130
09.07.2017Časovka na Senovou 20177 kmHarlender Michal25.MC9.20 00:26:52 12112
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK4Haluzík Tomáš1.41.36   301,545
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK10Harlender Lukáš2.102.423  251,537,5
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK10Haluzík Martin3.103.373  211,531,5
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK10Halás Václav4.104.253  181,527
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK70km.Haluzík Martin5.MC1.345 2:51:33 301,545
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK70km.Harlender Michal17.MC5.349 3:22:50 161,524
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodKukulová Martina ZA 26 DNF  1 
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Malí žáciHarlender Lukáš1.101.15   30130
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodBřezina Petr2.MB1.27 1:18:00 30130
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017BenjamínciHaluzík Tomáš2.42.36   25125
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Malí žáciHaluzík Martin5.105.17   16116
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodHaluzík Martin8.MC1.13 1:23:20 30130
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodHromádka Ivo9.MB4.25 1:23:49 18118
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodBrandýs Dominik26.MA6.28 1:35:20 15115
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodWiedermann Filip30.MA7.31 1:36:28 14114
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodHarlender Michal39.MC11.12 1:41:13 10110
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmHarlender Michal MC 12 DNF  1 
13.08.2017O cenu Rapotína 2017BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.34 16,7 30130
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Malí žáciHarlender Lukáš2.102.60 5:31 25125
13.08.2017O cenu Rapotína 201719 kmVychodil Lubomír3.ME2.3 01:01:23 25125
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Malí žáciHalás Václav3.103.4 5:32 21121
13.08.2017O cenu Rapotína 2017BenjamínciHromádka Jan4.44.42 22,7 18118
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Malí žáciHaluzík Martin4.104.33 5:41 18118
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmBřezina Petr5.MB2.7 01:07:50 25125
13.08.2017O cenu Rapotína 2017PředžáciHalás Antonín7.77.3 3:44 14114
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmHaluzík Martin8.MC2.5 01:09:39 25125
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmHladiš David9.MA5.35 01:09:54 16116
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmMacháč Josef12.MJ2.77 01:11:08 25125
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmŠtěpaník Jiří15.MA6.33 01:11:46 15115
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmHromádka Ivo16.MB5.10 01:11:55 16116
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmLiberda Milan20.MB6.18 01:12:54 15115
13.08.2017O cenu Rapotína 2017PředžáciHromádková Sofie20.720.43 9:28 313
13.08.2017O cenu Rapotína 201727 kmBrandýs Dominik28.MA7.8 01:18:05 14114
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.239 0:17 30130
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Malí žáciHaluzík Martin2.102.22625:42 25125
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Malí žáciHalás Václav3.103.22725:56 21121
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Hlavní závodHladiš David5.MA5.19 1:47:21 16116
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Hlavní závodHaluzík Martin7.MC1.16 1:51:06 30130
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.59o   30130
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Malí žáciHarlender Lukáš1.101.85m 00:04:25 30130
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Malí žáciHaluzík Martin3.103.89m 00:04:30 21121
03.09.2017VC XC Hrabenov 20174 kolaHaluzík Martin4.MC4.63 00:58:57 18118
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Malí žáciHalás Václav4.104.82m 00:04:31 18118
03.09.2017VC XC Hrabenov 20174 kolaHarlender Michal5.MC5.62 01:08:57 16116
03.09.2017VC XC Hrabenov 20175 kolHladiš David6.MA4.2 01:07:01 18118
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmBřezina Petr1.MB1.5 1:57:31 30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017BenjamínciHaluzík Tomáš1.41.30   30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciHarlender Lukáš2.102.34 0:11:18 25125
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHromádka Ivo3.MB3.29 2:01:22 21121
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHladiš David3.MA3.33 1:59:28 21121
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHaluzík Martin3.MC3.50 2:01:08 21121
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHavlíček Miroslav3.ME3.30 2:34:33 21121
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciTesařík Jakub4.104.21 0:11:25 18118
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmNádvorník Zdenek4.MD4.55 2:14:39 18118
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmLiberda Milan5.MB5.28 2:07:59 16116
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciHalás Václav5.105.19 0:11:52 16116
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciHaluzík Martin6.106.29 0:11:56 15115
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017PředžáciHalás Antonín8.78.18 0:07:48 13113
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmČihalík Martin10.MA10.7 2:18:30 11111
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHavlíček Miroslav11.MA11.74 2:20:54 10110
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmHarlender Michal16.MC16.49 2:32:02 515
16.09.2017Eliminátor 2017malí žáciHaluzík Martin1.101.4   30130
16.09.2017Eliminátor 2017benjamínciHaluzík Tomáš1.41.3   30130
16.09.2017Eliminátor 2017malí žáciHalás Václav2.102.1   25125
16.09.2017Eliminátor 2017hlavní závodHaluzík Martin4.MC4.5   18118
16.09.2017Eliminátor 2017hlavní závodHladiš David4.MA4.2   18118
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017benjamínciHaluzík Tomáš1.41.3   301,545
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017Malí žáciTesařík Jakub1.101.4 5:07,20 301,545
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017Malí žáciHaluzík Martin2.102.3 5:10,00 251,537,5
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodHaluzík Martin2.MC2.8 8:27,99 251,537,5
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017Malí žáciHarlender Lukáš3.103.10 5:17,87 211,531,5
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017Malí žáciHalás Václav4.104.18 5:32,60 181,527
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodTesařík Michal4.MB4.9 10:15,22 181,527
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodHladiš David6.MA6.34 8:39,27 151,522,5
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017předžáciHalás Antonín7.77.17 9:31,23 141,521
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodHarlender Michal8.MC8.11 10:19,73 131,519,5
17.09.2017VC MTB Šumperk 2017hlavní závodHalás Marián12.MC12.13 13:06,59 91,513,5