2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

XC Rýmařov 2019 - výsledky: 4 okruhy editovat

Vypsané kategorie: Muži A,B,C,D,E
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Muži E
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MB1.Březina PetrKolárna 0:59:05 30
2.MB2.Kechrt TomášPrime sport expert 1:00:05 25
3.MC1.Kopecký LukášHartman CZ 1:00:43 30
4.MA1.Strupek MatyášSKM Zlaté Hory 1:01:01 30
5.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:02:25 25
6.MC3.Vašíček Pavel 1:05:46 21
7.MD1.Navařík RobertNava sport 1:06:09 30
8.MB3.Grček LubomírLiptaň 1:06:16 21
9.MA2.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 1:06:22 25
10.MA3.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:06:24 21
11.MC4.Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 1:06:31 18
12.MC5.Foltys JiříOpava 1:06:40 16
13.MA4.Volík MarekForce Team Jeseník 1:08:40 18
14.MB4.Sobala MartinBike Team Zlaté Hory 1:09:58 18
15.MB5.Halfar MartineSeNBáci 1:10:00 16
16.MC6.Svrčina DavidVíno Karabina 1:10:14 15
17.MC7.Kunst StanislavBike sport Uničov 1:10:19 14
18.MD2.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:11:03 25
19.MA5.Fiala RadimKolárna 1:11:09 16
20.MD3.Panoch VáclavBike Academy Opletal 1:11:46 21
21.MA6.Brandýs DominikKolárna 1:12:16 15
22.MC8.Harlender MichalKolárna 1:14:13 13
23.MC9.Gajdoš DavidFitko Jeseník 1:14:29 12
24.MC10.Petrovský MarekPromotorsport 1:14:47 11
25.MA7.Mánek ErikPromotorsport 1:15:17 14
26.ME1.Kouřil JiříFitko Jeseník 1:15:20 30
27.MD4.Neumann BoriseSeNBáci 1:16:42 18
28.ME2.Kukula ZdeněkKolárna 1:18:37 25
29.MC11.Kukula MarcelStaviva eMKo 1:18:55 10
30.MB6.Hájek MartinKolárna 1:19:45 15
31.MD5.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 1:20:38 16
32.MC12.Rešl DavidBikesport Team Mohelnice 1:21:53 9
33.MD6.Brandýs RomanKolárna 1:22:00 15
34.MC13.Osladil KamilBuldoci Rapotín 1:24:35 8
35.MC14.Krečmer Patrik 1:25:53 7
36.MC15.Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice 1:28:24 6
37.MB7.Kubiš OndřejBike Team Zlaté Hory 1:30:06 14
38.ME3.Keprt JanSK Nadoraz 1:39:40 21
39.MD7.Vondruška MiroslavŠumperk 1:40:08 14
40.MC16.Casciani Eduard 1:43:01 5
 MB Hanslian Filip DNF  
 MA Šramek Martin DNF  
 ME Dubec JiříBike Team Zlaté Hory DNF  
 ME Všetička ZdeněkSKP Olomouc DNF  
 MB Březina TomášIn-Life Cycling Team DNF