2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Ramzovský bikemaraton 2016 - výsledky: 40 km editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Navařík RobertNava sport 1:41:50 30
2.MB1.Petřík ZdeněkHannah 1:42:50 30
3.MB2.Kadlec MiroslavVeloservis Pešek 1:45:20 25
4.MC1.Veselovský Vlastimil 1:45:25 30
5.MB3.Vykydal JaroslavStevens Bikes - Emilio Sport 1:45:26 21
6.MA2.Pokorný JiříSK Salith Sumtex Šumperk 1:45:32 25
7.MA3.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk 1:45:33 21
8.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:46:09 25
9.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre 1:47:00 30
10.MC3.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:47:05 21
11.MA4.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:47:15 18
12.MB4.Nešpor PatrikJeseničtí orli 1:49:02 18
13.MC4.Tyráček MartinMoolbike Team 1:50:15 18
14.MC5.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:51:29 16
15.MJ1.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 1:55:00 30
16.MB5.Václavík PavelOknoplast Šumperk 1:55:13 16
17.MJ2.Bedeč JanJeseničtí orli 1:55:19 25
18.MJ3.Kočí Vít 1:57:08 21
19.MC6.Riedl Radomír 1:57:51 15
20.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 1:58:16 25
21.MD3.Gargulák Michal 1:58:27 21
22.MC7.Musila RenéSportakus 1:58:29 14
23.MD4.Hudeček DušanJeseničtí orli 2:00:02 18
24.MD5.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:00:44 16
25.MB6.Jureček JiříOpava 2:00:48 15
26.MC8.Kulík VladislavCykloklub Morava 2:03:03 13
27.MD6.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 2:03:25 15
28.ZA1.Kubínová KláraNovatop Ghost 2:03:34 30
29.MC9.Neumann BorisJeseničtí orli 2:05:19 12
30.MA5.Jarma CtiradNezkušené Lolitky 2:06:08 16
31.MC10.Harlender MichalKolárna 2:07:17 11
32.MD7.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 2:07:36 14
33.MC11.Gross Petr 2:08:54 10
34.MB7.Sobala MartinCyklo TJ Písečná 2:11:36 14
35.MC12.Žák Marek 2:11:41 9
36.MB8.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:13:26 13
37.MD8.Sláma RichardPBV MTB Team Brno 2:14:08 13
38.MC13.Kočvara JiříSK-AIB Břidličná 2:16:50 8
39.MA6.Wittich Jakub 2:19:57 15
40.MC14.Patrman TomášOlomouc 2:20:06 7
41.MD9.Hynek VladimírBiker's team Jeseník 2:20:35 12
42.MA7.Reif TomášOlomouc 2:22:55 14
43.MA8.Pěnčík LukášBike sport Uničov 2:25:04 13
44.MD10.Kočí RomanPotštejn 2:26:50 11
45.MC15.Hocz MartineSeNBáci 2:30:00 6
46.MD11.Brückner IvanMTB Bohdíkov 2:31:10 10
47.MB9.Kovář DanielCyklo Jeseník 2:32:43 12
48.ZA2.Václavíková MichaelaOknoplast Šumperk 2:34:58 25
49.ZB1.Komárková EvaCyklo Polách a syn 2:36:12 30
50.ZA3.Kolegarová IvetaJeseničtí orli 2:37:25 21
51.MD12.Raida IvoeSeNBáci 2:46:49 9
52.MJ4.Volík MarekForce Team Jeseník 2:56:13 18
53.MC16.Zejfart KarelCykloklub Morava 2:56:14 5
54.MD13.Nevosad Jindřich 2:58:56 8
55.MC17.Fencl RadovanŠternberk 3:00:27 5
56.MC18.Novosad Jan 3:07:04 4
57.MD14.Komárek BedřichHlubočky 3:17:20 7
58.MD15.Fuchs VladimírOpava 3:19:40 6
59.MD16.Všetička ZdeněkSKP Olomouc 3:57:30 5
 MA Veselý RadekŠumperk DNF  
 MC Zemek LubomírOpava DNF  
 ZA Hundáková IvanaeSeNBáci DNF  
 MA Hladiš DavidTNF bike team DNF  
 MC Beneš PavelNava sport DNF  
 MA Fus MartinStevens Bolatice DNF