2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Moravský Bikemaraton 2012 - výsledky: 50 km editovat

Vypsané kategorie: MJ,juniorky
Délka: 50 km
Čas: 11:09
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Ženy A
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA Reiner JanKolárna 01:45:57.0  
2.MA Horák OndřejBike Triatlon Morkovice 01:46:53.7  
3.MJ1.Urbášek JanTJ Cyklistika Uničov 01:47:32.1 20
4.MA Babiánek DavidCK PeMaP Přerov 01:47:40.7  
5.MJ2.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport 01:48:45.4 17
6.MB Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 01:49:16.1  
7.MJ3.Papula LukášIn-Life Cycling Team 01:50:03.8 15
8.MJ4.Bittner JakubIn-Life Cycling Team 01:50:04.8 13
9.MA Hanáček JindřichŠpica team 01:50:05.0  
10.MB Valigura MartinSilný Team Uničov 01:52:14.4  
12.MJ5.Kubelka PetrVencl team Ústí nad Orlicí 01:53:13.3 12
13.MA Žalčík ŠtěpánDT Swiss 01:55:13.4  
14.MB Zlámal TomášBT Kola Kaňkovský 01:55:13.8  
16.MJ6.Stejskal JakubLichkov 01:56:09.1 11
17.MB Planička RobertBikesport Team Mohelnice 01:56:20.6  
20.MB Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 01:56:47.3  
23.MA Oslizlo JiříNovatop Lapierre 01:57:44.8  
25.MJ7.Holinka DavidRodak 01:57:56.5 10
28.MD Salač PetrAmenity mtb team 01:58:56.4  
30.MB Liberda MilanBT Kola Kaňkovský 01:58:58.3  
31.MA Zlámal JosefBT Kola Kaňkovský 01:59:03.9  
32.MA Obšil TomášOHSTO 01:59:24.0  
34.MB Jakubech JaroslavPekáreň Brojo 01:59:59.3  
36.MJ8.Hilšer MiroslavKolárna 02:00:31.4 9
37.MD Machalický MilanSK Toma Olomouc 02:01:22.1  
38.MA Dovrtěl DavidCyklo Žopy 02:01:32.1  
43.MA Jorda RadekBT Kola Kaňkovský 02:02:10.1  
45.MJ9.Horák FilipDubicko 02:02:49.0 8
46.MB Pok JiříPlzeň 02:02:49.0  
48.MA Neset JanIn-Life Cycling Team 02:03:29.3  
49.MA Sekerka KarelS-Team Olomouc 02:03:40.8  
51.MC Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 02:04:26.2  
52.MB Sládeček LukášCK PeMaP Přerov 02:04:48.3  
55.MC Obrátil RadekZekof team 02:05:53.1  
59.MJ10.Ondruška VojtěchFortex ski Moravský Beroun 02:07:45.2 7
62.MB Zita LiborAtletika Zábřeh 02:08:18.1  
63.MB Malý TomášAtletika Zábřeh 02:08:37.0  
65.MB Lazecký PavelBike One 02:08:52.5  
66.MA Vlček PavelIn-Life Cycling Team 02:08:53.6  
69.MD Caska VladimírZábřeh 02:09:00.9  
70.MB Bílý PetrProxima 02:09:18.2  
73.MC Maixner JaroslavLanškroun 02:09:50.3  
75.MB Rifler TomášOlomouc 02:10:17.3  
77.MA Grézl MartinSilný Team Uničov 02:10:52.2  
78.MA Wiedermann RenéIn-Life Cycling Team 02:10:53.7  
81.MJ11.Loveček AdamChirex cycling team 02:11:49.5 6
85.MB Nečas MiroslavOn road racing team 02:12:19.8  
87.MB Coufal RostislavCyklo Polách a syn 02:12:26.2  
89.MB Jašek Petr 02:13:01.6  
92.MB Kapoun Pavel 02:13:21.4  
94.MB Nemrava PetrVápenka Vitošov 02:13:30.8  
95.MB Skopal PetrŠumperk 02:13:43.3  
96.MB Vávra AlešOlomouc 02:14:13.3  
97.MA Nétek RostislavCykloklub Morava 02:14:14.5  
98.MB Novotný Tomᚊumperk 02:14:15.0  
132.ZA1.Kukulová MartinaOknoplast 02:21:53.5 20
221.ZA2.Lahová BarboraBT Kola Kaňkovský 02:40:29.1 17