2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Hynčický půlmaraton 2017 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Muži E   Junioři   Starší žáci   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Bednarský VojtěchTNF bike team 1:17:58 30
2.MB1.Březina PetrKolárna 1:18:00 30
3.MB2.Petřík ZdeněkBike Style 1:19:45 25
4.MA2.Pokorný JiříSK Salith sport 1:19:58 25
5.MA3.Hejtmánek MarekSporton Šumperk 1:20:59 21
6.MB3.Kopecký LukášHartman CZ 1:22:20 21
7.MJ1.Holec RadekKN Project 1:23:14 30
8.MC1.Haluzík MartinKolárna 1:23:20 30
9.MB4.Hromádka IvoKolárna 1:23:49 18
10.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:24:21 25
11.MA4.Jarma CtiradNezkušené Lolitky 1:25:38 18
12.MB5.Nešpor PatrikIn-Life Cycling Team 1:26:39 16
13.MA5.Březina TomášIn-Life Cycling Team 1:26:50 16
14.MD1.Vala MartinBike sport Uničov 1:27:00 30
15.MC3.Kouřil MartinFitko Jeseník 1:27:44 21
16.MC4.Tyráček MartinBBB Moolbike 1:28:40 18
17.MJ2.Bednarský VáclavTNF bike team 1:29:43 25
18.MC5.Vána MarekMM auto mtb team 1:30:00 16
19.MC6.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory 1:31:32 15
20.MB6.Stryk MilanIn-Life Cycling Team 1:31:42 15
21.MD2.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:32:46 25
22.MB7.Voženílek MartinLibina 1:32:50 14
23.MC7.Neumann BoriseSeNBáci 1:34:44 14
24.MB8.Vydra JanIn-Life Cycling Team 1:34:47 13
25.ME1.Kouřil JiříFitko Jeseník 1:34:47 30
26.MA6.Brandýs DominikKolárna 1:35:20 15
27.MJ3.Kočí Vít 1:35:40 21
28.MJ4.Gasta EvženSC Samotišky 1:36:03 18
29.MD3.Kočí RomanPotštejn 1:36:15 21
30.MA7.Wiedermann FilipKolárna 1:36:28 14
31.MD4.Kosek JiříStudené 1:37:24 18
32.MA8.Halfar MartinJeseník 1:38:01 13
33.MD5.Machalický MilanCycloracing Olomouc 1:38:04 16
34.MC8.Kolomazník TomášZábřeh 1:38:29 13
35.MB9.Glombíček JaneSeNBáci 1:38:50 12
36.MC9.Petrovský MarekLoupežníci 1:39:29 12
37.MA9.Reif TomášOlomouc 1:40:27 12
38.MC10.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:40:38 11
39.MC11.Harlender MichalKolárna 1:41:13 10
40.MC12.Žák Marek 1:42:37 9
41.MD6.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 1:43:08 15
42.MD7.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 1:44:12 14
43.MC13.Rozehnal VáclavPromotorsport 1:44:44 8
44.ZA1.Gargelová TerezaIn-Life Cycling Team 1:44:52 30
45.MB10.Neset JanIn-Life Cycling Team 1:44:53 11
46.MB11.Pomajbík PetrHukot cz 1:47:35 10
47.MC14.Matura PavelBludov 1:47:48 7
48.ZA2.Valová TerezaBike sport Uničov 1:47:55 25
49.MJ5.Volík MarekForce Team Jeseník 1:49:25 16
50.MC15.Pěnkava RadomilSC Samotišky 1:50:10 6
51.MC16.Beneš PavelNava sport 1:50:43 5
52.MB12.Černil Tomáš 1:50:45 9
53.MC17.Urbášek DaliborMohelnice 1:50:49 5
54.MC18.Glacner MiroslavBikecentrum Olomouc 1:51:37 4
55.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 1:52:28 30
56.ZA3.Seidlová MonikaBike Academy Opletal 1:53:58 21
57.MC19.Kalous RomanFitko Jeseník 1:56:00 4
58.ZA4.Vánová GabrielaMM auto mtb team 1:56:52 18
59.MB13.Kovář DanielFitko Jeseník 1:58:12 8
60.ME2.Raida IvoeSeNBáci 1:58:28 25
61.MA10.Knotek OndřejeSeNBáci 1:59:15 11
62.MS6.Kvapil JanBludov 2:00:37 15
63.MC20.Patrmann TomášNezkušené Lolitky 2:00:50 3
64.ZB2.Kouřilová PetraFitko Jeseník 2:01:08 25
65.ME3.Brückner IvanMTB Bohdíkov 2:04:16 21
66.MC21.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory 2:05:08 3
67.ZA5.Marečková MarkétaFitko Jeseník 2:08:19 16
68.MD8.Spurný LubomírSC Samotišky 2:16:38 13
69.MB14.Filka KarelBike Team Zlaté Hory 2:17:20 7
70.MC22.Chudada TomášSC Samotišky 2:17:51 2
71.ZA6.Kašparová LenkaBike Team Zlaté Hory 2:19:54 15
72.ZA7.Hundáková IvanaeSeNBáci 2:21:14 14
73.ZB3.Horáčková MartaFitko Jeseník 2:21:33 21
74.ZA8.Krpálková MartinaeSeNBáci 2:22:18 13
75.ZB4.Mičkerová IlonaFitko Jeseník 2:30:47 18
76.ME4.Keprt JanSK Nadoraz 2:32:55 18
77.ME5.Dibec JiříBike Team Zlaté Hory 2:41:07 16
 ZA Kukulová MartinaKolárna DNF  
 MC Knotek TomášeSeNBáci DNF  
 MD Hynek VladimírJeseničtí orli DNF