2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Ramzovský bikemaraton 2017 - výsledky: Hlavní závod editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Muži E   Junioři   Ženy A   Ženy B
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Fláma TomášT.S.Bohemia Kross BT 1:41:27 30
2.MA2.Hejtmánek MarekSporton Šumperk 1:42:25 25
3.MA3.Navařík RobertNava sport 1:42:26 21
4.MA4.Pokorný JiříSK Salith sport 1:46:42 18
5.MA5.Hladiš DavidKolárna 1:47:21 16
6.MA6.Fláma MiroslavBike sport Uničov 1:49:16 15
7.MC1.Haluzík MartinKolárna 1:51:06 30
8.MJ1.Holec RadekKN Project 1:51:13 30
9.MC2.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:51:21 25
10.MB1.Vávra AlešAnag Olomouc 1:51:29 30
11.MJ2.Kovář MartinBikesport Team Mohelnice 1:52:23 25
12.MC3.Tyráček MartinBBB Moolbike 1:52:29 21
13.MJ3.Kočí VítPrestige Cycling Team 1:56:35 21
14.MC4.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:56:45 18
15.MD1.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory 1:59:38 30
16.MD2.Adamů PavelFitko Jeseník 2:02:53 25
17.MC5.Kouřil MartinFitko Jeseník 2:04:00 16
18.ME1.Kouřil JiříFitko Jeseník 2:04:21 30
19.MC6.Neumann BoriseSeNBáci 2:04:54 15
20.MD3.Kosek JiříStudené 2:05:06 21
21.MB2.Hlásný RadekPísařov 2:05:32 25
22.MB3.Glombíček JaneSeNBáci 2:07:55 21
23.MJ4.Volík MarekForce Team Jeseník 2:08:09 18
24.MD4.Hudeček DušanJeseničtí orli 2:08:24 18
25.MB4.Sobala MartinBike Team Zlaté Hory 2:08:34 18
26.ZA1.Staňková ŠtěpánkaTNF bike team 2:08:36 30
27.ZA2.Valová TerezaBike sport Uničov 2:11:25 25
28.MC7.Petrovský MarekLoupežníci 2:12:13 14
29.MD5.Vala MartinBike sport Uničov 2:16:08 16
30.MA7.Reif TomášOlomouc 2:16:11 14
31.MC8.Juchelka PatrikJeseničtí orli 2:16:29 13
32.MJ5.Vaněk PetrSC Samotišky 2:22:17 16
33.MB5.Reif JanLKT 80 Šumperk 2:24:15 16
34.MD6.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory 2:24:35 15
35.MB6.Malínek LukášBikesport Team Mohelnice 2:25:03 15
36.MJ6.Sadil JiříParapety RS 2:25:04 15
37.ZA3.Seidlová MonikaBike Academy Opletal 2:26:32 21
38.MJ7.Seidl MartinBike Academy Opletal 2:26:33 14
39.MC9.Ryšavý DavidKlopina 2:27:51 12
40.ZA4.Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk 2:27:53 18
41.MD7.Hynek VladimírJeseničtí orli 2:28:35 14
42.ZA5.Kolegarová IvetaIn-Life Cycling Team 2:28:53 16
43.MD8.Kočí RomanPotštejn 2:29:29 13
44.MB7.Čarný DavidOpava 2:30:39 14
45.ZB1.Valouchová MarieŠumperk 2:30:40 30
46.ZB2.Hartmanová PetraHead Bike TJ Opava 2:33:37 25
47.MC10.Hampl PavelBikesport Team Mohelnice 2:37:07 11
48.MC11.Švrčina MiroslavSvobodné Heřmanice 2:38:42 10
49.MC12.Doležel JaromírRanč Hranice 2:38:47 9
50.ZA6.Hundáková IvanaeSeNBáci 2:40:07 15
51.MA8.Halfar MartinJeseník 2:40:29 13
52.ME2.Raida IvoeSeNBáci 2:41:50 25
53.ZB3.Komárková EvaCyklo Polách a syn 2:42:43 21
54.MC13.Hocz MartineSeNBáci 2:45:23 8
55.MB8.Kovář DanielFitko Jeseník 2:46:37 13
56.MC14.Knotek TomášeSeNBáci 2:48:15 7
57.MJ8.Švrčina VojtěchSvobodné Heřmanice 2:51:55 13
58.ZA7.Marečková MarkétaFitko Jeseník 2:52:48 14
59.ZA8.Kašparová LenkaBike Team Zlaté Hory 3:08:47 13
60.MD9.Nevosad Jindřich 3:12:57 12
 MB Filka KarelBike Team Zlaté Hory DNF  
 ZA Krpálková MartinaeSeNBáci DNF  
 MC Novosad Jan DNF  
 MA Březina TomášIn-Life Cycling Team DNF  
 MC Bukač RomanPardubice DNF  
 MA Kubeš PavelSC Samotišky DNF  
 ZA Ivanová Veronika DNF  
 MC Fláma MiroslavEkofarma Křížov DNF