2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Rábl Bike Cup 2015 - výsledky: 35km editovat

Vypsané kategorie: MJ, MA, MB, MC, MD
Délka: 35 km
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MJ1.Fláma TomášBike sport Uničov 1:21:12 30
2.MA1.Navařík RobertNava sport 1:21:40 30
3.MA2.Horák FilipBikesport Team Mohelnice 1:22:03 25
4.MC1.Pecháček AdamMike Bike Cycling Team 1:22:53 30
5.MB1.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice 1:23:31 30
6.MC2.Hrubý PetrLes Nice 1:23:43 25
7.MC3.Navařík RobertNava sport 1:24:47 21
8.MC4.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:25:01 18
9.MA3.Karola MartinKolovrat 1:25:10 21
10.MA4.Jedelský JakubJanoslavice 1:25:11 18
11.MD1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre 1:27:20 30
12.MC5.Beneš PavelNava sport 1:28:35 16
13.MC6.Jílek MartinCyklo Polách a syn 1:28:55 15
14.MD2.Vala MartinBike sport Uničov 1:30:13 25
15.MA5.Reif JanLKT 80 Šumperk 1:30:51 16
16.MJ2.Malínek LukášDama Sport 1:31:56 25
17.MC7.Nečas MiroslavOn road racing team 1:32:13 14
18.MJ3.Gasta EvženSC Samotišky 1:32:16 21
19.MA6.Kohout LukášIn-Life Cycling Team 1:33:15 15
20.MA7.Večeř MartinTNF bike team 1:35:09 14
21.MD3.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team 1:36:31 21
22.MB2.Linhart TomášTNF bike team 1:37:03 25
23.MC8.Panoch VáclavKolárna 1:38:37 13
24.MC9.Harlender MichalMiki team 1:38:55 12
25.MC10.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice 1:40:21 11
26.MA8.Miček RadomírCykloteam Morava 1:40:23 13
27.MC11.Petrovský MarekLoupežníci 1:41:31 10
28.MC3.Jedelský ZbyněkRohle 1:43:28 21
29.MB4.Koutný ČestmírSC Samotišky 1:43:37 18
30.MC12.Pěnkava RadomilSC Samotišky 1:44:03 9
31.MC13.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky 1:44:49 8
32.MC14.Doležel JaromírRanč Hranice 1:49:28 7
33.MJ4.Svozil RadekBajala Bike Červenka 1:51:38 18
34.MC15.Jakl LiborSC Samotišky 1:52:14 6
35.MC16.Zemene BřetislavNemile 1:55:51 5
36.MB5.Závodný Michal 1:57:33 16
37.MA9.Trunečka ZbyněkZábřeh 2:00:52 12
38.MC17.Podešva MiroslavMedlov 2:01:43 5
39.MB6.Gorný Igor 2:04:16 15
40.MC18.Chudada TomášSC Samotišky 2:08:09 4
41.MC19.Gottvald Denis 2:12:47 4
42.MC20.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice 2:14:46 3