2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Hynčice pod Sušinou 2020 - výsledky: 3 okruhy editovat

Vypsané kategorie:
Délka:
Výběr kategorie: Všechny   Muži C   Muži D   Muži E   Kadeti   Ženy A   Ženy B   Kadetky
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MC1.Bukovský Lukáš00:46:58 30
2.MK1.Polášek OndřejBike 200000:48:13 30
3.MC2.Kopecký LukášHartman CZ00:48:40 25
4.MC3.Petřík ZdeněkBike Style00:49:25 21
5.MD1.Hrubý PetrSK Salith sport00:49:48 30
6.MC4.Krejčí VladislavBike sport Uničov00:50:21 18
7.MK2.Pařez TomášKolín00:50:30 25
8.MK3.Procházka OndřejPřerov00:50:54 21
9.MD2.Navařík RobertNava sport00:51:14 25
10.MC5.Planička RobertBikesport Team Mohelnice00:51:25 16
11.MC6.Tyráček MartinBBB Moolbike00:51:42 15
12.MC7.Beneš PavelBike sport Uničov00:51:43 14
13.MC8.Šindelář Jan00:52:00 13
14.MD3.Kohout TomášKolofix Olomouc00:52:15 21
16.MK4.Šindelář Roman00:53:30 18
17.ZA1.Kubínová KláraNovatop Ghost00:53:50 30
18.MC9.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory00:54:12 12
19.MD4.Panoch VáclavBike Team Zlaté Hory00:54:12 18
20.MC10.Tesařík MichalKolárna00:54:34 11
21.MD5.Kočí RomanPotštejn00:54:48 16
22.MK5.Švidrnoch Jakub00:55:08 16
23.MC11.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice00:55:26 10
24.ZA2.Nesetová TerezaIn-Life Cycling Team00:55:56 25
25.MC12.Koukol TomášHlubočky00:56:20 9
26.MC13.Gajdoš DavidFitko Jeseník00:56:31 8
27.ZK1.Navrkalová Nikola00:56:40 30
28.ME1.Spáčil LeopoldMondraker Racing Team00:56:45 30
29.MD6.Kosek JiříUnikovo mtb team00:56:58 15
30.MD7.Opletal VladimírBike Academy Opletal00:57:38 14
31.MK6.Kohout TomášKolofix Olomouc00:58:00 15
32.ZA3.Bojková MichaelaOstrava - Zábřeh00:58:06 21
33.MC14.Rozehnal VáclavPromotorsport00:58:12 7
34.MD8.Fláma MiroslavEkofarma Křížov00:58:23 13
35.ZA4.Navrkalová Michela00:58:30 18
36.ZB1.Koscová KristínaT.S.Bohemia Kross BT00:59:12 30
37.MK7.Zvědělík OndřejACS Drak Vrbno00:59:16 14
38.MD9.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk00:59:36 12
39.MC15.Petrovský MarekPromotorsport00:59:48 6
40.MC16.Harlender MichalKolárna00:59:53 5
41.MD10.Adamů PavelFitko Jeseník01:00:23 11
42.MD11.Daňhel MojmírCPV Krnov01:01:12 10
43.ME2.Kouřil JiříFitko Jeseník01:01:20 25
44.MD12.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory01:01:45 9
45.ZK2.Kouřilová EmaJeseník01:02:09 25
46.ZB2.Kouřilová PetraFitko Jeseník01:03:12 25
47.ZA5.Reifová NaděždaLKT 80 Šumperk01:04:34 16
48.MD13.Sobala MiroslavBike Team Zlaté Hory01:05:18 8
49.MD14.Jáně VladimírBludov01:05:34 7
50.MC17.Cink PetrBT Kola Kaňkovský01:06:50 5
51.ME3.Hynek VladimírJeseničtí orli01:07:35 21
52.ZB3.Komárková EvaCyklo Polách a syn01:07:37 21
53.MC18.Herynek RobertForce Team Jeseník01:08:06 4
54.MC19.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory01:09:40 4
55.MK8.Navrátil MichalKolárna01:10:15 13
56.ME4.Kukula ZdeněkKolárna01:10:49 18
57.MD15.Vondruška MiroslavŠumperk01:10:56 6
58.MK9.Chmela LukášLitovel01:12:07 12
59.ZK3.Vinklárová Marie01:13:03 21
60.ME5.Peškar JosefBikesport Team Mohelnice01:13:43 16
61.ZB4.Kašparová LenkaBike Team Zlaté Hory01:14:20 18
62.ME6.Brückner IvanMTB Bohdíkov01:14:30 15
63.ZB5.Šulaková RenataSkivelo neslyšících Olomouc01:16:06 16
64.ZK4.Olivová Denisa01:19:58 18
65.ME7.Keprt JanSK Nadoraz01:25:16 14
66.MC20.Prstek Michal01:25:27 3
67.ZB6.Panochová AlenaBike Team Zlaté Hory01:32:08 15
68.ME8.Všetička ZdeněkSKP Olomouc01:47:05 13
69.ZA6.Dluhá Radka01:52:45 15
70.MC21.Hemala LiborPromotorsport-11:08:30 3
71.ZK5.Hemalová TerezaPromotorsport-20:37:39 16
72.ZK6.Rapantová Tereza-20:52:18 15
 MC Hvolka PetrKilpi Racing Team DNF