2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Bike Academy Opletal - karta týmu editovat

Alternativně: Bike Academy
Počet členů: 15
Účastí: 114
Suma bodů: 2563,5
Nejlepší: 44x 1.místo

Výsledky v sezónách

Šumperský pohár 20165. místo872(987) bodů
Šumperský pohár 201711. místo584bodů
Šumperský pohár 20186. místo646bodů
Šumperský pohár 201937. místo105bodů
Šumperský pohár 202022. místo203,5bodů

Členové týmu zobrazit

Body cyklistů pro tým zobrazit

Výsledky v závodech

Rok:  Všechny
DatumZávodJízdaJménoPoř.KatPKKolaČasMezičasBodyKoefSuma
23.04.2016VC Velké Losiny 2016St.žáciSeidlová Monika7.ZS2. 00:30:10 25125
23.04.2016VC Velké Losiny 2016Malí žáciPetrle Tomáš7.107.   14114
23.04.2016VC Velké Losiny 2016St.žáciBravencová Denisa9.ZS3. 00:31:54 21121
11.05.2016Leznické Hópan 2016BenjamínciSvatý Kryštof2.7     1 
11.05.2016Leznické Hópan 2016BenjamínciKubíčková Barbora3.7     1 
11.05.2016Leznické Hópan 2016St.žáciSeidlová Monika3.ZS1. 0:47:45 30130
11.05.2016Leznické Hópan 2016St.žáciBravencová Denisa6.ZS2. 0:50:36 25125
11.05.2016Leznické Hópan 2016BenjamínciPanochová Vanda6.7     1 
11.05.2016Leznické Hópan 2016Malí žáciPetrle Tomáš7.106. 4:38 15115
11.05.2016Leznické Hópan 20163 kolaPanoch Václav10.MC9. 1:04:30 12112
11.05.2016Leznické Hópan 2016Malí žáciBravencová Adriana11.1010. 6:47 11111
25.05.2016Králecký úvoz 20162 okrhySeidlová Monika4.ZS1.200:48:40 30130
25.05.2016Králecký úvoz 20162 okrhySeidl Martin5.MS4.200:49:12 18118
25.05.2016Králecký úvoz 20161 okruhPetrle Tomáš9.104.10:40:22 18118
25.05.2016Králecký úvoz 20161 okruhBravencová Adriana10.105.10:40:31 16116
25.05.2016Králecký úvoz 20162 okrhyBravencová Denisa13.ZS3.200:56:48 21121
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmSeidl Martin8.MS6. 0:30:17 15115
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmSeidlová Monika10.ZS2. 0:30:51 25125
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201611,2 kmBravencová Denisa12.ZS3. 0:32:34 21121
04.06.2016Bikemaraton Bozeňov 201654 kmOpletal Vladimír31.MD2. 2:58:05 25125
10.07.2016VC XC Hrabenov 20163 kolaOpletal Vladimír MD  DNF  1,5 
10.07.2016VC XC Hrabenov 20162 menší kolaSeidlová Monika7.ZS2. 00:28:41 251,537,5
10.07.2016VC XC Hrabenov 20162 menší kolaSeidl Martin9.MS7. 00:30:02 141,521
10.07.2016VC XC Hrabenov 20162 menší kolaBravencová Denisa10.ZS3. 00:31:19 211,531,5
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016starší žáci a žákyněSeidlová Monika1.ZS1. 0:47:48 30130
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016starší žáci a žákyněBravencová Denisa2.ZS2. 0:48:51 25125
06.08.2016Hynčický půlmaraton 2016starší žáci a žákyněSeidl Martin3.MS3. 0:45:17 21121
14.08.2016O cenu Rapotína 201612 kmSeidl Martin6.MS6. 0:37:12 15115
14.08.2016O cenu Rapotína 201621 kmWittnerová Bronislava8.ZA6. 1:33:20 15115
14.08.2016O cenu Rapotína 201612 kmSeidlová Monika9.ZS1. 0:39:40 30130
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 201618 kmSeidl Martin3.MS3. 0:51:32 21121
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 201618 kmSeidlová Monika6.ZS1. 0:56:26 30130
20.08.2016Ramzovský bikemaraton 201618 kmBravencová Denisa9.ZS2. 1:01:15 25125
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016starší žáci + žákyněSeidl Martin1.MS1. 1:11:55 30130
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016starší žáci + žákyněSeidlová Monika3.ZS1. 1:16:51 30130
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016starší žáci + žákyněBravencová Denisa8.ZS2. 1:22:25 25125
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016PředžáciPanochová Vanda23.723. 0:18:01 212
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016Muži ABCDOpletal Vladimír35.MD5. 2:23:58 16116
04.09.2016Mohelnický půlmaraton 2016Muži ABCDPanoch Václav38.MC13. 2:26:14 818
10.09.2016XC Kolšov 2016starší žáci + žákyněSeidlová Monika6.ZS1. 0:37:06 30130
10.09.2016XC Kolšov 2016malí žáciHladeček Martin7.107. 0:07:24 14114
10.09.2016XC Kolšov 2016starší žáci + žákyněBravencová Denisa8.ZS2. 0:38:23 25125
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťSeidl Martin26.MS1. 9:30:10 30130
17.09.2016VC MTB Šumperk 2016dlouhá traťBravencová Denisa39.ZS2. 10:30:30 25125
18.09.2016Eliminátor 2016SprintBravencová Denisa ZS2.   25125
18.09.2016Eliminátor 2016SprintOpletal Vladimír MD2.   25125
18.09.2016Eliminátor 2016SprintSeidl Martin MS1.   30130
18.09.2016Eliminátor 2016SprintSeidlová Monika ZS1.   30130
29.04.2017VC Velké Losiny 20173 kolaSeidlová Monika3.ZA1. 0:49:17 30130
29.04.2017VC Velké Losiny 2017starší žáciBravencová Denisa3.ZS1. 0:32:45 30130
29.04.2017VC Velké Losiny 20174 kolaSeidl Martin4.MJ4. 1:02:42 18118
24.05.2017Králecký úvoz 20173 okruhySeidl Martin7.MJ1.31:05:20 30130
24.05.2017Králecký úvoz 20173 okruhySeidlová Monika13.ZA1.31:10:25 30130
10.06.2017Rábl Bike Cup 20171,5 okruhuSeidl Martin5.MJ4. 0:57:48 18118
10.06.2017Rábl Bike Cup 20171,5 okruhuSeidlová Monika7.ZA1. 1:03:29 30130
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK35km.Wittnerová Bronislava39.ZA7. 2:29:44 141,521
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Starší žáci, žákyněBravencová Denisa1.ZS1.   30130
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Malí žáciBravencová Adriana19.1019.   414
05.08.2017Hynčický půlmaraton 2017Hlavní závodSeidlová Monika56.ZA3. 1:53:58 21121
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Starší žáci, žákyněBravencová Denisa6.ZS1. 0:58:50 30130
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Hlavní závodSeidlová Monika37.ZA3. 2:26:32 21121
19.08.2017Ramzovský bikemaraton 2017Hlavní závodSeidl Martin38.MJ7. 2:26:33 14114
03.09.2017VC XC Hrabenov 20173 kolaSeidlová Monika6.ZA1. 00:51:21 30130
03.09.2017VC XC Hrabenov 2017Starší žáci, žákyněBravencová Denisa6.ZS1. 00:27:42 30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201724 kmBravencová Denisa1.ZS1. 1:18:14 30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciRaška Lukáš1.101. 0:11:09 30130
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciRaška Tomáš8.108. 0:12:18 13113
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 2017Malí žáciBravencová Adriana17.1017. 0:17:05 515
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmSeidl Martin27.MJ4. 2:11:55 18118
10.09.2017Mohelnický půlmaraton 201750 kmSeidlová Monika63.ZA3. 2:29:42 21121
16.09.2017Eliminátor 2017hlavní závodSeidlová Monika1.ZA1.   30130
16.09.2017Eliminátor 2017starší žákyněBravencová Denisa1.ZS1.   30130
16.09.2017Eliminátor 2017hlavní závodSeidl Martin2.MJ2. 2:07 25125
28.04.2018VC Velké Losiny 2018Starší žáci, žákyněZemene Jakub1.MS1.   30130
28.04.2018VC Velké Losiny 2018Starší žáci, žákyněBravencová Denisa8.ZS1.   30130
28.04.2018VC Velké Losiny 2018ŽA, ŽB, MC, MD, MESeidlová Monika16.ZA1. 0:45:40 30130
09.05.2018Leznické Hópan 2018Starší žáci, žákyněZemene Jakub1.MS1. 0:33:24 30130
09.05.2018Leznické Hópan 2018Starší žáci, žákyněBravencová Denisa4.ZS1. 0:44:18 30130
09.05.2018Leznické Hópan 2018Malí žáciBravencová Adriana5.105. 0:04:51 16116
09.05.2018Leznické Hópan 2018ŽA, ŽB, MC, MD, MESeidlová Monika21.ZA1. 1:05:52 30130
23.05.2018Králecký úvoz 20182 kolaZemene Jakub1.MS1.20:29:42 30130
23.05.2018Králecký úvoz 2018Malí žáciBravencová Adriana3.103. 7:03 21121
23.05.2018Králecký úvoz 20182 kolaBravencová Denisa3.ZS1.20:39:30 30130
23.05.2018Králecký úvoz 20183 kolaSeidlová Monika22.ZA3.31:00:00 21121
24.06.2018Kolarna-Ridelli 2018St. žáci, st. žákyněZemene Jakub1.MS1. 0:24:28 30130
24.06.2018Kolarna-Ridelli 2018St. žáci, st. žákyněBravencová Denisa4.ZS1. 0:30:23 30130
24.06.2018Kolarna-Ridelli 2018Malí žáciBravencová Adriana8.108.   13113
08.07.2018Časovka na Senovou 2018Hlavní závodZemene Jakub3.MS1. 00:21:08 30130
12.08.2018O cenu Rapotína 20188 kmZemene Jakub1.MS1. 0:20:17 30130
25.08.2018Moravský Bikemaraton 201830 kmBravencová Denisa ZS 1DNF  1 
25.08.2018Moravský Bikemaraton 201830 kmZemene Jakub1.MS1.11:07:23 30130
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiZemene Jakub MS1. 1:02:25 30130
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiBravencová Denisa ZS1. 1:20:44 30130
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiBravencová Adriana 1012. 0:16:27 919
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiRaška Tomáš 101. 0:11:57 30130
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiCiruček Ondřej 109. 0:14:13 12112
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiČiručková Eliška 1011. 0:15:47 10110
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 2018dětiRaška Lukáš MM2. 0:23:16 25125
09.09.2018Mohelnický půlmaraton 201850kmSeidlová Monika65.ZA2. 2:36:04 25125
16.09.2018VC XC Hrabenov 20186 velkých kolZemene Jakub1.MJ1.61:06:22 301,545
12.05.2019XC Rýmařov 20194 okruhyPanoch Václav20.MD3. 1:11:46 21121
12.05.2019XC Rýmařov 20191x1,5km okruhPanochová Vanda26.1026. 0:08:03 010
15.05.2019Leznické Hópan 2019MA, MB, juniořiZemene Jakub3.MJ1. 1:09:55 30130
13.07.2019Jeřáb 1003 201935 kmPanoch Václav10.MD2. 1:43:04 25125
11.08.2019O cenu Rapotína 2019malí žáci_kluci i holkyPanochová Vanda 1024. 8:02 111
11.08.2019O cenu Rapotína 201928 kmPanoch Václav42.MD8. 1:24:41 13113
08.09.2019Mohelnický půlmaraton 2019malí žáci_kluci i holkyPanochová Vanda 1011. 0:24:11 101,515
11.07.2020Jeřáb 1003 - Červená Voda 202035 kmWittnerová Bronislava18.ZA5. 2:47:37 16116
26.07.2020Hynčice pod Sušinou 2020Starší žáci, žákyněRaška Lukáš1.MS1. 0:29:57 301,545
26.07.2020Hynčice pod Sušinou 2020BenjamínciJaroš Sebastian2.42.   251,537,5
26.07.2020Hynčice pod Sušinou 2020Starší žáci, žákyněJaroš Nikola4.MS4. 0:38:12 181,527
26.07.2020Hynčice pod Sušinou 2020Mladší žáci, žákyněRaška Tomáš4.MM4. 0:18:20 181,527
26.07.2020Hynčice pod Sušinou 20203 okruhyOpletal Vladimír30.MD7.00:57:38 141,521
23.08.2020Uničovský pedál 2020Starší žáciJaroš Nikola1.MS1.   30130