2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Fenix team Jeseník - karta týmu editovat

Alternativně: Fenix ski Jeseník
Počet členů: 25
Účastí: 41
Suma bodů: 603,5
Nejlepší: 7x 1.místo

Výsledky v sezónách

Šumperský pohár 2008137. místo0bodů
Šumperský pohár 200954. místo40bodů
Šumperský pohár 201033. místo117bodů
Šumperský pohár 201168. místo28bodů
Šumperský pohár 201377. místo54bodů
Šumperský pohár 201445. místo98bodů
Šumperský pohár 2015130. místo14bodů
Šumperský pohár 201746. místo86,5bodů
Šumperský pohár 201925. místo133bodů

Členové týmu zobrazit

Body cyklistů pro tým zobrazit

Výsledky v závodech

Rok:  Všechny
DatumZávodJízdaJménoPoř.KatPKKolaČasMezičasBodyKoefSuma
29.06.2008Okolo Háječku 2008Časovka 15 kmFellner Adam24.MS2. 0:48:07  1 
29.06.2008Okolo Háječku 2008Časovka 15 kmČáň Daniel39.MS5. 0:53:03  1 
11.07.2009Temenický Klapušák 2009Starší žáciPěčonková Veronika7.ZS1. 28:09 20120
16.08.2009O cenu Rapotína 2009Starší žáciPěčonková Veronika10.ZS1. 0:34:30 20120
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Starší žáciProfous Daniel MS4. 41:56 13113
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Starší žáciSchreier Jakub MS8. 55:18 919
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Starší žákyněTylová Hana ZS4. 36:45 13113
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Mladší žáciŽalčík Kim MM1. 11:40 20120
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Mladší žáciBřenek Václav MM5. 13:55 12112
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Hlavní závod 6 kolOndrášek Pavel8.MJ1. 1:10:17 20120
29.05.2010VC Lázně Velké Losiny 2010Hlavní závod 6 kolŠmerda Tomáš22.MA9.-11:05:48 818
10.07.2010XC Štědrákova Lhota 2010Ml.žáciBřenek Václav4.MM4. 05:15 13113
15.08.2010O cenu Rapotína 2010Ml.žáciBřenek Václav4.MM4. 0:08:54 13226
28.05.2011Velká cena Losiny 2011St.žáciProfous Daniel13.MS11. 0:21:08 616
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 2011Starší žáciProfous Daniel MS7. 1:26,03 10110
16.07.2011Čarodějnické procesy MTB 20112 okruhySedláček Václav22.MA5. 2:29,04 12112
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloNováček Karel12.MS11.10:39:29 10110
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloVodák Ondřej14.MS12.10:40:01 919
18.05.2013Mrtvý muž 20133 kolaBaďura Jan19.MA8.31:40:34 13113
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloPavlíková Karolína24.ZS3.10:44:52 21121
18.05.2013Mrtvý muž 20131 koloDvořák Vít33.MS25.10:49:50 111
24.05.2014Mrtvý muž 20142 kolaNováček Karel11.MJ9.21:14:20 12112
10.08.2014O cenu Rapotína 20143 kolaNováček Karel MJ 3DNF  1 
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloStrouhal Jakub1.MS1.10:26:56 30130
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloStrouhalová Anna11.ZS1.10:33:41 30130
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloMedek Jakub13.MS11.10:35:22 10110
10.08.2014O cenu Rapotína 20141 koloMičkerová Karla16.ZS5.10:38:54 16116
23.05.2015Mrtvý muž 20151 koloDvořák Vít MS7.10:35:27 14114
23.05.2015Mrtvý muž 20152 kolaNováček Karel MJ 2DNF  1 
09.08.2015O cenu Rapotína 20153 kolaNováček Karel MJ  DNF  1 
22.07.2017Jeřáb 1003 - 2017 MISTRÁK70km.Ondrášek Pavel6.MA3. 2:52:59 211,531,5
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Starší žáci, žákyněMičkerová Karla11.ZS1. 00:32:52 30130
13.08.2017O cenu Rapotína 2017Starší žáci, žákyněCenková Ema14.ZS2. 00:33:39 25125
12.05.2019XC Rýmařov 2019starší žákyněGajdošová Viktorie2.ZS2.   21121
11.08.2019O cenu Rapotína 2019předžáci_kluci i holkyZáhorcová Anežka 72. 3:20 25125
11.08.2019O cenu Rapotína 2019malí žáci_kluci i holkyZáhorec Jonáš 102. 5:32 25125
11.08.2019O cenu Rapotína 2019malí žáci_kluci i holkyGajdoš Matěj 105. 5:53 16116
11.08.2019O cenu Rapotína 2019mladší žactvoZáhorcová Eliška ZM2. 8:05 25125
11.08.2019O cenu Rapotína 20198 kmZáhorec Adam MS  DNF  1 
11.08.2019O cenu Rapotína 20198 kmGajdošová Viktorie12.ZS3. 0:35:58 21121
11.08.2019O cenu Rapotína 201928 kmZáhorec Stanislav14.MC5. 1:14:25 16116