2019 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

VC Lázně Velké Losiny 2010 - výsledky: Hlavní závod 6 kol editovat

Vypsané kategorie: MA,MB,MC,MJ
Délka: 6 kol
Čas: 13:30
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Junioři
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 1:04:10 20
2.MA2.Denes TadekEpic Team 1:06:43 17
3.MB1.Krejčí VladislavBike sport Uničov 1:07:02 20
4.MA3.Valigura JakubRubena Birell Specialized 1:07:58 15
5.MB2.Horák RenéCyklo TJ Písečná 1:08:30 17
6.MB3.Planička RobertBikesport Team Mohelnice 1:09:27 15
7.MA4.Slonina LuděkLoko Krnov 1:10:03 13
8.MJ1.Ondrášek PavelFenix team Jeseník 1:10:17 20
9.MA5.Kopecký TomášZhor Team 1:11:42 12
10.MC1.Navařík RobertNava sport 1:15:38 20
11.MA6.Prášil VitězslavRossignol Racing Team 1:15:44 11
12.MB4.Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn 1:15:52 13
13.MC2.Květák JiříCyklo Jeseník 1:16:04 17
14.MJ2.Mikeš JakubBT Kola Kaňkovský 1:16:07 17
15.MJ3.Hlavsa MichalSKM Zlaté Hory 1:16:17 15
16.MC3.Vala MartinCykloklub Stará Ves 1:16:55 15
17.MC4.Petruš LubomírACS Drak Vrbno 1:17:33 13
18.MA7.Vitešník AdamBike sport Uničov-11:04:45 10
19.MB5.Kalabis JiříCyklo TJ Písečná-11:05:05 12
20.MA8.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov-11:05:26 9
21.MC5.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk-11:05:40 12
22.MA9.Šmerda TomášFenix team Jeseník-11:05:48 8
23.MA10.Machala JanCyklo TJ Písečná-11:05:56 7
24.MC6.Hudeček DušanCyklo Jeseník-11:05:58 11
25.MB6.Bartoš MartinBikesport Team Mohelnice-11:06:24 11
26.MA11.Błej TrzeciakEpic Team-11:07:03 6
27.MJ4.Večeř MartinC.A.C Šumperk-11:07:09 13
28.MA12.Běhal LukášVeloservis Bruntál-11:07:15 5
29.MB7.Kessler JiříCirlibaba-11:09:25 10
30.MA13.Kostecký JanŠumperk-11:10:30 4
31.MA14.Hlavsa RadekSKM Zlaté Hory-11:10:59 3
32.MJ5.Jablončík LukášProxima-11:11:01 12
33.MC7.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák-11:11:03 10
34.MA15.Bín TomášSK Piranha Bike-11:12:10 2
35.MB8.Pohl TomášCyklo TJ Písečná-11:13:13 9
36.MC8.Hnát AlešDuko Rýmařov-11:14:36 9
37.MB9.Grepl PetrCyklo Jeseník-11:14:42 8
38.MB10.Kukula MarcelVíno Karabina-11:15:08 7
39.MC9.Panoch VáclavStaré Město-11:15:12 8
40.MA16.Čuda MichalVeloservis Bruntál-11:15:16 1
41.MC10.Krňávek PetrVelum Zábřeh-11:15:30 7
42.MA17.Břenek VojtěchJeseník-11:18:57 0
43.MA18.Vašíček PetrC.A.C Šumperk-21:04:20 0
44.MB11.Kašpar PetrBike Team Zlaté Hory-21:04:21 6
45.MA19.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk-21:05:43 0
46.MB12.Kopecký TomášeSeNBáci-21:05:54 5
47.MC11.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná-21:07:25 6
48.MC12.Polášek RomanBikesport Team Mohelnice-21:09:01 5
49.MB13.Churý MartineSeNBáci-21:09:16 4
50.MA20.Sochor MartinJeseník-21:09:47 0
51.MC13.Uherka VlastimilBikesport Team Mohelnice-21:14:31 4
52.MB14.Černý RobertCyklo TJ Písečná-21:15:40 3
53.MB15.Kovář DanielCyklo Jeseník-21:20:44 2
54.MB16.Keprt AlešBT Kola Kaňkovský-21:21:54 1
55.MB17.Neuwirth TomášeSeNBáci-21:23:09 0
 MA Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk DNF  
 MJ Rada PetrCyklo TJ Písečná DNF  
 MA Váňa LukášZhor Team DNF  
 MB Mlodynia LukaszV Team DNF