2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Okolo Háječku 2008 - výsledky: Časovka 15 km editovat

Vypsané kategorie: Muži
Délka: 3 kola x 5 km
Čas: 13:00 intervaly po 1 minutě
Výběr kategorie: Všechny   Muži A   Muži B   Muži C   Muži D   Junioři   Starší žáci
PořKatPKJménoTým/ObecKolaČasMezičasBody
1.MA1.Kechrt TomášCyklo Polách a syn 0:39:47 20
2.MJ1.Vostrčil DavidCK MTB Hlinsko 0:41:32 20
3.MB1.Krejčí VladislavCykloklub Morava 0:41:39 20
4.MJ2.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport 0:42:01 17
5.MS1.Turek DanielSKP Duha Fort Lanškroun 0:42:38  
6.MB2.Dvořák DušanTatenice 0:43:03 17
7.MA2.Unzeitig MartinCykloklub Morava 0:43:09 17
8.MB3.Valigura MartinCykloklub Morava 0:43:23 15
9.MJ3.Horký DavidCaska Invest Zábřeh 0:43:35 15
10.MB4.Kašpar TomášSki Klub Šumperk 0:43:47 13
11.MA3.Zlámal TomášSK Piranha Bike 0:43:53 15
12.MJ4.Ondrášek PavelSki Klub Šumperk 0:44:04 13
13.MJ5.Goláň TomášSKC Prostějov 0:44:20 12
14.MA4.Mazák LukášSK Piranha Bike 0:45:04 13
15.MA5.Musil ŠtěpánTJ Sokol Písečná u Žamberka 0:45:25 12
16.MC1.Kuběnka RadekSKP Duha Fort Lanškroun 0:45:31 20
17.MA6.Vitešník AdamBike sport Uničov 0:45:58 11
18.MJ6.Linhart PetrDama Sport 0:46:15 11
19.MB5.Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna 0:46:21 12
20.MJ7.Směšný JanSki Snow Surf Sport 0:46:22 10
21.MJ8.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk 0:46:30 9
22.MD1.Fajta PavelCSC Šumperk 0:46:35 20
23.MC2.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk 0:47:36 17
24.MS2.Fellner AdamFenix team Jeseník 0:48:07  
25.MA7.Mazák TomášSilný Team Uničov 0:48:09 10
26.MJ9.Skácel JanCyklo TJ Písečná 0:49:11 8
27.MC3.Brokeš RostislavCykloklub Rampušák 0:49:36 15
28.MA8.Bílý PetrProxima 0:49:40 9
29.MD2.Derunov OldřichDevoss 0:50:04 17
30.MC4.Marada JosefCykloklub Morava 0:50:05 13
31.MS3.Kodl JanSki Klub Šumperk 0:50:07  
32.MA9.Beran ZdeněkCyklo Slimák 0:50:28 8
33.MC5.Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová 0:50:33 12
34.MJ10.Beneš RadekKvasiny 0:51:17 7
35.MS4.Schneider MartinMapei Cyklo Kaňkovský 0:51:21  
36.MD3.Leicht JiříASPV Těchonín 0:51:39 15
37.MC6.Cajthaml JiříDekhome Cannondale 0:51:58 11
38.MC7.Felkl LuděkDekhome Cannondale 0:52:45 10
39.MS5.Čáň DanielFenix team Jeseník 0:53:03  
40.MS6.Schneider JanCK Slovan Moravská Třebová 0:53:55  
41.MB6.Václavík PavelVelum Zábřeh 0:54:09 11
42.MD4.Kubín DanielHoral Šumperk 0:54:28 13
43.MB7.Knápek JaroslavProxima 0:54:38 10
44.MJ11.Žváček MilanZábřeh 0:54:52 6
45.MD5.Brückner IvanBohdíkov 0:55:41 12
46.MA10.Benc LadislavSK Salith Sumtex Šumperk 0:56:30 7
47.MA11.Juránek PetrJakubovice 0:57:45 6
48.MA12.Dudík JaroslavŠvihsport team 0:58:20 5
49.MC8.Konopa MilanSki Snow Surf Sport 0:58:25 9
50.MD6.Trojek KarelTristyle Šumperk 0:58:44 11
51.MS7.Kuběnka JanSKP Duha Fort Lanškroun 0:59:10  
52.MD7.Rýznar MiroslavAZ Ekotherm 1:02:44 10
53.MD8.Krmela FrantišekAZ Ekotherm 1:05:00 9
54.MD9.Keprt JanSK Nadoraz 1:05:50 8
 MS Hýbl JaroslavSki Klub Šumperk DNF  
 MB Kulík VladislavCykloklub Morava DNF