2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2019 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosRýmLezKráKolSenJeřWelRapMohHraÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice121113112123126135115145118183175,5111126,5(1466,5)
2.Promotorsport103529712010912611610694142,5172,511995(1238)
3.Kolárna13611710612813630527092154511837(927)
4.Bike sport Uničov74761036471122212984112,517111813,5(927,5)
5.Bike Team Zlaté Hory10339303690391007714782,510677,5(743,5)
6.SK Salith sport6246506586481370109,5109,510600(659)
7.Credo team7321104775536509322,59510,5(531,5)
8.Cyklo Polách a syn41466848315165361449499(530)
9.Unikovo mtb team734130308777108458491
10.Nava sport1153067514625304576,59460,5(485,5)
11.Sporton Šumperk5316303671294078849421(437)
12.SC Samotišky732339801655380
13.ACS Drak Vrbno57766071965360
14.Fitko Jeseník67252530259545458357
15.In-Life Cycling Team51256056152182,57310,5
16.Hartman CZ75251867,576,55262
Karavan-Su454516361857457262
18.Cykloklub Morava1318162714411494,58237,5
19.TJ Sokol Hrabenov82118,52200,5
20.Cirlibaba2518213021212137,58194,5
21.Force Team Jeseník42218619,54168,5
22.Kolovna bike team513049,537,54168
23.Novatop Lapierre30303030455165
24.eSeNBáci183425824159
25.Buldoci Rapotín5414833151
26.Tufo Pardus Prostějov122212143
Prime sport expert25253018455143
28.SKM Zlaté Hory305824274139
29.B4 Team30363415225137
30.Prestige Cycling Team07614454135
31.Ethic sport306030144134
32.Fenix team Jeseník211122133
33.Moravec team42902132
34.SK Nadoraz18211837,5275121,5
35.TS Bohemia252521454116
36.Ski Klub Rýmařov1081108
37.Bike Academy Opletal21302514155105
38.Víno Karabina1550211155102
39.LKT 80 Šumperk2561251494
40.MTB Bohdíkov16251831,5490,5
41.Head Bike TJ Opava81181
42.SKP Olomouc1601518031,5680,5
43.BT Kola Kaňkovský18211811468
44.Ekofarma Křížov152124360
45.C.A.C Šumperk161327356
46.Renova Race Team3025255
47.TJ Cyklistika Uničov141921354
48.Jeseničtí orli1439253
49.Sport Bart Team1830248
50.TJ Jiskra Králíky46146
51.Kupkolo14721342
52.SDH Bratrušov37,5137,5
53.SK Žamberk Tessuti sport37137
54.Staviva eMKo101493436
55.Bike Style30130
Intreo interiery cycling team30130
57.Bike One28128
58.Sportakus25125
Short bike Olomouc25125
Bike Sport servis Opava25125
Anag Olomouc25125
62.Tři šneci22,5122,5
63.Cyklosport Dvořák Lanškroun21121
TNF bike team21121
65.Melites19,5119,5
66.Sundance Opava18118
SKC Tufo Prostějov18118
Sladovna Bruntál18118
69.CPV Krnov16116
70.Cube Štíty150215
71.Intuice Šumperk14114
BBB Moolbike14114
73.Les Nice12112
Hukot cz12112
75.Mazda Tábor11111
76.MTB Olšany10110
77.FC Jiskra818
78.Stevens Bikes - Emilio Sport0020

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 8 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 406 ms