2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Kolárna1241159812212766132186133130122117127121196,5151399,5(1916,5)
2.Bike sport Uničov77100102482111911810811193811148366165151113(1406)
3.SC Samotišky126911511519,58633110105112172,511994(1003)
4.Bikesport Team Mohelnice6610027833262519315246768654611115766(910)
5.Nava sport117305160559327534217618769914691(762)
6.In-Life Cycling Team304846663025489090831651953037,515654,5(785,5)
7.Credo team305910230461673259070189312618(652)
8.ACS Drak Vrbno646925674553611866534876,512602,5(645,5)
9.Loupežníci1624165373584191,54245535431438115593,5(721,5)
10.Sporton Šumperk2121394849,5423725545192148,512586(628)
11.Bike Academy Opletal78604821556560112859584
12.Cyklo Polách a syn443589814343441054239252137,513567,5(648,5)
13.Fitko Jeseník303045115911103030304510556
14.Unikovo mtb team425046515082,5415213504611510,5(523,5)
15.TNF bike team25304618554555833013254676,513491,5(547,5)
16.Oknoplast Šumperk25364621981364,530592146432137,514485(561)
17.Promotorsport3931645239414069402729146013475(545)
18.Bike Team Zlaté Hory3837,585729116487387,5
19.KN Project2512253030453030302137,511303,5(315,5)
20.TJ Sokol Hrabenov12212182147821518300
21.Cykloklub Morava50395245451402879280
22.T.S. Bohemia Kross Bike Team252503030303025304510270
23.eSeNBáci926792144265
24.SK Salith Sumtex Šumperk18212525252531,5181621212537,513257(309)
25.Force Team Jeseník1531,543373621152131,59251
26.SK Salith sport14181425252127251818151537,513229,5(272,5)
27.MTB Bohdíkov3016212131,5211621181831,511229(245)
28.Moravec team25554682,54208,5
29.Jeseničtí orli31,5397145165202,5
30.Hartman CZ437537214176
31.BBB Moolbike18182521181521308166
32.Head Bike TJ Opava0124253149
33.LKT 80 Šumperk3937,534234133,5
34.Cirlibaba2516211625306133
35.Víno Karabina21252534255130
36.Ethic sport30303018165124
37.Novatop Lapierre303030304120
38.C.A.C Šumperk181513181437,56115,5
39.Proxima18211832245113
40.Bike Freaks Holice51602111
41.Ranč Hranice761210815912151510109
42.TJ Jiskra Králíky879169391188107
43.Short bike Olomouc303021254106
44.express merida kolin60412101
45.Prestige Cycling Team2167288
46.Fenix team Jeseník31,555286,5
47.Stevens Bikes - Emilio Sport3410303477
48.Hukot cz2748275
49.SK Nadoraz25181813474
50.SK Žamberk Tessuti sport69169
51.Dama Sport0161537,5468,5
52.Cycloracing Olomouc16161415461
53.Anag Olomouc2530255
54.Tři šneci502252
55.SCP Pardubice2130251
4ever Cyklo Bulis3021251
57.Cyklosport Dvořák Lanškroun161519,5350,5
58.ASPV Těchonín1830248
59.CC Choceň45145
Bike One45145
61.Dimpex Kosov151612343
Skivelo neslyšících Olomouc1330243
63.SPV Javorník1821239
64.A-team Novo Bruntál34134
MM auto mtb team34134
66.TJ Cyklistika Uničov2112233
67.Nezkušené Lolitky2145330
Parapety RS1515230
Shark Bikers30130
Nutrend Specialized30130
MiKo Cycles30130
SKC Tufo Prostějov30130
73.Les Nice1016226
74.Zapro AD team25125
Bike Style25125
Veloservis Pešek25125
Tespo Šumperk25125
Mount time25125
79.Sport Bart Team186224
80.M.B.A. Racing21121
SK Jiří Team Ostrava21121
SK Toma Olomouc21121
SPS Sázava21121
Mazda Tábor21121
85.SKM Zlaté Hory20120
86.FC Jiskra19,5119,5
87.Buldoci Rapotín19119
88.Ekofarma Křížov0144318
89.KTM Šumperk16116
Cyklo Koala Olomouc16116
Atletika Zábřeh16116
92.CK Slovan Moravská Třebová15115
On road racing team15115
94.Cykloteam Morava14114
STS Chvojkovice-Brod14114
96.Silný Team Uničov13113
Enjoy the sport13113
98.CPV Krnov12112
Kalas Racing Team12112
100.BB cyklosport superior10110
101.BT Kola Kaňkovský818
Staviva eMKo818
103.Bikecentrum Olomouc4327
104.Vápenka Vitošov515
SK-AIB Břidličná515
106.Cyklo Jeseník414
107.Sundance Opava010
Sokol Maršíkov010
B4 Team010
Saint-Gobain mtb Team010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 390 ms