2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2017 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezKráBozRabKolSenJeřHynRapRamHraMohElmŠumÚčastCelkem
1.Kolárna1241159812212766132186133130122117127121196,5151399,5(1916,5)
2.Bike sport Uničov77100102482111911810811193811148366165151113(1406)
3.SC Samotišky126911511519,5863311010597172,511979(988)
4.Bikesport Team Mohelnice6610027833262519315246768654611115766(910)
5.Nava sport117305160559327534217618769914691(762)
6.In-Life Cycling Team304846663025489090831651953037,515654,5(785,5)
7.Credo team305910230461673259070189312618(652)
8.ACS Drak Vrbno646925674553611866534876,512602,5(645,5)
9.Loupežníci1624165373584191,54245535431438115593,5(721,5)
10.Bike Academy Opletal78604821556560112859584
11.Cyklo Polách a syn443589814343441054239252137,513567,5(648,5)
12.Fitko Jeseník303045115911103030304510556
13.Unikovo MTB team425046515082,5415213504611510,5(523,5)
14.SPORTON Šumperk2121391849,5423725545142133,512494(533)
15.TNF bike team25304618554555833013254676,513491,5(547,5)
16.Oknoplast Šumperk25364621981364,530592146432137,514485(561)
17.Promotorsport3931645239414069402729146013475(545)
18.Bike Team Zlaté Hory3837,585729116487387,5
19.KN Project2512253030453030302137,511303,5(315,5)
20.TJ Sokol Hrabenov12212182147821518300
21.Cykloklub Morava50395245451402879280
22.T.S. Bohemia Kross Racing Team252503030303025304510270
23.eSeNBáci926792144265
24.SK Salith Sumtex Šumperk18212525252531,5181621212537,513257(309)
25.Force Team Jeseník1531,543373621152131,59251
26.SK SALITH sport, z.s.14181425252127251818151537,513229,5(272,5)
27.MTB Bohdíkov3016212131,5211621181831,511229(245)
28.Moravec team25554682,54208,5
29.Jeseničtí orli31,5397145165202,5
30.Hartman CZ437537214176
31.BBB Moolbike18182521181521308166
32.Head Bike TJ Opava0124253149
33.SPORTON Šumperk,z.s.3050543134
34.LKT 80 Šumperk3937,534234133,5
35.Cirlibaba2516211625306133
36.Víno Karabina21252534255130
37.Ethic sport30303018165124
38.Novatop Lapierre303030304120
39.C.A.C Šumperk181513181437,56115,5
40.Proxima18211832245113
41.Bike Freaks Holice51602111
42.Ranč Hranice761210815912151510109
43.TJ Jiskra Králíky879169391188107
44.Short bike Olomouc303021254106
45.express merida kolin60412101
46.Prestige Cycling Team2167288
47.Fenix team Jeseník31,555286,5
48.Stevens Bikes - Emilio Sport3410303477
49.Hukot cz2748275
50.SK Nadoraz25181813474
51.SK Žamberk Tessuti sport69169
52.Dama Sport0161537,5468,5
53.Cycloracing Olomouc16161415461
54.Anag Olomouc2530255
55.Tři šneci502252
56.4ever Cyklo Bulis3021251
SCP Pardubice2130251
58.Cyklosport Dvořák Lanškroun161519,5350,5
59.ASPV Těchonín1830248
60.CC Choceň45145
Bike One45145
62.Dimpex Kosov151612343
63.SPV Javorník1821239
64.MM auto MTB team34134
A-team Novo Bruntál34134
66.TJ Cyklistika Uničov2112233
67.SKC Tufo Prostějov30130
Parapety RS1515230
Nezkušené Lolitky2145330
MiKo Cycles30130
SK SKIVELO Olomouc30130
SHARK BIKERS30130
Nutrend Specialized30130
74.Les Nice1016226
75.Mount time25125
Bike Style25125
Tespo Šumperk25125
Zapro AD team25125
Veloservis Pešek25125
80.Sport Bart Team186224
81.M.B.A. Racing21121
SK Jiří Team Ostrava21121
Mazda Tábor21121
SK Toma Olomouc21121
SPS Sázava21121
86.SKM Zlaté Hory20120
87.FC Jiskra19,5119,5
88.Buldoci Rapotín19119
89.Ekofarma Křížov0144318
90.KTM Šumperk16116
Cyklo KOALA Olomouc16116
Atletika Zábřeh16116
93.CK Slovan Moravská Třebová15115
On road racing team15115
95.STS Chvojkovice-Brod14114
Cykloteam Morava14114
97.Enjoy the sport13113
Skivelo neslyšících Olomouc13113
Silný Team Uničov13113
100.Kalas Racing Team12112
CPV Krnov12112
102.BB cyklosport superior10110
103.BT Kola Kaňkovský818
Staviva eMKo818
105.Bikecentrum Olomouc4327
106.Vápenka Vitošov515
SK-AIB Břidličná515
108.Cyklo Jeseník414
109.B4 Team010
Saint-Gobain MTB Team010
Sokol Maršíkov010
Sundance Opava010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 827 ms