2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2023 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoRymHopLosTroKráKolHraJerHynRapMohSenÚčastCelkem
1.Bikesport Team Mohelnice128124881141335112795111121117111209
2.Kolárna37748211325101421221051127611889
3.Bike Team Zlaté Hory9727892852121939812413510864
4.Force Team Jeseník10512043301105125130112395511820
5.Promotorsport4474959910787337325918111809
6.Bike sport Uničov707582736981456734977811771
7.HEAD PRO TEAM15025603055301501268626
8.Loko Krnov99309348909564308549
9.Silný Team Uničov505565464643405141516011548
10.CykloTomek395555555555254121555111507
11.In-Life Cycling Team3725465064504076593810485
12.SK Salith sport6046213055302146442510378
13.Buldoci Rapotín351139349165957370
14.Fitko Jeseník6743303030423025309327
15.Drahanský sport8030212525211017303
16.TJ Sokol Hrabenov912211421891618121810230
17.Cyklo Polách a syn2530213030301821219226
18.MTB TriBike Academy30343037182525258224
19.Ladermon Team Olomouc293931362130167202
20.HAS Bike Šumperk21252521302518218186
21.Cube Štíty2530302518216258180
22.Mufloni PV4676553177
23.eSeNBáci146318814176
24.Karavan-Su232633372120127172
25.SKM Zlaté Hory183961424160
DK BIKESHOP Racing Team572115674160
27.Cyklo Kyjovský MTB Team85722157
28.Open Cycling Academy30303030305150
29.ACS Drak Vrbno18182551215133
30.BBB Moolbike25252521365132
Dukla Praha30302130215132
32.Prestige Cycling Team14215525145129
33.PSK Přerov111291516151410101210124
34.Mondraker Racing Team303030304120
35.SC Samotišky641921345111
36.Cirlibaba181816181116137110
37.Bike Freaks Holice303030184108
Moravec team69392108
39.Yogi Racing Ostrava3632393107
40.Nava sport30162121155103
RDRY1031103
42.PRO- T team4651297
43.Sportreg2570295
44.Fenix team Jeseník253930394
45.MTB Bludov8118141512988993
46.SK Žamberk Tessuti sport302136387
47.Ethic sport302530385
48.Hartman CZ302130381
49.Cyklotým Havířov30161816480
50.Ski Klub Rýmařov77177
51.C.A.C Šumperk252521371
52.TTC Olomouc25121413464
53.Ski Alp DM61161
54.VOSA Šumvald58158
55.Zekof team2530255
56.AK Račí údolí49149
57.Superior Riders46146
58.Edie Team Vsetín1330243
Snow and Bike43143
60.Víno Karabina41141
61.TJ Šumperk1821239
GHOST Team39139
SK Nadoraz16914339
64.Sporton Šumperk1818236
JKF Jaroměř1818236
Proxima131211336
67.RIO CYCLING TEAM33133
68.Dimpex Kosov32132
69.TriBike MTB Academy31131
70.Bike Team Nové Město na Moravě30130
Cyklostar30130
Kovo Praha30130
AUTO Pokorný30130
74.Aloha Project Cycling team1611227
75.KTM racing team25125
Peksport Specialized25125
KOS Plzeň25125
Tufo Pardus Prostějov25125
TJ Kanoistika Šumperk25125
NOVATOP Bike team25125
81.LKT 80 Šumperk714221
Cyklokramo Suchdol nad Odrou21121
Unikovo mtb team21121
LKS ATOM Dzierzoniow21121
SK Rájec21121
Veus Vyškov21121
T-72M421121
88.Vemblödi19119
89.Extreme obstacle runners18118
B.D.M99218
Decatlhlon czechcycling team18118
Utopia bikes Zábřeh18118
www.corex.cz18118
Sportovní kurzy Opava18118
cyklotrenink.com18118
J.Kulhavý Cycling Team18118
Ski Janov Bedřichov18118
98.NOWIS Team16116
PSG Mechanics16116
Cykloop.cz-BT Morkovice16116
ACT LeraK16116
JaR Sport Letohrad16116
103.CK Slovan Moravská Třebová15115
Best Cycle Team15115
MS cycling_Decathlon Zlin15115
Amt15115
SDH Hrabenov15115
SK Meteor Brno15115
109.MODEL Bike team Opava14114
Tři šneci14114
111.MTB Kovárna13113
TJ Jiskra Králíky13113
SKP Šumperk13113
ON-OFF team13113
115.Bikeclub Svitavy11111
116.Plavci Šumperk10110
117.OCK818
Tespo Šumperk818
Cykloklub Stará Ves818
120.Lazy Swines616
CBS Red Star616
122.Stránský Sport Team515
123.CSC Šumperk414

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 390 ms