2021 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2023

Kalendář závodů editovat

č.   Zkr DatumMístoTypKoef
1.Po jesnické magistrále 23Rymso13.05.2023RýmařovXC1
2.Leznické Hópan 2023Hopst17.05.2023LesniceXC1
3.VC Velké Losiny 2023Losso27.05.2023Velké Losiny fot. hřištěXC1
4.XC Troubelice 2023Troso03.06.2023TroubeliceXC1
5.Králecký úvoz 2023Kráne18.06.2023Králec školkaXC1
6.XC Kolšov 2023Kolso24.06.2023KolšovXC1
7.XC Hrabenov 2023Hrane02.07.2023HrabenovXC1
8.Jeřáb 1003 2023Jerso15.07.2023Červená Vodamaraton1
9.XC Hynčice 2023Hynso29.07.2023Hynčice pod SušinouXC1
10.O cenu Rapotína 2023Rapne13.08.2023RapotínXC1
11.Mohelnický půlmaraton 2023Mohne27.08.2023Mohelnicemaraton1
12.Časovka do vrchu Šumperk-kotelSenne10.09.2023ŠumperkČasovka do vrchu1

Body

Muži A
1.Fláma Tomáš186
2.Kunert Dominik161
3.Hejtmánek Marek147
4.Navařík Robert110
5.Machálek Adam86
Muži B
1.Němec Patrik253
2.Neset Jan231
3.Hlásný Radek194
4.Zbýň Martin148
5.Novák Patrik125
Muži C
1.Petřík Zdeněk216
2.Mervart Martin180
3.Kopecký Lukáš157
4.Ryšavý David137
5.Krejčí Vladislav121
Muži D
1.Kohout Tomáš277
2.Hrubý Petr217
3.Staník Josef175
4.Fláma Miroslav133
5.Kratochvíl Petr124
Muži E
1.Kouřil Jiří255
2.Hejtmánek Miloš186
3.Jiroutek Juraj157
4.Sobala Miroslav126
5.Spáčil Leopold120
Junioři
1.Kohout Tomáš261
2.Fröml Patrik166
3.Harlender Lukáš132
4.Hejtmánek Antonín71
5.Sýkora Josef60
Kadeti
1.Wolf Jonáš214
2.Blažek David150
3.Papoušek Adam138
4.Sýkora Václav55
5.Seidl Martin40
Starší žáci
1.Klecker Adam260
2.Hemžský Lukáš158
3.Petrovský Marek85
4.Hruda Tomáš50
5.Gajdoš Matěj46
Mladší žáci
1.Koláček Adam František196
2.Kořistka Jakub120
3.Zvědělík Jakub112
4.Jurka Lukáš106
5.Maivald Matyáš85
Ženy A
1.Hrubá Veronika290
2.Nesetová Tereza85
3.Linhartová Štěpánka71
4.Wojcik Laura42
5.Petrušková Táňa37
Ženy B
1.Komárková Eva226
2.Kašparová Lenka190
3.Panochová Alena101
4.Pugnerová Irena90
5.Přibylová Dagmar71
Kadetky
1.Poláková Eliška170
2.Nevosadová Lucie91
3.Staňová Šarlota90
4.Nevosadová Barbora42
5.Stříbná Julie30
Starší žákyně
1.Rozehnalová Lucie193
2.Smolíková Nela85
3.Čechová Eliška55
4.Kořistková Anna51
5.Patermannová Elen25
Mladší žákyně
1.Doláková Markéta148
2.Panochová Vanda138
3.Jaššová Viktorie118
4.Smolíková Klára105
5.Lamichová Kristýna90
Malí žáci
1.Jelínek Ondřej221
2.Rozehnal Matěj115
3.Mařík Karel103
4.Pobořil Matěj79
5.Maivald Sebastián75
Předžáci
1.Bodný Lukáš235
2.Köhler Jaroslav200
3.Mach Patrik164
4.Bittner Zdeněk157
5.Leszczynski Maxmilian130
Benjamínci
1.Mach Filip161
2.Gabrhelová Gabriella115
3.Boxan Oliver68
4.Kanošová Aneta53
5.Hekele Emily45
Týmy
1.Bikesport Team Mohelnice1209
2.Kolárna889
3.Bike Team Zlaté Hory864
4.Force Team Jeseník820
5.Promotorsport809

Počty závodníků

KategorieRymLosTroKráKolHraJerHynRapMohSenPrůměrMediánSuma
Muži A12856243771086,5772
Muži B18795478891448,5893
Muži C13131185681317221411,813130
Muži D15121486915131513611,513126
Muži E5544541269745,9565
Junioři722435758334,5449
Kadeti7331223311123,5338
Starší žáci846122346333,8342
Mladší žáci1385242612555,6562
Ženy A65212533212,7230
Ženy B525111645323,2335
Kadetky4421131111,6118
Starší žákyně4211122111,4115
Mladší žákyně9333467343,8342
Malí žáci2214156612720191212,112133
Předžáci281923151191216252116,316179
Benjamínci784455714115,9565
Všechny kat.17611811667567510012617013258108,51161194
Výpočet trval 421 ms