2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Kolárna14515012112461172,5251186341769811814596168161359,5(1721,5)
2.SC Samotišky1229913610492196,555118918186111118110117202,5161335(1839)
3.Bike sport Uničov8410011611334172,521928581231109110096157,5161148(1476)
4.Credo team10310110010511514710434844628795511972151,5161129,5(1443,5)
5.Bike Academy Opletal789310325116127,530768510118131948513545161070,5(1342,5)
6.Bikesport Team Mohelnice341064613879074253041100217841151,515814,5(937,5)
7.Nava sport13154812116109,530633430416776697215763,5(894,5)
8.Cyklo Polách a syn74779488654574133516685134361,515634,5(771,5)
9.Oknoplast Šumperk258261113245307057566764624814612(710)
10.In-Life Cycling Team3451184565693060481430110252582,515594,5(706,5)
11.Unikovo MTB team3246504355615044452841377213507(604)
12.TNF bike team5130256525693021302192181867,514484,5(562,5)
13.Stevens Bikes - Emilio Sport6025555782342634254036552413479(553)
14.Cyklosport Dvořák Lanškroun4039433643,54244283327403412394,5(449,5)
15.SK Šela sport303030452530302544253076,512370,5(420,5)
16.SK Salith Sumtex Šumperk2521212537,5463139253041304513349,5(416,5)
17.Cykloklub Morava262823815571630910139312311(328)
18.Novatop Lapierre3030303037,530303029303011307,5(336,5)
19.TJ Sokol Hrabenov1141862300
20.Short bike Olomouc1621162131,50181839364811264,5
21.LKT 80 Šumperk53253064,5243631,57264
22.SKC Tufo Prostějov3021253045303030219262
23.Promotorsport336441551206223
24.Vašíček pekařství a cukrářství1318142130025141416184512215(228)
25.Jeseničtí orli152468964203
26.Fitko Jeseník251631,525501816158196,5
27.Hannah21253025252537,57188,5
28.C.A.C Šumperk1827211221253031,58185,5
29.SK SALITH sport, z.s.1521162525251821169182
30.BBB Moolbike2116142116141825259170
31.Bike Freaks Holice5546603161
32.eSeNBáci13155760155160
33.ACS Drak Vrbno1492533159
34.Cirlibaba1513292115181419,58144,5
35.Hartman CZ58,531543143,5
36.SPORTON Šumperk16160164221317142
37.SK Žamberk Tessuti sport31,53025444130,5
38.Les Nice37183018215124
39.Red Point racing10131214121214278114
40.Loupežníci1024211146,55112,5
41.Ranč Hranice8446516,51471412151212109,5(117,5)
42.Bike Team Zlaté Hory50572107
43.Dama Sport21253012488
44.Sportakus5235287
Sport Bart Team29331213487
46.MTB Bohdíkov1412134101218783
47.Force Team Jeseník43,52118382,5
48.Víno Karabina1615161516,5578,5
49.TJ Jiskra Králíky105810136619,5877,5
50.RCR Bike Team Česká Třebová76176
4ever Cyklo Bulis5521276
52.SKP Olomouc111214180511771
53.Novatop Ghost2730257
54.Ethic sport2530255
55.Proxima21258354
56.On road racing team162412352
TJ Cyklistika Uničov103012352
58.Head Bike TJ Opava8121514449
59.Cyklo Bendlkub48148
Leskovec1830248
61.Yogi Racing Ostrava46146
MiKo Cycles2125246
CPV Krnov2521246
BT Kola Kaňkovský151516346
Veloservis Pešek02125346
66.SK Jiří Team Ostrava45145
67.Mike Bike Cycling Team31,513244,5
68.Tři šneci42142
Mapei Merida Kaňkovský2121242
Sk Bagbike02121342
71.CykloFort2516241
Superior Riders41141
Enjoy the sport2021241
74.Cyklo TJ Písečná16714337
75.Ricardo Racing11169336
SCP Pardubice01818336
77.Ski areál Šanov34134
78.ASPV Těchonín1400145533
79.Montiva mtb Fryšták30130
Cyklo MXM Hulín30130
SKM Zlaté Hory1812230
SHARK BIKERS30130
Pell's Hard Bikers30130
Cycloracing Team A30130
Mount time30130
86.Cyklo Jeseník1512227
87.CROSS BIKE CZ25125
Cycloracing Olomouc25125
SPV Javorník25125
Tespo Šumperk25125
91.Atletika Zábřeh1013223
92.SK Piranha Bike21121
Sokol Dubicko21121
Tlačpára21121
Pomněnka21121
96.KN Project911220
97.Moolbike Team19,5119,5
98.Ghost - mojekolo.cz18118
Parapety RS18118
Valaští Bajkeři Superior18118
OD Morava Holešov18118
Prestige Cycling Team18118
103.Kolovrat16116
Opavský sportovní klub16116
Nezkušené Lolitky16116
106.VS87 Team123215
Rusava Bike team15115
Pell's15115
SK Salix Grymov15115
SK Toma Olomouc15115
Bike Sport Club Opava15115
Cyklo Žopy15115
113.SK Nadoraz014214
Sokol Maršíkov140214
ALW14114
Buldoci Rapotín95214
Anag Olomouc14114
118.PBV MTB Team Brno13113
Bike Triatlon Morkovice13113
120.Melites12112
Cyklan cz12112
Biker's team Jeseník12112
OK Bag12112
SK-AIB Břidličná48212
125.Certas11111
TC Sport Desná11111
127.Ski klub Česká Třebová10110
Miki team10110
129.Klub vytrvalostních sportů919
130.Ski Břidličná616
131.Bikecentrum Olomouc515
132.toblerone hatex team414
Staviva eMKo414
134.Cykloklub Stará Ves111
135.Travelbike010
Stevens Bolatice010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 890 ms