2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Muži D

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Spáčil LeopoldNovatop Lapierre19593030303037,530303021303011307,5(328,5)
2.Vala MartinBike sport Uničov19622525214521212525459253
3.Vychodil LubomírIn-Life Cycling Team195718211815243013142537,510215,5
4.Hejtmánek MilošC.A.C Šumperk19631827211221253031,58185,5
5.Kouřil JiříFitko Jeseník1955251631,5252518167156,5
6.Eliáš JosefCirlibaba19591513142115181419,58129,5
7.Brandýs RomanKolárna1963211622,5151622,56113
8.Kosek JiříStudené19662101818918217105
9.Brückner IvanMTB Bohdíkov19491412134101218783
10.Kukula ZdeněkVíno Karabina19501615161516,5578,5
11.Všetička ZdeněkSKP Olomouc1953111214180511771
12.Opletal VladimírBike Academy Opletal19642501625466
13.Konopa MilanCredo team196116151321465
Trojek KarelOknoplast Šumperk19558182118465
15.Gargulák Michal1966182521364
16.Raida IvoeSeNBáci195513153915555
17.Krňávek PetrStevens Bikes - Emilio Sport19631624240
18.Hudeček DušanJeseničtí orli19641618234
19.Vaida JiříOlomouc195619,514233,5
20.Leicht JiříASPV Těchonín19491400145533
21.Sedláček JiříOstrava195730130
Adamík JiříCredo team196113134330
Šťasta LiborPell's Hard Bikers196630130
Pavlák LuděkBrno196630130
25.Uchytil AloisBike Team Zlaté Hory19661415229
26.Polcer Ferdinand195627127
27.Daňhel MojmírCPV Krnov196425125
Kolomazník MiroslavHolešov196325125
29.Sobala MiroslavCyklo TJ Písečná1962167223
30.Křepela Luděk196421121
Kočí RomanPotštejn19651011221
32.Jiroutek JurajIn-Life Cycling Team1960514219
33.Flégl AlešNáchod196318118
34.Rohan JanOpavský sportovní klub196216116
35.Steuer RadovanBike Sport Club Opava196415115
Machalický MilanSK Toma Olomouc196115115
Kutňák OtaRusava Bike team195615115
38.Keprt JanSK Nadoraz1954014214
39.Sláma RichardPBV MTB Team Brno196213113
Misina Andrzen195313113
41.Křížek JosefMelites196312112
Černín PavelVysoké Mýto196312112
Hynek VladimírBiker's team Jeseník195812112
Raiskub JiříCyklan cz196312112
45.Petruš LubomírACS Drak Vrbno196311111
Jiřík VítCertas196311111
47.Nevosad Jindřich---196228210
Komárek BedřichHlubočky195337210
49.Fuchs VladimírOpava1954616
Kuběnka OldřichSki Břidličná1956616
51.Grepl JosefeSeNBáci1950212
52.Holec PavelCredo team1965111

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1078 ms