2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2016 - Muži D
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Junioři
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Juniorky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Los
Lez
Krá
Rab
Boz
Hra
Jeř
Hyn
Rap
Ram
Mor
Moh
Kol
Šum
Elm
Sen
Účast
Celkem
1.
Spáčil Leopold
Novatop Lapierre
30
30
30
30
37,5
30
30
30
21
30
30
11
307,5
(328,5)
2.
Vala Martin
Bike sport Uničov
25
25
21
45
21
21
25
25
45
9
253
3.
Vychodil Lubomír
In-Life Cycling Team
18
21
18
15
24
30
13
14
25
37,5
10
215,5
4.
Hejtmánek Miloš
C.A.C Šumperk
18
27
21
12
21
25
30
31,5
8
185,5
5.
Kouřil Jiří
Fitko Jeseník
25
16
31,5
25
25
18
16
7
156,5
6.
Eliáš Josef
Cirlibaba
15
13
14
21
15
18
14
19,5
8
129,5
7.
Brandýs Roman
Kolárna
21
16
22,5
15
16
22,5
6
113
8.
Kosek Jiří
Unikovo mtb team
21
0
18
18
9
18
21
7
105
9.
Brückner Ivan
MTB Bohdíkov
14
12
13
4
10
12
18
7
83
10.
Kukula Zdeněk
Víno Karabina
16
15
16
15
16,5
5
78,5
11.
Všetička Zdeněk
SKP Olomouc
11
12
14
18
0
5
11
7
71
12.
Opletal Vladimír
Bike Academy Opletal
25
0
16
25
4
66
13.
Konopa Milan
Nový Malín
16
15
13
21
4
65
=
Trojek Karel
Oknoplast Šumperk
8
18
21
18
4
65
15.
Gargulák Michal
18
25
21
3
64
16.
Raida Ivo
eSeNBáci
13
15
3
9
15
5
55
17.
Krňávek Petr
Stevens Bikes - Emilio Sport
16
24
2
40
18.
Hudeček Dušan
Jeseničtí orli
16
18
2
34
19.
Vaida Jiří
Olomouc
19,5
14
2
33,5
20.
Leicht Jiří
ASPV Těchonín
14
0
0
14
5
5
33
21.
Sedláček Jiří
Ostrava
30
1
30
=
Adamík Jiří
Credo team
13
13
4
3
30
=
Šťasta Libor
Pell's Hard Bikers
30
1
30
=
Pavlák Luděk
Brno
30
1
30
25.
Uchytil Alois
Bike Team Zlaté Hory
14
15
2
29
26.
Polcer Ferdinand
27
1
27
27.
Daňhel Mojmír
CPV Krnov
25
1
25
=
Kolomazník Miroslav
Holešov
25
1
25
29.
Sobala Miroslav
Cyklo TJ Písečná
16
7
2
23
30.
Křepela Luděk
21
1
21
=
Kočí Roman
Potštejn
10
11
2
21
32.
Jiroutek Juraj
In-Life Cycling Team
5
14
2
19
33.
Flégl Aleš
Náchod
18
1
18
34.
Rohan Jan
Opavský sportovní klub
16
1
16
35.
Steuer Radovan
Bike Sport Club Opava
15
1
15
=
Machalický Milan
SK Toma Olomouc
15
1
15
=
Kutňák Ota
Rusava Bike team
15
1
15
38.
Keprt Jan
SK Nadoraz
0
14
2
14
39.
Sláma Richard
PBV MTB Team Brno
13
1
13
=
Misina Andrzen
13
1
13
41.
Křížek Josef
Melites
12
1
12
=
Černín Pavel
Vysoké Mýto
12
1
12
=
Hynek Vladimír
Biker's team Jeseník
12
1
12
=
Raiskub Jiří
Cyklan cz
12
1
12
45.
Petruš Lubomír
ACS Drak Vrbno
11
1
11
=
Jiřík Vít
Certas
11
1
11
47.
Nevosad Jindřich
SKM Zlaté Hory
2
8
2
10
=
Komárek Bedřich
Hlubočky
3
7
2
10
49.
Fuchs Vladimír
Opava
6
1
6
=
Kuběnka Oldřich
Ski Břidličná
6
1
6
51.
Grepl Josef
eSeNBáci
2
1
2
52.
Holec Pavel
Credo team
1
1
1
Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 578 ms