2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2016 - Muži C

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecLosLezKráRabBozHraJeřHynRapRamMorMohKolŠumElmSenÚčastCelkem
1.Krejčí VladislavBike sport Uničov1825302537,521302530302537,512295(334)
2.Beneš PavelNava sport2521212116273018180161630214515259(325)
3.Navařík RobertNava sport3018254515162121302710248
4.Tyráček MartinBBB Moolbike2116142116141825259170
5.Jílek MartinCyklo Polách a syn13121830182125218158
6.Doležel JaromírRanč Hranice8446516,51471412151212109,5(117,5)
7.Harlender MichalKolárna14101413121113168103
8.Hrubý PetrLes Nice30183018496
9.Kulík VladislavCykloklub Morava1511241318581
10.Tomášek MichalCredo team141522,51315579,5
11.Švéda RomanTJ Jiskra Králíky105810136619,5877,5
12.Horký LubomírCyklo Polách a syn1315211115575
13.Staník JosefBike sport Uničov5719,5981015773,5
14.Petrovský MarekLoupežníci1010111122,5564,5
15.Planička RobertBikesport Team Mohelnice16151613460
Kostka TomášCredo team9131424460
17.Lukašák ŠtefanShort bike Olomouc181818354
18.Rozehnal VáclavPromotorsport3188613,5548,5
19.Navrátil ViktorUničov1181514448
20.Haluzík MartinKolárna01631,5347,5
21.Pecháček AdamMike Bike Cycling Team31,513244,5
22.Pěnkava RadomilSC Samotišky1111516,5443,5
23.Kolomazník TomášZábřeh1212117442
24.Riedl RadomírKolárna141215341
Orálek DušanCykloFort2516241
26.Kouřil MartinFitko Jeseník02515340
27.Vychodil TomášBike Team Zlaté Hory2116237
28.Jakl LiborSC Samotišky99115434
29.Krejčí Michal30130
Veselovský Vlastimil30130
Žmolík MilanMontiva mtb Fryšták30130
32.Musila RenéSportakus1514229
33.Plesník PetrLes Nice721228
Nečas MiroslavOn road racing team1612228
35.Majkut PetrSportakus25125
Chalupa PetrCycloracing Olomouc25125
Hwozdecki RichardBike sport Uničov13660425
Pozler TomášBohdaneč25125
39.Neumann BorisJeseničtí orli1012222
Rešl DavidBikesport Team Mohelnice2155322
41.Ehrlich VáclavTlačpára21121
Kessler JiříPomněnka21121
43.Malý TomášKN Project911220
Panoch VáclavBike Academy Opletal128220
45.Pavelka RadekValaští Bajkeři Superior18118
46.Urbášek DaliborMohelnice764317
47.Zámečník JaroslavZlín16116
48.Dvořák JiříVS87 Team123215
Vymazal PetrSK Salix Grymov15115
50.Žák Marek59214
Hejtmánek CtiborALW14114
Plaček KamilMohelnice14114
53.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice85213
54.Štancl VlastimilStevens Bikes - Emilio Sport84212
Spáčil RadekDama Sport12112
Patrman TomášOlomouc57212
Kočvara JiříSK-AIB Břidličná48212
58.Buček PetrRicardo Racing11111
59.Kubíček PetrŠUMPERK10110
Zita LiborAtletika Zábřeh10110
Gross Petr10110
Vašata PavelRCR Bike Team Česká Třebová10110
63.Spratek Jindřich919
Květoň VladimírKlub vytrvalostních sportů919
Žilka MartinRicardo Racing919
Erneker PetrMohelnice919
Holubec ZdeněkBike Triatlon Morkovice919
68.Hocz MartineSeNBáci2628
Pospíšil PetrOn road racing team818
70.Černoch JakubeSeNBáci717
Krčmář RomanUničov717
Cohla Martin717
73.Smrčka JiříŠumperk616
74.Adámek Jan515
Zejfart KarelCykloklub Morava515
Zemene BřetislavNemile515
Sebök LadislavŠumperk5025
Slezáček KarelBikecentrum Olomouc515
Vyležík Stanislav515
Wilczynski Petr515
Hron Jiří515
Tvarůžka TomášKroměříž515
Fencl RadovanŠternberk515
84.Novosad Jan414
Kukula MarcelStaviva eMKo414
Kratochvíl PetrCyklo Polách a syn414
Hrubý Paveltoblerone hatex team414
88.Kolavik Radek313
Zmeškal RobertKřtomil313
Nátěsta MartinMaletín313
Grepl PetrCyklo Jeseník313
92.Ryšavý DavidBikesport Team Mohelnice212
Podešva MiroslavMedlov212
Trébal Richard212
95.Glacner MiroslavCykloklub Stará Ves111
Mádr RenéSK Salith Sumtex Šumperk111
Zemek LubomírOpava0121
98.Březina PetrStaré Město pod Sněžníkem010
Šindler Zbyněk010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 852 ms