2018 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2015 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezMrtKráRabBozHynSenJeřHeřRapRamMorMohŠumKolHraÚčastCelkem
1.Kolárna1401271366743202,5115119324192101106123124132135171353,5(1835,5)
2.Bike sport Uničov1111251141308937,51291312512814077161274675109,5171244,5(1610)
3.Oknoplast Šumperk559210012421142,51813198609611807785127163,5171192(1508)
4.Credo team77921059398163,5100113914810127798311041124,5171100(1546)
5.SC Samotišky9387889989978880873310211094160,5141020,5(1307,5)
6.Nava sport1265142636761,542842199109552110111011416934,5(1166,5)
7.Bikesport Team Mohelnice656440496914737548242145525104667115317876(1137)
8.SK Salith Sumtex Šumperk3658675366252546646030551114611415694(856)
9.Unikovo MTB team51512569756082827085506512690(765)
10.TNF bike team55251855601178936516966784437,514684(800,5)
11.In-Life Cycling Team293577303676,558371043657745755317216667,5(864,5)
12.Cyklo Polách a syn16109961573,546254821115830253064,515580(668)
13.Cyklosport Dvořák Lanškroun4875514236764133443676,511525,5(558,5)
14.Cykloklub Morava16284543581365335911410474
15.Jeseničtí orli10013,554557371327398,5
16.eSeNBáci1021191353356
17.Novatop Lapierre30303030436959458336
18.SK Šela sport27,5254027462143212525303412322,5(364,5)
19.Bike Academy Opletal1830304530303018213021302513301(358)
20.KTM Šumperk45303025309301818214511292(301)
21.SKC Tufo Prostějov3030253037,5302525302510287,5
22.LKT 80 Šumperk147119,56730112110309273,5
23.Sport Bart Team42,55149,5463127227269
24.TJ Sokol Hrabenov1141442258
25.Ski Klub Vrbno352540303744457256
26.Red Point racing182125162721213016018212531,514240,5(290,5)
27.SK Žamberk Tessuti sport252537,525373030308239,5
28.Ethic sport303030453030257220
Short bike Olomouc3421112115242518153016151613220(261)
30.Ski Petříkov7069783217
31.Stevens Bikes - Emilio Sport0188751465202
32.C.A.C Šumperk014301518014252531,510172,5
33.Vašíček pekařství a cukrářství31,513211614162137,58170
34.Hartman CZ252160634169
35.TJ Cyklistika Uničov30304530305165
36.Les Nice182502537,532058142,5
37.Cycloracing Team A212118252131,56137,5
38.Cirlibaba2918341619,5126128,5
39.Fitko Jeseník2125152125216128
Ranč Hranice91510716,50914131519,511128
41.SKP Olomouc90141816667131219,511120,5
42.Yogi Racing Ostrava3030030305120
43.Proxima25181643125114
44.MTB Bohdíkov1171511119111522,59112,5
45.TJ Jiskra Králíky12611819,510855111811108,5(113,5)
46.4ever Cyklo Bulis303018304108
47.Bikecentrum Olomouc3027257145103
48.On road racing team1436513101
49.BBB Moolbike1516162524596
50.Staviva eMKo12151841821688
51.Parapety RS1915211615586
Ekofarma Křížov010123116116786
53.Ghost - mojekolo.cz22,53401811585,5
54.Scott Scania Team Kolín303025385
Cyklo TJ Písečná262534385
56.Passeggiata Nový Malín162522,5180581,5
57.Lazy Swines167,52381110675,5
58.Cyklo Jeseník301526371
59.Bike Team Zlaté Hory152523363
60.SK Conti-RSC37,525262,5
61.Dama Sport252116362
62.DT Swiss58,5158,5
63.RCR Bike Team Česká Třebová56156
Buldoci Rapotín515256
65.Inkospor team2530255
Mapei Merida Kaňkovský30025355
67.Miki team12101121454
68.KC Horní Studénky3616252
SKM Zlaté Hory132910352
Nezkušené Lolitky2527252
71.Bike One51151
BMX Uničov3021251
73.SPORTON Šumperk939248
Čerti Kunčina3018248
75.ASPV Těchonín1391210444
76.Tři šneci40,5140,5
77.Sportakus1525240
78.SPV Javorník1821239
79.BT Kola Kaňkovský1325238
80.SCP Pardubice1621237
81.Loupežníci2313236
82.Loges bike team35135
83.Rodak31,5131,5
84.Bakako Nová Paka30130
Montiva mtb Fryšták30130
Superior Cyklofit High530130
Bikestyle30130
Sokol Dubicko30130
Mike Bike Cycling Team30130
90.Bajala Bike Červenka18011329
OK Bag1514229
92.KN Project27127
93.SKI Skuhrov nad Bělou25125
Opavský sportovní klub25125
Bikers Tišnov25125
Amenity mtb team25125
Veloservis Pešek25125
ACS Drak Vrbno25125
cyklotrenink.com25125
100.Enjoy the sport24124
101.Sokol Maršíkov149223
102.Silný Team Uničov10,512222,5
103.Ktukol Glucholazy22122
SMC Fort Ústí nad Orlicí1066322
105.HC Boskovice21121
SKI TEAM Olomouc21121
Cyklo Žopy21121
KT Tryskomyš21121
Bike Team Sazovice21121
Kolovrat21121
Auto Gamba21121
112.Cyklo Kudláček155220
113.BB cyklosport superior19,5119,5
Pulci19,5119,5
115.Drásal Team Holešov18118
Hannah1800318
SK Nadoraz5013318
Redpoint-Eleven Team18118
119.INS-Náchod16116
Tespo Šumperk16116
Valaští Bajkeři Superior16116
CK MTB Hlinsko16116
i-treking16116
Namazané Šlapky16116
T.lama MTB16116
126.OD Morava Holešov15115
Sundance Opava15115
Tlačpára15115
SK Štíty15115
130.Fenix team Jeseník140214
TJ Sokol Litovel14114
132.Cykloteam Morava13113
A Bike Club Ostrava013213
CC Choceň13113
Peksport Specialized13113
CV 0713113
Stalak Team13113
138.Ski klub Česká Třebová12112
Duko Rýmařov12112
Ricardo Racing12112
Sokol Horní Heřmanice12112
3atlonteam Uničov12112
143.XCT Horní Heřmanice11111
ALW11111
145.Trob Racing Team10110
M.B.A. Racing010210
Kamion Rapotín10110
148.KCL Kooperativa-Svijany919
149.jospo Holešov616
GIANT Brno616
151.Půjčovna koloběžek Šumperk515
SK-AIB Břidličná515
153.Severka Šumperk414
154.Dimpex Kosov010
CPV Krnov010
TC Sport Desná010
Biker's team Jeseník010
MTB Žďár010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 688 ms