2020 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kolárna112100621051191151181181019812313612264165127127171270(1912)
2.Stevens Bikes - Emilio Sport1501041351261361451086067141560118,5131149,5(1238,5)
3.Bikesport Team Mohelnice78111979294112661097861116111361027417411434181140(1659)
4.Bike sport Uničov10311348110113783715040106110939181129105161132(1507)
5.In-Life Cycling Team25108105251131106421851175130536996169,53030181036,5(1301,5)
6.Nava sport10597462850341066482464212961130,5718016925,5(1171,5)
7.TNF bike team646258102466012710660401151618394697,5914218884,5(1189,5)
8.SC Samotišky1001011039497186710025211143912840(879)
9.Credo team898793667263427681416190107153366743718835(1193)
10.Cyklo Polách a syn66704650959925706430507361,5437115719,5(913,5)
11.Oknoplast Šumperk68737775493816771392417618341515666(762)
12.Unikovo mtb team4255606550465060945866633046635116635(899)
13.Cykloklub Morava36375929938274373025153952,57914588,5(687,5)
14.Cirlibaba10130319528381416152567,5399013544,5(589,5)
15.SK Salith Sumtex Šumperk425055524829285437315548303440,5703917514,5(742,5)
16.TJ Cyklistika Uničov3025303030303030556021604582,56015482,5(618,5)
17.LKT 80 Šumperk5916301860606957719440
18.SK Šela sport5852551437696341399428
19.SK Žamberk Tessuti sport253030592145303030605137,53013402,5(478,5)
20.Ekofarma Křížov251835304116363930183964,5364614396,5(473,5)
21.Fitko Jeseník213043255067303037,5252511362,5(383,5)
22.Porsche Olomouc253025254325372182,59313,5
23.Sport Bart Team16394626391693131,55110304,5
24.Parapety RS1325123518131614462138251025,5412516299,5(377,5)
25.eSeNBáci11161061184251
26.Passeggiata Nový Malín143436131421211824431611241(254)
27.Proxima21211821212125213012252512231(261)
28.Hartman CZ1664372564,55206,5
29.BT Kola Kaňkovský37180135564,56187,5
30.Miki team484858,5304184,5
31.Bikecentrum Olomouc254339604167
32.KC Horní Studénky25253031,530256166,5
33.C.A.C Šumperk1208211321152115181811162
34.Ski Petříkov7058604161
35.Hsk Haná543030454159
36.TJ Jiskra Králíky1011147528341213,51410148,5
37.Dama Sport372525307246148
38.Stalak Team2630152118306140
39.Les Nice25212914155307139
40.Jeseničtí orli705440155134
41.TJ Sokol Hrabenov181055464129
42.Ranč Hranice664138141681110,5161312115,5(125,5)
43.BBB Moolbike181511161022,5217113,5
44.KTM Šumperk025212510306111
45.Fenix team Jeseník1286298
46.Active sport Jaroměř21302121493
Cyklo TJ Písečná1631141418593
48.Cyklo SML260301222590
49.DT Swiss281049,5387,5
50.XCT Horní Heřmanice82182
51.On road racing team3737,5274,5
52.Merida Biking Team2545270
53.ASPV Těchonín1415111613569
54.Vašíček pekařství a cukrářství162525366
55.Ghost - mojekolo.cz18150257,5565,5
56.Yogi Racing Ostrava04716363
57.Stevens Bolatice211625362
58.TC Sport Desná92527361
59.Atletika Zábřeh2221115459
60.Cyklo MXM Hulín3721258
Hervis58158
62.ČS Specialized2530255
63.Drásal Team Holešov2331,5254,5
64.Buldoci Rapotín1834252
Duko Rýmařov121822352
66.Sportakus51151
4ever Cyklo Bulis51151
68.SK Jiří Team Ostrava2525250
69.Cbase Brno141518347
70.Lazy Swines5051147,514746,5
71.Bike Team Zlaté Hory1529244
72.Novatop Lapierre37137
73.CykloFort2115236
74.Mapei Merida Kaňkovský35135
75.TJ Baník Ostrava1518233
Víno Karabina1112100433
77.SK Nadoraz011615432
78.Ski klub Česká Třebová1516,5231,5
79.Skivelo neslyšících Olomouc31131
Hannah1516231
81.Tüv Süd Rusava Bike Team30130
Big Shock Team30130
CK Slovan Moravská Třebová30130
Bikers Tišnov30130
SPV Javorník30130
Bakako Nová Paka30130
Nutrend Specialized30130
Kamion Rapotín30130
Montiva mtb Fryšták30130
Bike Triatlon Morkovice30130
91.OK Bag1316,5229,5
92.OEZ Letohrad1513228
93.Rodak26126
Silný Team Uničov13013326
SKI Skuhrov nad Bělou26126
SKM Zlaté Hory26126
97.Novatop Ghost25125
Toyota Dolák MTB0250325
Hradec Team25125
TJ Bystřice pod Hostýnem25125
Superior Riders25125
Bike Sport Club Opava25125
103.Intuice Šumperk168224
104.Bajala Bike Červenka21121
ACS Drak Vrbno21121
Moravec team210221
Čerti Kunčina21121
Veus Vyškov21121
Ktukol Glucholazy21121
i-treking21121
Sk Bagbike21121
112.RCR Bike Team Česká Třebová20120
113.Bike Team Bludov910219
114.Opavský sportovní klub18118
SK Piranha Bike18118
OD Morava Holešov18118
Ricardo Racing018218
MiKo Cycles18118
CTC Fort SMC Ústí n/O18118
Redpoint-Eleven Team18118
Velo Vít sport18118
BMX Uničov18118
123.Ghost - Rubena Racing16116
Orel Bořitov16116
KTM racing team16116
126.Cyklo Žopy15115
Škop team Losiny15115
Cyklosport Dvořák Lanškroun15115
Sokol Horní Heřmanice15115
130.Pulci14114
Rusava Bike team14114
Klub vytrvalostních sportů14114
HC Boskovice14114
134.SKP Olomouc13,5113,5
135.SSPK Junior13113
CK MTB Hlinsko13113
SKC Tufo Prostějov13113
DammaBike Opava13113
TTC Ústí nad Orlicí13113
toblerone hatex team130213
Anag Olomouc13113
Cykloklub Stará Ves13113
143.Club Koruna Olomouc012212
Nábytkové studio Lazecký12112
RaFaMaZ12112
Pionýr Sušice12112
Loupežníci12112
KN Project93212
149.Nezkušené Lolitky11111
ALW11111
FBŠ Hattrick Brno11111
Auto Gamba11111
Biker's team Jeseník11111
154.CV 0710110
SK Conti-RSC10110
156.Sporton Šumperk919
Kolovrat919
Staviva eMKo919
Bike Sport servis Opava919
KS Pardubice919
Retia Pardubice919
Fortex ski Moravský Beroun919
163.Zapro AD team818
Tři šneci818
BB cyklosport superior818
166.Berniess Team717
Giant Brno717
Cyklo Lazníky717
169.SMC Fort Ústí nad Orlicí616
SK Štíty616
171.Jospo Holešov515
Herbalive515
173.FC Jiskra414
174.SoteSport313
175.Bikekram010
Kolokrám010
TJ Favorit Brno010
Cyklo Kudláček010
Galaxy Team Hranice0020
CPF Jeseník010
DolomityTeam010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 850 ms