2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Kolárna11210262105119115118118101981261361222170165127127181273(1944)
2.Stevens Bikes - Emilio Sport1501041351261361451086067141560118,5131149,5(1238,5)
3.Bikesport Team Mohelnice78111979294112661097861116111361027417411434181140(1659)
4.Bike sport Uničov10311348110113783715040106110939181129105161132(1507)
5.In-Life Cycling Team25108105251131106421851175130536996169,53030181036,5(1301,5)
6.Nava sport10597462850341066482464212961130,5718016925,5(1171,5)
7.SC Samotišky1001011039497186710025211143912840(879)
8.Credo team898793667463427681416190107153466743718837(1196)
9.TNF bike team46445897306012790513010916184679,5702117787,5(992,5)
10.Cyklo Polách a syn66704650959925706430507461,5437115720,5(914,5)
11.Oknoplast Šumperk68737775493816771392417618341515666(762)
12.Unikovo MTB team4255606550465060945866633046635116635(899)
13.Cykloklub Morava36375929938274373025153952,57914588,5(687,5)
14.Cirlibaba10130319528381416152567,5399013544,5(589,5)
15.SK Salith Sumtex Šumperk425055524829285437315548303440,5703917514,5(742,5)
16.TJ Cyklistika Uničov3025303030303030556021604582,56015482,5(618,5)
17.LKT 80 Šumperk5916301860606957719440
18.SK Šela sport4030304545341014374863413913422(476)
19.SK Žamberk Tessuti sport253030592145303030605137,53013402,5(478,5)
20.Ekofarma Křížov251835304116363930183964,5364614396,5(473,5)
21.Fitko Jeseník213043255067303037,5252511362,5(383,5)
22.Porsche Olomouc253025254325372182,59313,5
23.Sport Bart Team16394626391693131,55110304,5
24.Parapety RS1325123518131614462138251025,5412516299,5(377,5)
25.eSeNBáci11161061184251
26.Proxima21211821212125213012252512231(261)
27.Hartman CZ1664372564,55206,5
28.BT Kola Kaňkovský37180135564,56187,5
29.Miki team484858,5304184,5
30.Passeggiata Nový Malín141315131421211824181611174(187)
31.Bikecentrum Olomouc254339604167
32.KC Horní Studénky25253031,530256166,5
33.Ski Petříkov7058604161
34.TJ Jiskra Králíky1011147528341213,51410148,5
35.Dama Sport372525307246148
36.Les Nice25212914157307141
37.Stalak Team2630152118306140
38.Jeseničtí orli705440155134
39.TJ Sokol Hrabenov181055464129
40.C.A.C Šumperk0132115211518188121
41.Ranč Hranice664138141681110,5161312115,5(125,5)
42.BBB Moolbike181511161122,5217114,5
43.KTM Šumperk025212510306111
44.Fenix team Jeseník1286298
45.Active sport Jaroměř21302121493
Cyklo TJ Písečná1631141418593
47.Cyklo SML260301222590
48.DT Swiss281049,5387,5
49.XCT Horní Heřmanice82182
50.Bike Academy Opletal140131815210781
51.On road racing team3737,5274,5
52.Merida Biking Team2545270
53.ASPV Těchonín1415111613569
54.Cycloracing Team A212125367
55.Vašíček pekařství a cukrářství162525366
56.Ghost - mojekolo.cz18150257,5565,5
57.Yogi Racing Ostrava04716363
58.Stevens Bolatice211625362
Hervis62162
60.TC Sport Desná92527361
61.Atletika Zábřeh2221116460
62.Cyklo MXM Hulín3721258
63.ČS Specialized2530255
64.Drásal Team Holešov2331,5254,5
65.Buldoci Rapotín1834252
Duko Rýmařov121822352
67.4ever Cyklo Bulis51151
Sportakus51151
69.SK Jiří Team Ostrava2525250
70.Cbase Brno141618348
71.Lazy Swines5051157,514747,5
72.Bike Team Zlaté Hory1529244
73.Novatop Lapierre39139
74.Mapei Merida Kaňkovský35135
75.Víno Karabina1112100433
TJ Baník Ostrava1518233
77.SK Nadoraz011615432
78.Ski klub Česká Třebová1516,5231,5
79.Skivelo neslyšících Olomouc31131
Ricardo Racing01318331
81.Big Shock Team30130
Bike Triatlon Morkovice30130
Bakako Nová Paka30130
SPV Javorník30130
Bikers Tišnov30130
Kamion Rapotín30130
Nutrend Specialized30130
Tüv Süd Rusava Bike Team30130
Montiva mtb Fryšták30130
90.OK Bag1316,5229,5
91.OEZ Letohrad1513228
92.Rodak26126
SKI Skuhrov nad Bělou26126
Silný Team Uničov13013326
SKM Zlaté Hory26126
96.Čerti Kunčina25125
Toyota Dolák MTB0250325
Hradec Team25125
TJ Bystřice pod Hostýnem25125
Superior Riders25125
Bike Sport Club Opava25125
Novatop Ghost25125
103.Intuice Šumperk168224
CykloFort213224
105.Sk Bagbike21121
i-treking21121
RCR Bike Team Česká Třebová21121
Ktukol Glucholazy21121
ACS Drak Vrbno21121
Moravec team210221
Bajala Bike Červenka21121
Veus Vyškov21121
Valaští Bajkeři Superior21121
Opavský sportovní klub21121
115.Hannah154219
Bike Team Bludov910219
117.CTC Fort SMC Ústí n/O18118
MiKo Cycles18118
OD Morava Holešov18118
SK Piranha Bike18118
BMX Uničov18118
Redpoint-Eleven Team18118
Velo Vít sport18118
124.Ghost - Rubena Racing16116
Orel Bořitov16116
KTM racing team16116
127.Škop team Losiny15115
Cyklo Žopy15115
Sokol Horní Heřmanice15115
Cyklosport Dvořák Lanškroun15115
131.HC Boskovice14114
Rusava Bike team14114
Pulci14114
TTC UO14114
Klub vytrvalostních sportů14114
136.SKP Olomouc13,5113,5
137.DammaBike Opava13113
CK MTB Hlinsko13113
SSPK Junior13113
Anag Olomouc13113
toblerone hatex team130213
Cykloklub Stará Ves13113
143.RaFaMaZ12112
Club Koruna Olomouc012212
CK Slovan Moravská Třebová12112
Pionýr Sušice12112
Loupežníci12112
KN Project93212
ALW12112
150.Auto Gamba11111
FBŠ Hattrick Brno11111
Nezkušené Lolitky11111
Biker's team Jeseník11111
154.CV 0710110
SK Conti-RSC10110
156.SPORTON Šumperk919
Kolovrat919
Staviva eMKo919
Bike Sport servis Opava919
KS Pardubice919
Retia Pardubice919
Fortex ski Moravský Beroun919
163.BB cyklosport superior818
Tři šneci818
Zapro AD team818
166.Cyklo Lazníky717
GIANT Brno717
Berniess Team717
169.SMC Fort Ústí nad Orlicí616
SK Štíty616
171.Herbalive515
jospo Holešov515
173.FC Jiskra414
Nábytkové studio Lazecký414
175.SoteSport313
176.TJ Favorit Brno010
Kolokrám010
CPF Jeseník010
Bikekram010
DolomityTeam010
Cyklo Kudláček010
Galaxy Team Hranice0020

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms