2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2014 - Junioři

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLezRábMrtKráBozHXCSenJeřHeřŠinRapPetRamMorMohŠumHraÚčastCelkem
1.Fláma TomášEkofarma Křížov199725183030251621211802545183014270(322)
2.Navařík RobertNava sport19963030301330251821302122,5212513264,5(316,5)
3.Horák FilipBikesport Team Mohelnice199616212525213003030212125272514259(317)
4.Bednarský VojtěchTNF bike team1997002521301821301616182124014224(240)
5.Hejtmánek MarekSK Salith Sumtex Šumperk19977141818181414161515181618302115188(252)
6.Bittner OndřejSK Salith Sumtex Šumperk1997141521161615141521161416141631,5151817186,5(287,5)
7.Pokorný JiříKolárna19971516151825253025169185
8.Parma DominikBikesport Team Mohelnice19989121615141313131215151237,51414165,5(210,5)
9.Macoun MarianCyklo Polách a syn19961113015141316782
Laštůvka DavidKolárna199718182125482
11.Fabián TomášSK Žamberk Tessuti sport1996163030376
12.Dostál JakubStevens Bikes - Emilio Sport199821161415466
13.Trunečka ZbyněkBikesport Team Mohelnice19961114121012559
14.Dvořák PetrKolárna19981313001514655
15.Večeř MilanTJ Jiskra Králíky199615131213453
16.Bedeč JanJeseničtí orli19981413227
17.Kulhavý JanČS Specialized199625125
Hynek MatoušMapei Cyklo Kaňkovský199625125
Bárta TomášStevens Bikes - Emilio Sport199925125
20.Šebesta DominikBikesport Team Mohelnice199812000012624
21.Štěpaník JiříMoravec team1997210221
Svozil RadekBajala Bike Červenka199721121
23.Král KarelVelký Újezd199619,5119,5
24.Mikuláš VojtěchDlouhá Třebová199618118
25.Valigura JiříTJ Cyklistika Uničov199815115
26.Dulaj Jan199614114
27.Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou199613113
Trojan Leoš199813113
Cink JanBT Kola Kaňkovský199913113
30.Zednik VítězslavRaFaMaZ199612112
Kvasnica JanSportakus199612112
Nováček KarelFenix team Jeseník1998120212
Rýznar Jan199612112
34.Jarma CtiradNezkušené Lolitky199711111
Mareš František199811111
Wiedermann LukášBike sport Uničov199811111
37.Vlasák DavidKolárna199810110
Šotola Patrik199710110
39.Pietroň JanBike Sport servis Opava1996919
40.Hřivna JanKolárna1998818
Hotový MichalCyklo Polách a syn1996818
42.Smrček JakubPískov1997616
43.Holec PatrikCredo team1997010
Michal DenisKolárna1996010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 10 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 1359 ms