2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Týmy

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.BT Kola Kaňkovský118879212612713591112178,51189913113112313213681112140123198211798,5(2590,5)
2.Bikesport Team Mohelnice1041091141359811012711016812762106113100938010113588100142,5211600,5(2322,5)
3.Credo team1328613186104123999016573108989784100764022106114153211530(2087)
4.Cyklo Polách a syn6311211285103251151031111051131363756481861380162201368(1684)
5.TNF bike team9221598993946282148,561251057716973767667330171211254,5(1565,5)
6.Stevens Bikes - Emilio Sport3615181430548313589675596131851268105106181110(1199)
7.Bike sport Uničov2521418140122112394449215886536210194151,5191076,5(1173,5)
8.Oknoplast Šumperk10651455730182556150955667218881785485469637,5211069(1342,5)
9.In-Life Cycling Team25958725112105113011355111151811582151056(1071)
10.Nava sport994651604676,55037502121691525688510217839,5(921,5)
11.Cykloklub Morava186082374639446358,57976645136282135211658,520758(933)
12.Kolárna358614400635700544230925137,515601,5
13.SK Žamberk Tessuti sport255525333045302142303076303082,515538,5(584,5)
14.SK Salith Sumtex Šumperk243419363316272343,535291231553714828632534,521486(627)
15.Cirlibaba55181172180214949,551211018431221154518481,5(529,5)
16.TJ Cyklistika Uničov363439573321332931,5253141212253037,517431(472)
17.Zekof team95124105854409
18.Rotnek282854264522223048435111397
19.Merida Biking Team30303030302525253030303037,513382,5
20.SK Šela sport64,52513393921161816252537,512339
21.Ski Petříkov15512152,5257915798337,5
22.C.A.C Šumperk14271621211837,518182530182116212131,517310(374)
23.Les Nice2130252513212525302518212513304
24.eSeNBáci08379924254
25.Miki team362133312833697251
26.Parapety RS162723915243016,53132611220,5
27.KTM Šumperk213030303030457216
28.Jeseničtí orli63749654211
29.Mapei Merida Kaňkovský2518252125151826122410209
30.Proxima304212520037,5818033912205,5
31.TJ Sokol Hrabenov2328252613120181443,510202,5
32.SKM Zlaté Hory36521013189
33.LK Olomouc162516213031,525168180,5
34.Yogi Racing Ostrava3030303030306180
35.On road racing team51214625305173
36.Novatop Lapierre43050764169
37.Bikecentrum Olomouc2518456465149
TJ Jiskra Králíky18576109271325082112149
39.Short bike Olomouc431330604146
40.Cyklo TJ Písečná1343161816396145
41.Porsche Olomouc41253025215142
42.Silný Team Uničov415018131146137
43.Moravec team304630304136
44.Bike Triatlon Morkovice91432134
Ghost - mojekolo.cz122102502087419134
Vašíček pekařství a cukrářství1118162716251478134
47.TJ Bystřice pod Hostýnem18253030305133
48.CK PeMaP Přerov111212132
49.Club Koruna Olomouc1621181630276128
50.ASPV Těchonín1327121029246115
51.Ricardo Racing483115194113
52.Cycloracing Team A25181821305112
53.Atletika Zábřeh198132011131978110
54.Bike Team Zlaté Hory412525184109
55.LKT 80 Šumperk54542108
56.ACS Drak Vrbno342518244101
Unikovo MTB team600413101
Kolokrám3002521255101
59.toblerone hatex team2151091313473141099
60.Staviva eMKo14291632491
61.Buldoci Rapotín443012386
62.Fitko Jeseník21251821485
Maxbike team3946285
64.Ranč Hranice651269111219,5880,5
65.Rodak1682530479
66.SKI TEAM Olomouc2537,514376,5
67.RCR Bike Team Česká Třebová03045375
68.Team Bike Perštejn73173
69.Brend114414369
Stevens Bolatice142530369
71.Hervis68168
72.4ever Cyklo Bulis162130367
73.BB cyklosport superior66166
74.SK Nadoraz751375198764
Passeggiata Nový Malín3011181616664
76.Orbea Czech Masters301811359
XCT Horní Heřmanice59159
78.ČS Specialized30422,5356,5
79.Fenix team Jeseník54154
80.JaR Sport Letohrad2824252
81.Cyklosport Chropyně02526351
82.Ranč Šimek45145
83.Ski areál Šanov44144
84.KC Horní Studénky2518243
Čerti Kunčina43143
OK Bag11128111543
87.Chirex cycling team39139
88.Caska Invest Zábřeh0165016537
89.DT Swiss2115236
90.Hartman CZ34134
91.F-bike klub Sádek32132
92.Nutrend Specialized1318231
93.SK Toma Olomouc30130
Bakako Nová Paka30130
Superior Riders30130
OD Morava Holešov30130
Sk Bagbike30130
Bike Sport servis Opava1020230
CK MTB Hlinsko30130
Witzenmann Opava30130
101.Ekofarma Křížov5024329
Tlustý gumy Králíky29129
Loko Krnov1118229
Kalas Racing Team1514229
105.RD Mont28128
106.Tüv Süd Rusava Bike Team25125
Rusava Bike team25125
Montiva mtb Fryšták25125
Bikestyle25125
Mike Bike Cycling Team25125
Cyklo Kudláček01564425
112.Dama Sport1311224
113.Cycloracing Olomouc139222
114.Atletika Šumperk777321
Sport Club Opava21121
Valaští Bajkeři Superior21121
SK Jiří Team Ostrava21121
Cyklo MXM Hulín21121
HC Boskovice21121
Sokol Horní Heřmanice21121
121.Atrex Brno Scott18118
Team Kočí18118
123.Cyklosport Dvořák Lanškroun17117
124.T.lama MTB16116
OEZ Letohrad16116
Pulci16116
ASPV OA Šumperk16116
Pajv16116
MiKo Cycles160216
Hsk Haná16116
131.Kus Šumperk15115
Dimpex Kosov15115
Opavský sportovní klub15115
Hukot cz15115
Cyklan cz15115
136.CTC Fort SMC Ústí n/O14114
SK Cyklo RD014214
Snowland Valča14114
Hannah14114
Lazy Swines3740414
CV 0714114
142.SKP Duha Fort Lanškroun13113
ALW13113
Stalak Team13113
Pionýr Sušice13113
Orel Bořitov013213
147.Zappa Česká Třebová12112
Divočáci Hejnice12112
Stevens-Supshop12112
Dr.a.cy12112
151.Mazlíci11111
152.Skivelo neslyšících Olomouc055310
TTC UO10110
Ktukol Glucholazy10110
Biker's team Jeseník10110
Tři šneci10110
Retia Pardubice10110
Renova Race Team100210
159.kanoistika SK UP Olomouc919
Dekhome Cannondale919
SK Conti-RSC919
162.Moravské divadlo Olomouc818
Los Rapidos818
Loupežníci818
165.VK Lanškroun717
TTC Olomouc717
Mibutrans717
Cyklo ski Sport Žitník717
Koop team717
FBŠ Hattrick Brno717
171.CT Sauna bar Horní Cerekev616
Cbase Brno616
Toyota Dolák MTB616
FC Jiskra616
175.Zapro AD team515
Sulko junior515
Bike Academy Opletal515
Růžové holčičky515
179.Nezmar414
Mudraci cz414
Bike Team Bludov414
182.Tlačpára313
Hu Hu Racing Team313
MTB Olšany313
185.Yeti team212
KN Project212
Hella sport Kouty212
188.Severka Šumperk111
189.Bady bike010
Cyklo Bendlkub010
Cykloněmčík010
CC Choceň010
Bikers Heraus010
Nábytkové studio Lazecký010
SK Salix Grymov010
Bikomatic010
Bikers Tišnov010
Helia Bruntál010
Drásal Team Holešov010
Silný-Pells team010
Saxo bank team010
Club Xanadu010
Weber010
Zubr team010
Nezmaři010
Gaida Jablonné010
Špica team010
TJ Baník Meziboří010
RCR biketeam Sloupnice010
Sokol Maršíkov010
Cykloteam Morava010
i-treking010
Apis010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms