2017 2016 15 14 13 12 11 10 09 08 07 | Lidé Týmy Statistiky

Šumperský pohár 2013 - Muži A

^ Zpět na přehled sezóny (Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Poř.JménoTým/ObecRokLosLošLezMrtKráRábBozLešHXCSenJeřHeřHynRapWel RamMorMohŠumPetHraÚčastCelkem
1.Borák MartinCyklo Polách a syn1990182525302512251521518254513289
2.Večeř MartinTNF bike team19921316162116450012211115251831,515260,5
3.Směšný JanStevens Bikes - Emilio Sport199130303030025304309209
4.Bittner JakubIn-Life Cycling Team199430212130212116308190
5.Fláma MiroslavBike sport Uničov19937510152425021811516142414185
6.Strakoš JaroslavBikesport Team Mohelnice1986101511961319,52111101379151122,516181(203)
7.Březina TomášKolárna19892110250213037,57144,5
8.Staněk TomášTNF bike team199415212521030277139
9.Neset JanIn-Life Cycling Team19861416151818253008136
10.Blaháček DanielVašíček pekařství a cukrářství19931118162716251478134
11.Kašpar PetrCyklo Polách a syn19901213612161344102110111
12.Vlček PavelIn-Life Cycling Team19901075181491814139108
Jílek DavidBikesport Team Mohelnice198716018251810217108
14.Maksant JindřichIn-Life Cycling Team19851112814001615876
15.Mazák LukášTJ Sokol Hrabenov1986916151418572
16.Fus MartinStevens Bolatice1987142530369
17.Horký DavidCyklo Polách a syn19901331515558764
18.Janda JanCK PeMaP Přerov199331,521252,5
19.Linhart PetrTNF bike team199112101812452
20.Skalický PavelSK Žamberk Tessuti sport19923021251
21.Dudík JaroslavBikesport Team Mohelnice198687651390748
22.Křivohlávek DavidGhost - mojekolo.cz1989250687546
23.Kostecký JanŠumperk19913013243
24.Žák PavelBike Triatlon Morkovice19873012242
25.Vydra JanIn-Life Cycling Team19875514511540
26.Mádr JiříSK Salith Sumtex Šumperk19911821239
27.Oravec PetrCK PeMaP Přerov199337,5137,5
Reif JanLKT 80 Šumperk198622,515237,5
29.Hilšer MiroslavKolárna19940151111437
30.Ryšavý ZdeněkZábřeh198782813833836
Sedlář JakubNovatop Lapierre19841818236
32.Boček JakubGhost - mojekolo.cz19872114235
33.Machala JanCyklo TJ Písečná19891816234
34.Janků MartinToyota Dolák MTB19894280126632
35.Vagenknecht TomášBakako Nová Paka198430130
Pustovit ToniSvetlovodsk198730130
37.Slonina LuděkLoko Krnov19871118229
Březina PetrKolárna19841415229
39.Slaný PavelJeseničtí orli198844911428
40.Nešpor PatrikJeseničtí orli19868514327
41.Fabián JakubSK Žamberk Tessuti sport199125125
Pilčík AdamBikestyle198425125
Stuna TomášBB cyklosport superior198525125
Kudláček MartinCyklo Kudláček19911564325
Hanáček JindřichRusava Bike team198425125
46.Chlebníček JiříCykloklub Morava19871014224
Líňa MartinBT Kola Kaňkovský19946144324
48.Mikeska LadislavIn-Life Cycling Team19879140323
49.Linhart TomášTNF bike team1985139222
Halák MartinKolárna1990814222
51.Javůrek JiříCK PeMaP Přerov199121121
Kubica RomanSK Jiří Team Ostrava198921121
53.Bachroň DavidŠumperk198601217420
54.Kristejn LukášSK Žamberk Tessuti sport198918118
Šebela VojtěchAtrex Brno Scott198518118
56.Kadlec OndřejBikecentrum Olomouc1985413217
57.Kohout LukášIn-Life Cycling Team199516116
Babiánek DavidMiKo Cycles199316116
Hlásný RadekPísařov198516116
Klacl TomášT.lama MTB198416116
Sládek TomášCK MTB Hlinsko198816116
Krčma MichalOD Morava Holešov198816116
63.Hýbl JaroslavDimpex Kosov199315115
Satke TomášBike Sport servis Opava198915115
Cabalka JaroslavSK Žamberk Tessuti sport198915115
Šváb JiříCykloklub Morava198615115
67.Sobala MartinCyklo TJ Písečná198459214
Bartušek TomášSK Cyklo RD199414114
Navrátil TomášBike Triatlon Morkovice198814114
Knotek OndřejeSeNBáci199077214
71.Brandýs DominikMapei Cyklo Kaňkovský1992310213
Reif TomášOlomouc199013113
Klíma VladimírPionýr Sušice198713113
Pospíšil TomášDolní Studénky1992013213
Baďura JanFenix team Jeseník198713113
Štýbnar Radek13113
Urbánek MiroslavBike Triatlon Morkovice198713113
Žalčík ŠtěpánDT Swiss199213113
Smrček JanGIANT Brno199349213
80.Řeháček VojtěchStevens-Supshop199112112
Navrátil DavidIn-Life Cycling Team1986633312
Kočí JanSK Žamberk Tessuti sport198812112
Šenk OndřejBikecentrum Olomouc198712112
Hyblbauer Petr12112
Marada PavelCykloklub Morava199112112
Pour PetrGhost - mojekolo.cz198612112
Kysilko FilipSki areál Šanov198512112
88.Vašíček PetrCredo team1991317311
Glombíček JaneSeNBáci198411111
Fišnar PetrCredo team11111
Špak MichalBT Kola Kaňkovský198511111
Kousal LukášCykloklub Morava198611111
93.Hellebrand PavelBike Sport servis Opava199010110
Mikuláš OndřejDlouhá Třebová199010110
Boušek MichalRenova Race Team198410110
96.Krejčíř MarekBike Triatlon Morkovice1985919
Kroček RomanSk Bagbike1984919
Čihalík MartinBT Kola Kaňkovský1991919
99.Mikeska OndřejIn-Life Cycling Team19900828
Dubovecký AndrejDT Swiss1986818
101.Pavlík Petr1984717
Bulejko RomanMibutrans1988717
Müller VáclavKoop team1994717
104.Obšil TomášCT Sauna bar Horní Cerekev1993616
Velička JanRouchovany1984616
Vaverka JiříCredo team1989616
107.Thun JanLitovel1986515
Mrňka AlešEkofarma Křížov1990515
Burďák PavelJeseničtí orli19883225
Macek Jan1993515
Ženčák JakubBuldoci Rapotín1988515
Grepl MiroslavOlomouc1984515
Prachař KamilTroubelice1986515
114.Holinka DavidRodak1994414
Jedlička Tomáš1985414
Šembera JosefDolní Orlice1984414
117.Tureček KamilBrno1985313
Mazák TomášDama Sport1989313
Koryťák RadekeSeNBáci1988313
Macháček Jiří1984313
121.Běhal LukášBikesport Team Mohelnice1987212
Weiser Jakub1985212
Břenek VojtěcheSeNBáci1987212
Brachař Kamil1986212
Karásek RomanHella sport Kouty19840222
126.Behůň Jan1993111
Lyuchyn Valeriy1984111
Vlčko MichalJeseničtí orli1984111
129.Tuček LiborClub Xanadu1992010
Štodt Jaromír1991010
Rab Tomáš1990010
Nétek RostislavCykloklub Morava1985010
Wiedermann FilipKolárna1994010
Skřivánek TomášRapotín1993010
Kheler JiříBrno1985010
Miček TomášCykloteam Morava1984010
Zitta PavelSilný-Pells team1985010
Putira JanKolárna19860020
Machalík JiříKolárna1986010
Joska MarekCykloklub Morava1991010

Do celkového pořadí této sezóny se počítá 13 nejlepších výsledků.

Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech. Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 2345 ms