2021
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
09
08
07
|
Lidé
Týmy
Statistiky
Šumperský pohár 2023 - Předžáci
Zpět na přehled sezóny
(Kategorii můžete měnit šipkami vlevo/vpravo na klávesnici.)
Kategorie:
Muži A
Muži B
Muži C
Muži D
Muži E
Junioři
Kadeti
Starší žáci
Mladší žáci
Ženy A
Ženy B
Kadetky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Malí žáci
Předžáci
Benjamínci
Týmy
Poř.
Jméno
Tým/Obec
Rym
Hop
Los
Tro
Krá
Kol
Hra
Jer
Hyn
Rap
Moh
Sen
Účast
Celkem
1.
Bodný Lukáš
Valašské Klobouky
30
30
30
30
25
30
30
30
8
235
2.
Köhler Jaroslav
Bikesport Team Mohelnice
25
25
25
30
30
15
25
25
8
200
3.
Mach Patrik
Drahanský sport
21
30
21
25
25
21
21
7
164
4.
Bittner Zdeněk
TJ Sokol Hrabenov
9
12
21
14
21
16
16
18
12
18
10
157
5.
Leszczynski Maxmilian
Ladermon Team Olomouc
15
25
16
21
21
16
16
7
130
6.
Lakomý Michal
4
15
13
16
18
18
11
7
95
7.
Petřík Vít
Loko Krnov
13
16
18
13
7
14
6
81
8.
Jašš Daniel
Buldoci Rapotín
10
11
14
9
10
12
6
66
9.
Ginther Vlastimil
Bikesport Team Mohelnice
5
8
13
12
14
13
6
65
10.
Machala Václav
Bike Team Zlaté Hory
6
15
16
8
13
5
58
11.
Brabec Matouš
Force Team Jeseník
16
16
25
3
57
12.
Machotka Vojtěch
Yogi Racing Ostrava
18
14
18
3
50
13.
Lakomý Jakub
0
2
10
11
12
9
4
7
48
14.
Maivald Eliáš
Sportreg
14
14
15
3
43
15.
Zlámal Lukáš
Proxima
13
12
11
3
36
16.
Čermáková Kateřina
Mufloni PV
21
11
2
32
17.
Černoch Adam
eSeNBáci
18
13
2
31
18.
Köhlerová Karolína
Bikesport Team Mohelnice
7
6
11
6
4
30
19.
Kohler Matyáš
Bikesport Team Mohelnice
18
9
2
27
20.
Paterek Tonda
Kravaře
21
1
21
=
Beneš František
Force Team Jeseník
4
7
7
3
4
21
22.
Říha Štěpán
6
14
2
20
23.
Švachová Nikola
Snow and Bike
18
1
18
=
Šimon Matyáš
Loko Krnov
8
10
2
18
25.
Cinková Tereza
SC Samotišky
2
5
6
3
4
16
=
Kurková Mariana
Force Team Jeseník
10
6
2
16
27.
Kouřil Adam
Force Team Jeseník
15
1
15
=
Kamler Michal
SDH Hrabenov
15
1
15
=
Vavroušek Petr
15
1
15
=
Šašinka Ondřej
15
1
15
=
Švestka Šimon
AK Račí údolí
15
1
15
32.
Sedláček Vít
Rýmařov
14
1
14
=
Bubelová Gabriela
14
1
14
34.
Ozorovský Jiří
13
1
13
=
Mazák Matouš
TJ Sokol Hrabenov
13
1
13
36.
Melicharová Maja
Kolšov
12
1
12
=
Šubová Eliška
VOSA Šumvald
12
1
12
=
Šenkýř Vincent
12
1
12
=
Linoner Josaf
Loko Krnov
12
1
12
40.
Trlica František
Ski Klub Rýmařov
11
1
11
=
Hýbl Šimon
Dimpex Kosov
11
1
11
=
Mikulášek Ondřej
Červená Voda
11
1
11
43.
Bubelová Verča
10
1
10
=
Fabián Štěpán
Ski Alp DM
10
1
10
=
Rolný Richard
Olomouc
10
1
10
=
Diblíková Barbora
Kolšov
10
1
10
47.
Svoboda Jan
9
1
9
=
Pajkert Michael
9
1
9
=
Smékal Matěj
Nava sport
9
1
9
=
Novotná Sofie
9
1
9
51.
Knotek Štěpán
eSeNBáci
3
5
2
8
=
Karlíček Denis
8
1
8
=
Ema Bodná
6
2
2
8
=
Rolný Antonín
8
1
8
=
Lindner Josef
Loko Krnov
8
1
8
=
Vandlík Jakub
8
1
8
57.
Berka Dominik
Uničov
4
3
2
7
=
Kábrt Štěpán
7
1
7
=
Fedor Vítězslav
7
1
7
=
Matych Marek
7
1
7
61.
Mílová Ema
Buldoci Rapotín
5
1
5
=
Holušová Tereza
5
1
5
=
Hájková Nela
Kolárna
5
1
5
=
Mudrová Tereza
Force Team Jeseník
5
1
5
=
Havranová Stella
5
1
5
=
Stránský Patrik
Stránský Sport Team
5
1
5
=
Chereau Victoria
Promotorsport
5
1
5
=
Žanda Jakub
5
1
5
69.
Mišáková Klaudie
4
1
4
=
Banková Elsa
Šumperk
4
1
4
=
Kašpar Samuel
4
1
4
=
Faltusová Sofie
Velké Losiny
4
1
4
=
Snášelová Klára
CSC Šumperk
4
1
4
=
Mudrová Eva
Force Team Jeseník
4
1
4
75.
Valová Viktorie
Ski Klub Rýmařov
3
1
3
=
Bartoň Petr
3
1
3
=
Jašová Eliška
3
1
3
=
Gudači Anita
3
1
3
79.
Šmíd Lucas
2
1
2
=
Žídek Oliver
Buldoci Rapotín
2
1
2
=
Koupilová Stella
TriBike MTB Academy
2
1
2
82.
Štěpaníková Zoe
Ski Klub Rýmařov
1
1
1
=
Žídková Nina
Buldoci Rapotín
1
1
1
=
Staňková Barbora
1
1
1
=
Hansliánová Tereza
1
1
1
86.
Zaprianov Alex
0
1
0
=
Šašinka Filip
0
1
0
Poznámka: Podle pravidel Šumperského poháru mají být ve finální tabulce uvedeni jen cyklisti s účastí na alespoň třech závodech.
Upravit tabulku dle pravidel.
Výpočet trval 359 ms